Jak zwiększyc sprzedaż w sklepie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zdr
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 07:09

Jak zwiększyc sprzedaż w sklepie

środa 30 cze 2021, 06:33

Jak w temacie.
Prowadzę obecnie sprzedaż na allegro i zastanawiam się jak podnieść sprzedaż

Awatar użytkownika
trybs
Gaduła
Posty: 281
Rejestracja: piątek 17 lis 2017, 09:52

Re: Jak zwiększyc sprzedaż w sklepie

środa 30 cze 2021, 07:40

Może jednak sklep internetowy? dobre seo, dobre opisy produktów i kategorii, dobrze skompresowane zdjęcia, breadcrumbs, rich snippet, dobre pełne opisy meta, tagi, i tak dalej. Zależy na czym też jest. Presta fajnie się pozycjonuje jak wszystko jest tłusto i solidnie wypełnione, potrzebny tylko modul rich snippet. Z woo jest troche gorzej ale da sie to ponoć obejść. Swego czasu miałem shopera i tam bylo srednio i średnio się dało z tym coś zrobić jak to w saasie.
https://magazynprzedsiebiorcy.pl/5-sil-portera

Poczytaj sobie również o 5 siłach portera.

no avatar
alex111
Pasjonat Forex
Posty: 614
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 18:03

Re: Jak zwiększyc sprzedaż w sklepie

czwartek 08 lip 2021, 11:51

Jak zwiększyć ruch na twojej stronie www? Jak skutecznie zyskać większą liczbę klientów? Skorzystaj z marketing szeptany - odpowiednia kampania reklamowa może przynieść wiele dobrego dla twojego biznesu

no avatar
Marius
Stały Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: wtorek 28 sty 2020, 11:18

Re: Jak zwiększyc sprzedaż w sklepie

środa 04 sie 2021, 09:24

W przypadku własnego sklepu internetowego warto zainteresować się porzuconymi koszykami. Chodzi tutaj o sytuację, gdy klient dodaje produkty do koszyka, ale potem rezygnuje i nic nie kupuje. Warto je odzyskać i zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie online. Jeżeli zastanawialibyście się, jak można to zrobić, to mogę wam polecić interesujący artykuł na ten temat. Mam tutaj na myśli dokładnie ten https://poland.payu.com/blog/7-sprawdzo ... e-sklepie/ materiał. Polecam do niego zajrzeć i dowiedzieć się więcej o porzuconych koszykach.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości