Dom inteligentny

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
trybs
Gaduła
Posty: 281
Rejestracja: piątek 17 lis 2017, 09:52

Dom inteligentny

poniedziałek 25 paź 2021, 10:39

Chciałbym się doradzić czy taki zestaw można spiąć razem pod Google Home lub Apple,
co mam:
- sterowniki blebox, gniazdka, rolety
- urządzenia, gniazdka, kamera z xioami
- ogrzewanie podłogowe ze sterownikami i dobowymi programatorami firmy Salus, piec gazowy brotje
planuje zakupić bramki UGE600, by nastawiać temperature wg godziny/dnia, chyba że można coś tańszego kupić
jak ogólnie oceniacie bramke UGE600 z Salusa?

Awatar użytkownika
zdr
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 07:09

Re: Dom inteligentny

poniedziałek 25 paź 2021, 12:01

Zacząłem od ogrzewania opartego na salusie, dołożyłem sterowniki rolet i oświetlenia, zapiąłem z Integra 64 przez Salus sr600, gdzie osobno załączenie alarmu daje sygnał do wyłączenia świateł o obniżenia temperatury (i odwrotnie), a przy załączonym alarmie sr600 robi za zbiorcza czujkę z kontaktronów salusa i to wszystko sobie działa i jeść nie woła...
https://www.kierunekpompy.pl/artykul,86 ... a-plc.html

Na stronie jest poruszony temat sterowników.Zerknij sobie.

no avatar
alex111
Pasjonat Forex
Posty: 614
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 18:03

Re: Dom inteligentny

czwartek 18 lis 2021, 14:06

Z jakich inteligentnych systemów korzystacie w Waszym domu lub mieszkaniu?

montaż instalacji fotowoltaicznych Kraków

no avatar
alex111
Pasjonat Forex
Posty: 614
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 18:03

Re: Dom inteligentny

wtorek 11 paź 2022, 08:08

Według mnie zakupy w sklepach internetowych to ogromna wygoda, pozwalają oszczędzić sporo wolnego czasu. Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi produktami związanymi z smart home, inteligentnym oświetleniem i wiele więcej, w tym np. kamera insta360 .

no avatar
abby
Stały Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: środa 04 lis 2020, 11:52

Re: Dom inteligentny

niedziela 23 paź 2022, 08:37

A czy ktoś z was ma u siebie zainstalowane może żaluzje aluminiowe poznań ? Tak pytam, ponieważ znalazłam ciekawe w tym zakresie propozycje na stronie firmy Domarant i tak zastanawiam się nad tym, czy nie skorzystać z ich oferty. A wy co sądzicie?

no avatar
Marius
Stały Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: wtorek 28 sty 2020, 11:18

Re: Dom inteligentny

środa 01 mar 2023, 22:24

A z jakich rozwiązań korzystacie, żeby sterować ogrzewaniem albo instalacją solarną? Macie w ogóle u siebie taką opcję? Jeśli lubicie mieć nad wszystkim kontrolę, a często wyjeżdżacie, to ja ze swojej strony na pewno mogę polecić zdalnie sterowaną pompę ciepła od https://www.hewalex.pl/oferta/pompy-ciepla/. Ich urządzenia korzystają z systemu EKONTROL umożliwiającego zdalny nadzór pracy przez aplikację. Całkiem zgrabnie to wymyślili, jeśli kręci Was idea inteligentnego domu, to na pewno nie będziecie zawiedzeni.

no avatar
Aleksandra1501
Stały Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: niedziela 02 gru 2018, 14:11

Re: Dom inteligentny

czwartek 30 mar 2023, 17:47

Jeśli myślicie o tym by montować w domu monitoring to oferta od firmy https://ivel.pl/p21696,zestaw-wideodomo ... ision.html powinna was zainteresować. Oni mają szeroki wybór kamer do monitoringu, domofonów i innych elementów potrzebnych do systemów ochrony. Zobaczcie koniecznie

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości