Serwowanie dań na wynos

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zdr
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 07:09

Serwowanie dań na wynos

wtorek 26 paź 2021, 09:22

Cześć, mam pytanie odnośnie serwowania dań na wynos.
Czy menu w dostawie macie w innej cenie (doliczony koszt paliwa, opakowania itd.)?

Awatar użytkownika
trybs
Gaduła
Posty: 281
Rejestracja: piątek 17 lis 2017, 09:52

Re: Serwowanie dań na wynos

wtorek 26 paź 2021, 11:05

W małym miasteczku poza miejscowość dowóz 1zł/km w obrębie 16 km dodatkowo im dalej tym zamówienie musi być za większą kwotę. Box obiadowy 1zł + torebka papierowa 0.5zl. opakowania i dowóz dodatkowo na paragonie wybite na 23%vat

https://www.reklama.pl/aktualnosci/szcz ... owic,11647

Zamawiamy opakowania z nadrukiem indywidualnym do restauracji.

no avatar
alex111
Pasjonat Forex
Posty: 614
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 18:03

Re: Serwowanie dań na wynos

wtorek 25 paź 2022, 16:42

Myślę, że może was zainteresować oferta na słomki ekologiczne i inne opakowania eko. Na stronie sklepu macie bardzo szeroki wybór dobrej ajakości eko opakowań w atrakcyjnych cenach. Zobaczcie koniecznie bo warto znać ich całą ofertę.

no avatar
Marius
Stały Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: wtorek 28 sty 2020, 11:18

Re: Serwowanie dań na wynos

wtorek 20 gru 2022, 12:56

U mnie w lokalu od niedawna działa system zamawiania online, więc dostarczamy też zamówienia bezpośrednio do klienta. Na razie jakoś to idzie, mam tylko jedno pytanie: jak to u Was wyglądało, jeśli chodzi o wybór konkretnego modelu auta na dostawy jedzenia? Przeczytałem już ten https://www.restaumatic.com/blog/jakie- ... -zamowien/ artykuł, ale chciałbym usłyszeć porady od ludzi, którzy mają już doświadczenie w obsłudze takich zamówień. Korzystacie z własnej osobówki, czy bierzecie coś w leasingu dla firmy? Jakie są wasze rekomendacje co do wyboru odpowiedniego samochodu? Jestem otwarty na sugestie, także wszelkie porady będą mile widziane.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości