Stelaże podtynkowe wc

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zdr
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 07:09

Stelaże podtynkowe wc

piątek 20 maja 2022, 10:21

Czy ktos może orientuje się w temaacie stelaży podtynkowych wc?

Zastanawiam się jaki wybrać. Czy dobrze jest inwestować w porządniejszą firmę czy może nei ma takiej konieczności i wystarczy wybrać coś tańszego?

Awatar użytkownika
trybs
Gaduła
Posty: 281
Rejestracja: piątek 17 lis 2017, 09:52

Re: Stelaże podtynkowe wc

piątek 20 maja 2022, 12:43

Żona pracuje w salonie Leroy Merlin, sprzedają wszystko, zero problemów i reklamacji mają z Grohe, Jomo i Geberit. Bierz cokolwiek, ale wybierz najpierw przycisk i do tego dopasuj stelaż  przycisk w Geberit potrafi kosztować więcej niż stelaż. Aczkolwiek z tego co czytalem na forach budowlanych oraz grupach na facebooku to wiele osób poleca Geberit. Sam ostatnio sie przeprowadzałem do nowego mieszkania, kupiłem własnie Geberit (zdarzyła się promocja tak wieć dlatego się zdecydowałem). W poprzednim mieszkaniu miałem jakieś stelaże no name i w sumie tez nic się z nimi złego nie działo.

Zobacz sobie ogólnie zestaw podtynkowy wc tutaj. Mają na stronie kilka promocji (a na pewno większy wybór niż w sklepie stacjonarnym - co nie znaczy że nie warto jest się wybrać, jeśli kupujesz miskę wc to czasami dobrze jest wpierw zobaczyć jak wygladają na żywo). 
https://www.leroymerlin.pl/ceramika-laz ... a1646.html

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości