Wartościowe szkolenia

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zdr
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 07:09

Wartościowe szkolenia

wtorek 26 lip 2022, 10:05

Od siebie proponuje post, w ktorym mozemy wpisywac kursy, szkolenia ktore poszerza wiedze i doswidczenie. Moze wlasnie pomoze nam sie przebranzowic, znalezc inny kierunek czy prace. Wpisujcie jakie znacie kursy online godne uwagi a jesli polecacie cos stacjonarnego podajcie miasto

Awatar użytkownika
trybs
Gaduła
Posty: 281
Rejestracja: piątek 17 lis 2017, 09:52

Re: Wartościowe szkolenia

wtorek 26 lip 2022, 11:24

Ja na razie zdecydowałem się na szkolenie z excela. To zawsze była moja pięta achillesowa i w szkole totalnie olewałam temat, bo wydawało mi się, że jest to niepotrzebne - Dorosłe życie pokazało, że jest inaczej i może być on bardzo przydatny.

Jest wiele wartościowych szkoleń, jednak szkolenia powinny być dobrane pod Twój zawód oraz Twoje potrzeby:
https://dolineo.com/e-learning-przyjazn ... e-onninen/

Obecnie na topie jest e learning.

no avatar
Marius
Stały Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: wtorek 28 sty 2020, 11:18

Re: Wartościowe szkolenia

wtorek 13 wrz 2022, 10:55

W szkoleniach zawsze warto brać udział, zwłaszcza jeśli prowadzi się własny biznes. Wtedy trzeba umieć negocjować i dogadać się z klientami, a nie każdy takie umiejętności posiada. Ja ostatnio skorzystałem z kursu https://cyfrowerewolucje.pl/, bo otwieram sklep internetowy i chciałem się połapać co i jak. :) Dobrze, że wszystko jest opisane prostym językiem. Całkiem fajna sprawa, jest podział na usługi i produkty, więc niezależnie od rodzaju prowadzonej sprzedaży można się dowiedzieć czegoś nowego.

no avatar
abby
Stały Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: środa 04 lis 2020, 11:52

Re: Wartościowe szkolenia

poniedziałek 07 lis 2022, 08:38

Oczywiście, że warto, a nawet i trzeba poszerzać swoją wiedzę i horyzonty. Mnie chociażby teraz zainteresowały szkolenia wizerunkowe i zastanawiam się nad tym czy się na nie zapisać, bo w końcu dzisiaj to jak się prezentujemy jest bardzo istotnym aspektem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości