Obuwie w Rysy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zdr
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 07:09

Obuwie w Rysy

poniedziałek 01 sie 2022, 07:07

Pytanie do zdobywców Rys --2499--
Gdybyście mogli cofnąć czas, co wzięlibyście ze sobą w górę ...
2. Czy polecacie konkretny hotel gdzieś w okolicy Tatr Wysokich?
3. Jak to wygląda finansowo?

Awatar użytkownika
trybs
Gaduła
Posty: 281
Rejestracja: piątek 17 lis 2017, 09:52

Re: Obuwie w Rysy

poniedziałek 01 sie 2022, 09:53

1 - większość gratów zostawił bym w schronisku w moku , dreptałem z 50 litrowym plecakiem po polskich i słowackich Tatrach śpiąc na dziko , więc tak , teraz bym tak zrobił. Dobrze jest zainwestować w wygodne obuwie, podstawą są na pewno dobrej jakosci buty trekkingowe zimowe https://trekking.com.pl/pol_m_Damskie_O ... -1289.html Znajdziesz je tutaj.
2 - odebrał bym graty po zejściu i zachaczył się nie opodal w szałasiskach 30 zł za dobę, jak by nie dało rady to na dziko 0 zł doba
3 - 300zł wyniosło mnie wędrowanie 7 dni po Tatrach i Bieszczadach ( 3dni) a do tych drugich dojechałem stopem
Powodzenia

no avatar
abby
Stały Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: środa 04 lis 2020, 11:52

Re: Obuwie w Rysy

czwartek 01 gru 2022, 20:52

Zastanawiam się nad zakupem jakiś fajnych klapek dla męża dość długo szukałam czegoś fajnego, aż przez przypadek natknęłam się na coś takiego jak drewniaki męskie . Osobiście bardzo mi się spodobały, ale wiadomo nie ja będę w nich chodzić. Dlatego muszę dopytać męża czy będzie w takich chciał chodzi.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości