Ogrzewanie garażu jakie zastosować

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
trybs
Gaduła
Posty: 281
Rejestracja: piątek 17 lis 2017, 09:52

Ogrzewanie garażu jakie zastosować

wtorek 27 gru 2022, 12:50

Mamy obecnie spory dylemat. Dokładnie chodzi o ogrzewanie garażu?
Montować grzejnik czy nie ?? Jak to wyglada u was ??? Jakie ZA i PRZECIW ??

Awatar użytkownika
zdr
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 07:09

Re: Ogrzewanie garażu jakie zastosować

wtorek 27 gru 2022, 14:07

Jest wiele czynnikow, które należy brać pod uwagę jeśli się zastanawiasz. Przynajmniej ja bym wzięła je pod uwagę. Po pierwsze ocieplenie ściana strop jaka grubość, jaką brama, czy z garażu jest wejście bezpośrednio do domu, czy garaż to będzie tylko garaż do parkowania czy od czasu do czasu będzie bo ktoś używał do innych celów, czy nad garażem będzie np pokój a w przyszłości czy np nie będziesz chciał przerobić garażu na pomieszczenie moeszkalne. Wedlug mnie na pewno warto doprowadzić chociaż same rurki i zaslepic jak nie będzie kaloryfera bo później zawsze można założyć.

Sam obecnie mam garaż który nie jest w bryle domu, z tego też powodu nie wchodziły w grę ani ogrzewanie podłogowe ani grzejniki, postanowiłem postawić po prostu grzejnik olejowy:
https://www.leroymerlin.pl/ogrzewanie/o ... a1339.html
I jestem zadowolony. Kupiłem sobie energooszczędny model w Leroy Merlin i sprawdza się na razie bardzo dobrze.

no avatar
Aleksandra1501
Stały Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: niedziela 02 gru 2018, 14:11

Re: Ogrzewanie garażu jakie zastosować

poniedziałek 06 mar 2023, 17:13

Polecam wam ofertę na grzejniki pokojowe w tym sklepie macie szeroki wybór i dobre ceny a jak się nie możecie zdecydować na odpowiedni dla siebie grzejnik to kontaktujcie się ze sklepie tam miła obsługa która pomoże i fachowo doradzi

no avatar
alex111
Pasjonat Forex
Posty: 615
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 18:03

Re: Ogrzewanie garażu jakie zastosować

wtorek 18 kwie 2023, 16:14

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego garażu lub wiaty, to polecam Wam ofertę firmy Stalmex - https://blaszaki.com.pl/ , gdzie znajdziecie najróżniejsze konstrukcje stalowe.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości