Jak zabezpieczyć swój telefon przed kradzieżą i jak go odnaleźć, po zgubieniu lub kradzieży?

ODPOWIEDZ
no avatar
Gaur
Posty: 6
Rejestracja: środa 28 sie 2019, 09:39

Jak zabezpieczyć swój telefon przed kradzieżą i jak go odnaleźć, po zgubieniu lub kradzieży?

poniedziałek 15 maja 2023, 10:12

Jak usunąć swój numer telefonu z bazy danych firmy telemartetingowej, jeśli dzwoni automat i nie mogę znaleźć w internecie firmy używającej tego numeru, z którego dzwoniono? Chodzi mi o trwałe usunięcie problemu, a nie blokowanie kolejnych numerów. Musisz wiedzieć, gdzie zgodę dałeś, by móc ją wycofać. Druga sprawa, że są nieuczciwe podmioty, które gdzieś mają Twoje zgody, nic nie poradzisz. Tu świetną aplikacją jest "Odebrać telefon?" [ustawiasz ją ponad wszystkimi aplikacjami, by działała prawidłowo], która sama odrzuca takie połączenia i je oznacza np. "Oszustwo", czy "Telemarketing" etc. Możesz także zapytać się swojego operatora telekomunikacyjnego, czy oferuje, jakieś usługi ograniczające, takie niechciane telefony.

no avatar
Gaur
Posty: 6
Rejestracja: środa 28 sie 2019, 09:39

Re: Jak zabezpieczyć swój telefon przed kradzieżą i jak go odnaleźć, po zgubieniu lub kradzieży?

poniedziałek 15 maja 2023, 10:51

Zdecydowanie polecam https://detectico.com/pl/ każdemu, kto szuka łatwego i skutecznego sposobu na zdobycie informacji. Platforma ta jest bardzo intuicyjna i łatwa w użyciu. Podoba mi się, jak jest zorganizowana, dzięki czemu łatwo można znaleźć dokładnie to, czego szukasz. Dodatkowo, interfejs jest bardzo atrakcyjny i przyjemny dla oka, co sprawia, że korzystanie z platformy jest jeszcze bardziej przyjemne.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości