Oferty z sieci - czy to realne?

no avatar
migal
Posty: 12
Rejestracja: środa 12 gru 2012, 13:58

Oferty z sieci - czy to realne?

środa 12 gru 2012, 14:01

W sieci wiszą oferty, w których proponują np. 100 tysięcy dolarów, darmowe szkolenie, dostęp do systemu tradingowego i to wszystko niby za darmo. Moje pytanie - w czym tkwi haczyk? Chyba wy będziecie najlepiej rozeznani?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

środa 12 gru 2012, 14:11

migal pisze:W sieci wiszą oferty, w których proponują np. 100 tysięcy dolarów, darmowe szkolenie, dostęp do systemu tradingowego i to wszystko niby za darmo. Moje pytanie - w czym tkwi haczyk? Chyba wy będziecie najlepiej rozeznani?
100 000 USD, ale na demo.
Darmowe szkolenia - to powszechne u brokerów. Tym mają przyciągać klientów.
Dostęp do systemu - systemów jest tak dużo i tak łatwo dostępnych, że to też żadne problem.

Przede wszystkim porównaj ofertę brokera.

A haczykiem jest to wszystko - żeby złapać właśnie Ciebie na ofertę tego brokera.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

środa 12 gru 2012, 14:20

Dostep do systemu tradingowego za darmo - prawda (koszty sa w spreadzie)
Darmowe szkolenie - prawda (ale na pewno po takim szkoleniu nie bedziesz zarabial to jest pewne)
Maksymalne bonusy czyli realne pieniadze jakie mozesz dostac od brokera to kwota 50 - 100 zl lub nieco wiecej ale nikt nie da ci 100 000, zazwyczaj nawet tak drobna darowizna jak 50 zl obwarowana jest wieloma zastrzezeniami np, muszisz zainwestowac wielokrotnosc tej sumy zeby moc ja wyplacic

a haczyk tkwi w tym iz zeby zarabiac na forex trzeba sie duzo nauczyc o rynku o systemach oraz o sobie samym nalepiej pod okiem prawdziwego mentora
wiec sedno tkwi w tym ze brokerzy organizuja takie promocje zeby nalapac leszczy ktorzy na pewno utopia swoj depozyt z czego oni (brokerzy) prawdopodobnie maja pieniadze (maja na pewno pytanie ile)

wot wsio...
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

środa 12 gru 2012, 17:03

Migal jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy pytania - pytaj śmiało po to jest ten dział.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
migal
Posty: 12
Rejestracja: środa 12 gru 2012, 13:58

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

czwartek 13 gru 2012, 13:45

No właśnie znalazłem ofertę, która wygląda ciekawie. W niej jest napisane, że mam w pierwszym miesiącu zarobić mając do dyspozycji 100 tysięcy dolarów, 2 tysiące, a jeśli się uda, to zostaję traderem. Wszystko po samych szkoleniach, bez wymaganego doświadczenia...

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

czwartek 13 gru 2012, 13:47

migal pisze:No właśnie znalazłem ofertę, która wygląda ciekawie. W niej jest napisane, że mam w pierwszym miesiącu zarobić mając do dyspozycji 100 tysięcy dolarów, 2 tysiące, a jeśli się uda, to zostaję traderem. Wszystko po samych szkoleniach, bez wymaganego doświadczenia...
Mówisz tutaj o ofercie nie brokera tylko jakiejś firmy tradingowej? Podaj po prostu link będzie prościej się odnieść.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
malsehen
Stały Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: sobota 04 sie 2012, 11:25

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

czwartek 13 gru 2012, 14:39

*migal, a przypadkiem nie chcą jakichś 300$ za miesiąc użytkowania platformy (nawet za ten próbny oczywiście) ?
To taki standardowy chwyt w tych firmach.
Obrazek

no avatar
migal
Posty: 12
Rejestracja: środa 12 gru 2012, 13:58

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

piątek 14 gru 2012, 14:34

Chodzi o nich - http://www.maximus-trading.com/
Jak to oceniacie? Jest sens próbować?

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

piątek 14 gru 2012, 16:23

wyslalem do nich zapytanie o te kwestie ktore mnie interesuja
jednakze malo motywujace jest to zdanie

"w naszej firmie, musi pokryć koszty korzystania z platformy transakcyjnej i dostępu do danych we własnym zakresie. Nie jest to duża kwota – 295 dolarów miesięcznie."

trzeba sie przygotowac na wydatek 1000zl kazdego miesiaca nie wiadomo jak dlugo



beda zatrudniac tych najlepszych, pytanie czy naucza "newbie" jak zarabiac
waluty i akcje to 2 rozne rynki wiec cien szansy jest


w odpowiedzi na twoje pytanie, jezeli nie znasz sie na inwestowaniu a masz sporo gotowki to mozesz zaryzykowac ale nie polecam
polecam zalozenie konta real z kwota 100/200 zl znalezenie dobrego systemu z forexfactory a nastepnie doskonale poznanie systemu
i dopiero wtedy udac sie do nich z prosba o prace

tylko pytanie czy jest sens sie u nich zatrudniac jezeli sami zarabiamy
to zalezy od tego jaki depozyt moga nam zaoferowac


na to i wiele innych pytan dostane odp niedlugo
dam znac jak bede cos wiedzial i rozsadzimy co dalej
na ta chwile uwazam ze dla wiekszosci ta oferta jest nie oplacalna ze wzgledu na ta oplate 1000zl
ba watpie czy ktos z marszu bedzie zarabial a gdyby nie to rowniez watpie ze w tej firmie go naucza
byc moze sie myle bo nie mam wszytskich informacji ale ja bym sie w to nie bawil

pozdraiwam



EDIT
kwota jaka mozna od nich dostac po przejsciu weryfikacji to 100 000 USD
od zarobkow z tej kwoty kazdego miesiaca odliczane jest 300 USD na poczet platformy i danych
jezeli w danym miesiacu zarobilismy ponad 10 000 USD to powyzsze 300 USD placi firma
maksymalny depozyt jaki mozna otrzymac to 10 mln USD
prowizje wachaja sie od 70% na poczatku do 90% dla tradera w zaleznosci od dochodow

tyle udalo mi sie ustalic
gdzies pewnie jest haczyk wiec trzeba zachowac ostroznosc

Reasumujac - dobra alternatywa dla kogos kto potrafi zarabiac ale nie ma kapitalu
jezeli ktos nie ma kapitalu i ne umie zarbiac to sie utopi w kosztach znim zacznie wychodzic na swoje

see ya
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
migal
Posty: 12
Rejestracja: środa 12 gru 2012, 13:58

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

poniedziałek 17 gru 2012, 13:53

To co napisałeś wygląda interesująco. Pytanie na jak długo podpisuje się umowę? Czy można zrezygnować?
Najbardziej kusi fakt, że inwestuje się ich kapitałem. Można spróbować przez miesiąc/dwa, jeśli coś z tego wyjdzie, to mamy całkiem niezły sposób na zarabianie pieniędzy...

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

poniedziałek 17 gru 2012, 15:42

Tak jak napisalem wczesniej
to dobry sposob dla kogos kto potrafi generowac stale profity
wchodzac w taki uklad dostejmy potezne narzedzie do pomnazania bogactwa ktore sie nazywa lewar (nie mylic z lewarem na FX)
Lewar to nic innego jak dzwignia finnasowa gdzie przy minimalnym nakladzie jest w stanie osiagnac duzo wyzsze rezultaty

tak np kupuje sie nieruchomosci za 10 - 20% ich ceny
lewar to potezne narzedzie do generowania dochodow
ale jak wiekszosc narzedzi jest to miecz obusieczny, mozna duzo osiagnac ale tez wszytsko stracic
kolejny raz kwestia robizja sie o wiedze jako podstwowe zrodlo obrony i ataku w gestii fanansow dalej juz tylko doswiadczenie i determinacja
no i winning attitude

z pewnoscia jest to ciekawa oferta dajaza wiele mozliwosci ale czy warto kazdy powinien rozsadzic sam na podstawie znajomosci siebie i swoch mozliwosci/ogranicznen

pozdrawiam
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
migal
Posty: 12
Rejestracja: środa 12 gru 2012, 13:58

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

wtorek 18 gru 2012, 13:44

Ja to widzę tak - z opisów wynika, że szkolenie jest darmowe, a płaci się dopiero za dostęp do systemu, więc spróbuję, a jeśli dojdę do wniosku, że ten temat nie jest dla mnie, to po prostu dam sobie spokój bez straty kasy. Sądząc jednak po moim podejściu - raczej pójdę na całość. Dam wam znać.

no avatar
Izunka
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 20 lis 2012, 15:18

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

środa 19 gru 2012, 17:28

Znalazłem to samo - wchodzisz w to? Interesuje się forexem od dawna. Rozumiem, że kasy swojej wkładać jako tako nie trzeba, poza dostępem do systemu. Myślisz, że warto spróbować?
"Jest Alternatywa na - Raje Podatkowe"

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

środa 19 gru 2012, 18:01

Pytanie do osoby obeznanej w prawie lepiej ode mnie

Jak mozemy inwestowac srodkami wyzej wymienionej firmy bez Licencji MG ?
zgodnie z prawem za takie zabawy grozi
2mln kary oraz 5 lat wakacji

Czy firmy takiego pokroju obchodza to w jakis sposob ?
Wiem jak sie to zalatwia u nas, zatrudnia sie goscia z licencja a reszta druzyny robi wszytsko na niego

Czekam na odp.

PS. Probuje sie z nimi skontaktowac ale nie racza odp na bardziej konsktruktywne zapytania nie jest to dobra oznaka
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
migal
Posty: 12
Rejestracja: środa 12 gru 2012, 13:58

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

czwartek 20 gru 2012, 13:39

Nie mam pojęcia co to, ale sądzę, że firma obracająca takim kapitałem raczej działa legalnie i ma wszystko dopieszczone, tym bardziej jeśli grożą tak ogromne kary. Nie sądzicie?

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

czwartek 20 gru 2012, 14:13

Zajac zycie nie
to ty ponosisz odpowiedzialnosc nie oni

napisales do nich z zapytaniem jak rozwiazuja kwestie prawne z polskimi klientami naturalnie nie raczyli odpowiedziec ale zaczekam jeszcze troche przed koncowa konkluzja
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
migal
Posty: 12
Rejestracja: środa 12 gru 2012, 13:58

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

piątek 21 gru 2012, 13:39

Ale po czym wnosisz? Przejrzałem dokładnie www i nie ma nigdzie takiej informacji. Zresztą jaki to by miało sens - wtedy to tak samo, jakbyśmy wkładali swoją kasę. Wymieniłem z nimi kilka maili i nie wynika z tego, żebym cokolwiek ryzykował.

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

piątek 21 gru 2012, 15:25

Nie wiem w jakim swiecie ty zyjesz ale na pewno nie jest to rzeczywistosc

pozdrawiam i powodzenia

i prosze nie odpisuj na tego posta
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
migal
Posty: 12
Rejestracja: środa 12 gru 2012, 13:58

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

czwartek 27 gru 2012, 13:36

Muszę cię zawieść i napisać, bo podajesz jakieś dziwne tezy bez żadnego uzasadnienia. Konkret proszę.
Ja widzę na stronie konkret:

"Czy będę odpowiadał za moje ewentualne straty z inwestycji?
Wszelkie koszty związane z podejmowanymi przez Ciebie inwestycjami ponosimy my – firma Maximus Trading. Jeśli zdarzy Ci się nietrafiona inwestycja, z której poniesiesz stratę, pokryjemy ją z własnych środków finansowych."

Jeśli jest inaczej to podaj konkret dlaczego i skąd to wiesz. Bawisz się we wróżkę?

no avatar
malsehen
Stały Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: sobota 04 sie 2012, 11:25

Re: Oferty z sieci - czy to realne?

czwartek 27 gru 2012, 16:42

Jeżeli wrzucenie 1000zł w opłatę za dostęp do oprogramowania jest dla ciebie warte ryzyka to czemu nie można spróbować. Przekonasz się, dasz nam znać po miesiącu, także same korzyści. Ja trzymam kciuki.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości