Czy to nie oszustwo?

ODPOWIEDZ
no avatar
vexxon
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 31 lip 2014, 11:27

Czy to nie oszustwo?

czwartek 31 lip 2014, 11:29

Witam,

mógłby mi ktoś wystawić opinie na temat tego szkolenia i tego co tam oferują: http://przebudzenie.org/ szczegóły inwestycji na: http://ententa.pl/przebudzenie/szczegoly-inwestycji/

Jestem początkujący w temacie i chciałbym się dowiedzieć czy to po prostu nie oszustwo, ponieważ to co przedstawiają wydaje się być ciekawe. Ale z drugiej strony mocno nie realne zyski, nie pokazują jakie są opłaty, podatki, koszty za zarządzenie itp.

Mógłby się jakaś doświadczona osoba wypowiedzieć?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Czy to nie oszustwo?

czwartek 31 lip 2014, 11:41

Obejrzałem, przeczytałem.

Zwykle jestem powściągliwy w swoich opiniach, więc skometuję to tak:

:facep:
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
vexxon
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 31 lip 2014, 11:27

Re: Czy to nie oszustwo?

czwartek 31 lip 2014, 11:48

Czyli, aż taka ściema.. A co najbardziej się nie zgadza z realiami? Mógłbyś rozwinąć swoją powściągliwość? Nie znam się na tym więc chciałbym się czegoś dowiedzieć.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Czy to nie oszustwo?

czwartek 31 lip 2014, 12:19

Nie bardzo mam czas się wgryzać tutaj we wszystkie niuanse. Odpowiem tak:

60% rocznie - świetnie, to 3x lepiej niż Warren Buffet.

Otoczka = manipulacja
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
vexxon
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 31 lip 2014, 11:27

Re: Czy to nie oszustwo?

czwartek 31 lip 2014, 12:24

Dzięki, tak własnie myślałem, że to zbyt pięknie wygląda żeby było prawdziwe. Dlatego tak wszystko zrobili, że jak straci się kasę żeby się nie przejmować bo niby to wolne środki.. Jak ktoś nie wie ile naprawdę można na forex zarobić to się złapie tak jak ja prawie się złapałem.. Raz jeszcze dzięki.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Czy to nie oszustwo?

czwartek 31 lip 2014, 14:30

Masakra... Dotrwałem do 2 minuty... Strzeżcie się takiego 'marketingu'... :)
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Czy to nie oszustwo?

piątek 01 sie 2014, 09:16

Niezły marketing :-) Sporo kasy zarobili na tym bezapelacyjnie :-) Masakra czy nie, liczy się pomysł na biznes . Przykład Urbańskiego, gość ma u mnie piąteczkę za marketing. Co do 60% czy ogólnie %. Pomyłką jest mówić o samych % czy robić porównanie do WB. Liczy się od jakiej kwoty się to robi. Inne ryzyko, inne zarobki itd. Z kilkunastu tys można spokojnie wykręcić spore %, ale nie oznacza to że zrobimy to z każdej kwoty :-) Pomijając już sprawy techniczne brokerów czy działanie samego rynku , dochodzi nasza pazerność itd.

Co do tego typu szkoleń. Niewątpliwie można znaleźć pewnie jakieś wartościowe. Mówię o trenerach rozwoju osobistego itd. Przykład dobrych firm co inwestują w swoją kadrę oferując takie szkolenia motywacyjne itd. Za tym idą wyniki i to spore. Szkolenia takie nie są tanie, inne sprawa znaleźć dobrego trenera a nie kogoś co kilka książek przeczytał :) Podam przykład. Znajomy pracował w firmie jako przedstawiciel handlowy. Umiał sprzedawać, miał tylko problem jakby z rozpoczęciem spotkania itd. Ktoś to zauważył u niego w firmie, przez tydzień jeździł z gościem ( trenerem ) i ten go obserwował, nic więcej. Po tygodniu dał mu co ma poprawić , co robi źle. Nie chodzi tu o jakieś ściemnianie itd, firma jego obsługuje duże firmy itd. Efekt, po niecałym miesiącu został jednym z lepszych handlowców, potem dyrektorem regionu. Czasami ktoś ma potencjał, ale trzeba mu wskazać kierunek.

Nie chce mi się szukać w google, jeśli ten gośc faktycznie ma takie miliony, nie dziwię się że nie ma miejsc na lunch. ;-)

PS

Raposo , dojechałem do 4 minuty , byłem lepszy. :-)
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
vexxon
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 31 lip 2014, 11:27

Re: Czy to nie oszustwo?

sobota 02 sie 2014, 10:25

Dzięki za odpowiedzi. Tak własnie myślałem, że to bardzo mocno naciągane to co tam podają i że tylko oni na tym zarobią a nie inni.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość