Szkolenie zacznij zarabiać na rynku forex

ODPOWIEDZ
no avatar
forexpolska
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 19 kwie 2015, 09:00

Szkolenie zacznij zarabiać na rynku forex

niedziela 19 kwie 2015, 09:07

Witam Wszystkich zainteresowanych Intratną Profesją.

Moja oferta jest skierowana do osób które chcą pracować tam gdzie jest dostęp do internetu. Nauczę, poprowadzę krok po kroku za rękę. OPCJA - Pomogę w inwestowaniu na Rynku Forex. Zysk w zależności od wielkości kapitału 6-10 % w skali miesiąca. Trudno znaleźć biznes o większej stopie zwrotu z kapitału !!! Naukę zaczynamy od podstawowej wiedzy o świecie biznesu i ekonomi światowej, następnie idziemy krok po kroku w arkana wiedzy o rynku Forex. Pomagam w wyborze odpowiedniej platformy do gry MM. STP, ECN. Oraz uczciwego solidnego brokera. / nie trafiony broker z nie jasnymi zasadami gry to bankowa strata kapitału !!! / FOREX to: Filozofia-Zasady-Strategie. Sztuka analizy i interpretacji. Wiedza i zrozumienie tych składowych decyduje o powodzeniu gracza w realiach rynkowych. Mój sposób przekazywania wiedzy i doświadczenia z Rynku Walutowo Towarowego, polega na wprowadzeniu w temat FOREX, od podstaw i prowadzenie Krok po Kroku niczym małe dziecko za rękę. Nauka odbywa się na zasadzie indywidualnej bezpośredniej pracy z adeptem. Dzięki temu masz dostęp do mojej wiedzy i doświadczenia 24h, nie zostajesz z pytaniem bez odpowiedzi. Na żadnym innym kursie nie powiedzą wam tego czego dowiecie się o de mnie.

1.Zaczynamy od tego że wysyłam zainteresowanemu materiały do nauki. / esencja forexa /

2.Omawiamy dokładnie materiał zapisany w poradniku. / tego trzeba się nauczyć i zrozumieć /

3.Jesteś podany egzaminowi z wiedzy teoretycznej. / zakres poradnika :) /

4.Doradzam wybór przyszłego brokera i platformy / oraz programu do obsługi gry tu trzeba zajrzeć do instrukcji obsługi programu, zwykle jest to: MT4

5.Ustawiamy ekrany gry pod siebie / dopasowujemy wskaźniki do instrumentów finansowych na których będziemy grać w przyszłości /

6.Analiza fundamentalna oraz analiza techniczna, jak sobie z tym poradzić.

7.FILOZOFIA ? ZASADY ? STRATEGIE ? RATOWANIE GIER /przenosimy wiedzę na wykresy/

8.Codzienne WSPÓLNE gry, trening, sprawdziany, testy, prace domowe, trening oraz doskonalenie w tworzeniu własnych analiz, dziennych oraz średnio i długo terminowych.

9.Po zakończeniu nauki gracz ma nadal we mnie oparcie pomagam w pierwszych inwestycjach w realu. / jeśli gracz ma taka wole to pomagam w pierwszych grach w realu, odgrywamy zainwestowany kapitał przy okazji nabieramy wprawy na rynku w Forex w realu.

10.Miejscem naszych spotkań jest skype. / Mag Forex ? mój nick / Dzienny zysk z zainwestowanego kapitału określam na 4-8 % /przy bezpieczniej rozsądnej grze/ Wiedza, uczciwość, doświadczenie. dyspozycyjność, punktualność, pasja to Moje zalety. Wyjątkowe Cechy Rynku Forex. działa 24h na dobę od: niedziela od 23.00 do: piątek godz.22.00 możliwość gry na wzrostach i spadkach nie zależnie od sytuacji na świecie.

Warunki uczestnictwa w nauce omawiam w rozmowie bezpośredniej z zainteresowanym. tel. Zapraszam do kontaktu po więcej informacji. Tel.602684542 lub Skype: mag.forex www.netforex.pl Udzielam pomocy w inwestycjach dla osób indywidualnych. Grając samodzielne dzienny zysk to 3-10% DZIEŃ BEZ FOREXA TO WYMIERNA STRATA 300-500 zł. Z kapitału 3-5 tyś PLN.

Wiecej info w tej sprawie wyłacznie tel.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
hannah112
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 16 kwie 2018, 06:39

Re: Szkolenie zacznij zarabiać na rynku forex

poniedziałek 16 kwie 2018, 06:44

It is a considerable measure less demanding to profit on securities exchange essentially in light of the fact that over the long haul stocks have a tendency to go up, online shopping websites in pakistan, in this way on the off chance that you purchase and hold you most likely will profit, then again forex showcase have a tendency to change with no pattern, any wager on the forex advertise is a directional wagered that you must be comfortable perfect time.

no avatar
konraduk
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 17 kwie 2018, 09:06
Kontakt:

Re: Szkolenie zacznij zarabiać na rynku forex

wtorek 17 kwie 2018, 10:15

nadal prowadzicie takie szkolenia?

no avatar
myk
Posty: 2
Rejestracja: środa 17 paź 2018, 07:27

Re: Szkolenie zacznij zarabiać na rynku forex

środa 17 paź 2018, 07:31

są jeszcze szkolenia ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości