1 procent dziennie na średnich

Zablokowany
no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

niedziela 05 sie 2012, 20:10

róznie z tym bywa, zależy od dynamiki rynku, od tego na którym wykresie jest prowadzona pozycja, pomijając ostry skalping, trejdy chodża w przedziale między 20 a 150 pipsów
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

niedziela 05 sie 2012, 20:42

a kto powiedział, że ten sys chodzi na M1, albo na jakimkolwiek innym klasycznym TF, a skąd ten zakres średni wziąłeś, widzisz chyba jednak mało jeszcze wiesz, widzisz na moich wykresach takie trejdy są bardzo często, ale jak sie nosa nie wyścibia poza MT4 i głównym zajęciem jest robienie dymu, to co można wiedzieć poza obiegowymi opiniami.... :lol:
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

niedziela 05 sie 2012, 22:22

oczywiście, że wiem o czym piszesz, właśnie się dostosowałem do tej luki przed chwilą :lol:


---------------------------------------------
oj, szkoda, że nie ma ostatniego postu Ciekawego, wlaśnie udzielałem szybkiej odpowiedzi :-P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony niedziela 05 sie 2012, 22:28 przez zicmar58, łącznie zmieniany 1 raz.
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: 1 procent dziennie na średnich

poniedziałek 06 sie 2012, 18:44

Przypominam szanownym dyskutantom, że to jest ostatni dzień kiedy toleruję taką dyskusję !!!, więc jak chcecie się wyszaleć to jeszcze tylko 2-3 h Wam zostało

Na koniec dnia wszystkie posty nie zachowujące kultury języka polskiego pójdą tutaj http://forum.rynek-forex.pl/viewtopic.php?f=58&t=1377 by każdy mógł w przyszłości ocenić ..... i nie mógł się wyprzeć tego co napisał.

Od jutra każdy post z wyzwiskami dla każdego będzie skutkował ostrzeżeniem i potem Banem w tym oczywiście także dla Zicmara58.

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

poniedziałek 06 sie 2012, 19:06

powiem szczerze, że mi sie juz po prostu nie chce, więc Panie Ciekawy, Abpl, czy Macierewiczu od tej chwili nie odpisuję na jakiekolwiek zaczepki, prowokacje itp
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: 1 procent dziennie na średnich

poniedziałek 06 sie 2012, 19:11

Miałem przestać pisać aby nie podnosić sobie ciśnienia, ale co tam i tak już wypiłem 3 kawy, a dalej jestem senny.No to zaczynamy:
1) apropos wczorajszej rozmowy z pewnym nieciekawym
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... 163#350163
Napisałem ci że tak było bo tak było... Resztę zapewne skasowano...
Parę postów powyżej jest opinia Cyba na temat tego systemu, parę postów poniżej Microbiego.

2) Tutaj są też inne opinie pewnych ludzi...napiszesz o nich głąby abpl? I tak nie będzie ci się chciało czytać bo i tak masz rację
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... 032#296032

http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... 369#296369

http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... 974#347974

Zicmar coś ciężko u ciebie z myśleniem dzisiaj, na prawdę sądzisz że Tig3rowi tak spadła inteligencja? Rozejrzyj się dobrze kogo tu brakuje? Dam sobie uciąć rękę przy samej d... że to nasz słodki bączuś Archanioł/Mike Scofield/ Godfader ...

ciekawy wczoraj udowodniłeś że posuniesz się do wszystkiego aby zdyskredytować niewygodne dla ciebie osoby/fakty, domniemuję iż pisałeś po pijaku i coś ci się pozajączkowało. Nie wiem kto usunął twoje wczorajsze posty w których zarzucasz mi że straszyłem ciebie i twoją rodzinę na pw. Napisałeś że masz wszystkie privy, więc pokaż proszę ten jeden o którym mowa albo pokaż że się mylę twierdząc że jesteś dupkiem i przeproś.Coś jednak mi mówi , że twój sztywny kręgosłup moralny nie pozwoli ci pewnie na przeproszenie takiego głąba jak ja. Udowodnienie że masz jednak rację będziesz mógł jedynie z Photoshopem, bo NIGDY nie wysyłałem żadnego priva do ciebie. Ja też mam wszystkie prywatne posty. Nie dziwię się że ktoś do ciebie pisywał takie rzeczy bo na navi zajmujesz się tylko robieniem dymu. I to jest jedyny powód twojego pisania tutaj. Ciekaw jestem jak długo będzie tolerowany...
Ostatnio zmieniony poniedziałek 06 sie 2012, 19:49 przez T-REX, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: 1 procent dziennie na średnich

poniedziałek 06 sie 2012, 19:30

T-REX pisze:może sam skasował w nocy jak wytrzeźwiał
Konfiguracja Forum dopuszcza kasowanie i edycje postów przez Właściciela przez 24 H od utworzenia - więc może być tak, że niezależnie od miejsca Właściciel postu go usunie.

no avatar
pablo90
Posty: 32
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 14:58

Re: 1 procent dziennie na średnich

poniedziałek 06 sie 2012, 20:50

Witaj Zbyszku,
można spytać co to za wskaźnik te zielone i czerwone strzałki na screenach?

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

poniedziałek 06 sie 2012, 20:59

Witam, te strzałki są na wykresach Dukkasa, ale one dla mnie nic nie znaczą, p[o prostu nie maja nic wpólnego z moim sysem



----------------
zdublowałem, sorki :-P
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

no avatar
Ciekawy
Posty: 35
Rejestracja: sobota 04 sie 2012, 23:16

Re: 1 procent dziennie na średnich

poniedziałek 06 sie 2012, 23:13

biotiq pisze:bo może mistrzem fx nie jestem
Ja też nie jestem(choć jak widziałeś "jakoś" sobie radzę) ale moje posty są właśnie skierowane do takich jak Ty - naiwnych i bardzo mało wiedzących(bez obrazy - każdy tak zaczynał). No ale skoro wolisz później płakać nad MC to wolna wola.... aczkolwiek mam cichą nadzieję, że jednak niektórzy skorzystają...

ps. narazie z mojej strony EOT bo mam ciekawsze zajęcia... choć nie polecam prowokować 8-)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: 1 procent dziennie na średnich

wtorek 07 sie 2012, 07:54

Witaj Zbyszku,
można spytać co to za wskaźnik te zielone i czerwone strzałki na screenach?
To wskaźnik "fractals". Trochę inaczej jest wyświetlany niż na MT4 ;).
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

środa 08 sie 2012, 12:50

dzisiejsze trejdy po ksultacjach z Wojtkiem i Akhhh
beznadziejnie , ale plus
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

no avatar
tannis
Posty: 6
Rejestracja: środa 08 sie 2012, 12:00
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

środa 08 sie 2012, 13:52

Witam,
Trafiłem przypadkiem na ten wątek i postanowiłem opisać swoje doświadczenie ze szkoleniami. Zdecydowanie wszystkim odradzam, szkolenie u Zicmara to jedno z najgorszych. Nie potrafił odpowiedzieć na najprostsze pytania, nie potrafił zrozumieć że średnia to przecież nic więcej jak tylko uśredniona wartość cen które już były. Upierał się ze to średnie kreują cenę co moim zdaniem świadczy o kompletnym niezrozumieniu podstaw arytmetyki. Całość prezentacji opierała się na wykresie historycznym pod pretekstem że dziś rynek jest niepewny, oczywiście bez wyjaśnienia co to znaczy i że "jeszcze dużo się muszę nauczyć zanim to zrozumie". Każde pytanie dlaczego akurat tu wchodzić, skoro te same zasady chwile dalej dały by stratę, kończyło się na prezentacji nowego zestawu zasad i tak w kółko. W żaden sposób nie dało się tego przełożyć na grę na realnym rynku, kompletna strata czasu. Jestem mocno zaskoczony, że wciąż znajdują się chętni aby uwierzyć, że po ujawnionym tu oszustwie ze statementami ten koleś nagle przestanie kłamać i zacznie zarabiać. Zastanówcie się, tyle lat przed ekranem a konto demo czyści w kilka dni i wciąż opowiada że ten "system" zarabia. Skąd miałby to wiedzieć? Przecież to paranoja. Co zrobić, taka widać ludzka natura, sama obietnica zdobycia wiedzy pozwalającej zarabiać na forexie wystarczy by otumanić do reszty. Dzisiaj jestem niemal pewien, że Zicmar bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego co robi, że cała jego działalność to zwykły perfidny cynizm, najlepiej świadczy o tym ignorowanie pytań o konkrety, obrażanie pytających i próby pokazania co potrafi na demo ;) Chętnie udostępnie nagrania tych "szkoleń" gdyby ktoś był zainteresowany, oprócz Zicmara mam tez kilka szkoleń reklamowanych na innym forum, niestety wszystkie przedstawiają podobną wartość. Uprzedzając pytania czy mam prawo to udostępniać odpowiadam ze mam, dokładnie to sprawdziłem i nie będę na ten temat dyskutował na forum, poza tym nie spodziewam się żeby ktoś kto kase za szkolenie chce na konto babci czy cioci był na tyle głupi żeby się szarpać ;)
Pozdrawiam

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

środa 08 sie 2012, 14:27

 ! wojtek_ea:
Użytkownik Zicmar58 otrzymuje drugie ostrzeżenie za obrażanie innych uczestników forum.
bla, bla, bla, i zicmarowski styl........... spadaj gościu, wyslanniku Tgra lub Ciekawego, mnie szkolenia naprawdę nie interesują, nie interesują, a jak jesteś matołem, to nic ci nie pomoże :lol: :lol: :lol:



-----------------------------

a przypadkiem to możesz co najwyżej się zesrać tlumoku :lol:
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
biotiq
Stały Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: czwartek 12 kwie 2012, 18:05
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-w

Re: 1 procent dziennie na średnich

środa 08 sie 2012, 14:57

bla, bla, bla, i zicmarowski styl........... spadaj gościu, wyslanniku Tgra lub Ciekawego, mnie szkolenia naprawdę nie interesują, nie interesują, a jak jesteś matołem, to nic ci nie pomoże :lol: :lol: :lol:



-----------------------------

a przypadkiem to możesz co najwyżej się zesrać tlumoku :lol:

Powiem Ci Zicmar, że kulturą osobistą nie szalejesz. W taki sposób raczej narobisz sobie więcej nowych wrogów, niż znajomych. Przemyśl to.

Peace

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

środa 08 sie 2012, 15:22

widzisz biotick, tak sie składa, ze te wszystkie opinie ze strony tych wszystkich ojszczypłotów leżą mi głęboko w d................ wiem co mam, cenię sie za to, natomiast fakt, że ktoś taki jak Ty nie wie jaki kurs brać, to już tylko i wyłącznie Twoj problem, mnie to też lata koł d.........

-------------------------------
i z drugiej strony, co mi dowalasz odnośnie kultu
ry osobistej, czy ja jestem jakaś ciota, żeby byle jaka ciota po mnie bezkarnie jeżdziła, a ja siedze w tym czasie i czekam na zmiłowanie, że MOD się obudzi i odpowiednio zareaguje, patrz na to co ze mną zrobiono chwile wczesniej, pochwalasz to, czy szukasz taniej sensacji

i
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

no avatar
baranczykm
Posty: 10
Rejestracja: środa 23 maja 2012, 07:35

Re: 1 procent dziennie na średnich

środa 08 sie 2012, 16:26

A to Ciebie jednego ktoś oskarżał? Ludzie na innych też sadzili i jakoś kulturalnie stamtąd wychodzili, ale nie, jedynie Ty, największy prymityw forum robisz tu za przeproszeniem błoto, a potem się w nim jeszcze taplasz. Skończ z chamstwem albo forum skończy z Twoimi postami.

Pozdrawiam

no avatar
Ciekawy
Posty: 35
Rejestracja: sobota 04 sie 2012, 23:16

Re: 1 procent dziennie na średnich

środa 08 sie 2012, 18:38

biotiq a nie mówiłem? :lol: Widzisz trzeba trochę nad tym wszystkim posiedzieć aby zrozumieć DLACZEGO ta cała zadyma jest... Tu na forum jest chyba tylko JEDNA osoba którą można posądzić, że dowala Zicmarowi "bo tak" - na całą resztę Zicmar pracował długi czas... na moje podejście do niego też...
tannis pisze:nie potrafił zrozumieć że średnia to przecież nic więcej jak tylko uśredniona wartość cen które już były. Upierał się ze to średnie kreują cenę co moim zdaniem świadczy o kompletnym niezrozumieniu podstaw arytmetyki.
tannis pisze:Całość prezentacji opierała się na wykresie historycznym pod pretekstem że dziś rynek jest niepewny, oczywiście bez wyjaśnienia co to znaczy i że "jeszcze dużo się muszę nauczyć zanim to zrozumie". Każde pytanie dlaczego akurat tu wchodzić, skoro te same zasady chwile dalej dały by stratę, kończyło się na prezentacji nowego zestawu zasad i tak w kółko.
tannis pisze: Zastanówcie się, tyle lat przed ekranem a konto demo czyści w kilka dni i wciąż opowiada że ten "system" zarabia. Skąd miałby to wiedzieć?
tannis trafiłeś w sedno... tylko nie wiem czy to do kogoś dotrze bo jak Ja(zresztą nie tylko ja) to samo pisałem na navi to podobnie jak tutaj byłem pieniaczem któremu trading nie wychodzi a tak w ogóle to chciałbym bezużyteczny(tak tak bo skoro nie można go parametrami określić bo jest tak mocno uznaniowy to jest BEZUŻYTECZNY) system wyłudzić... :lol:
tannis pisze:Jestem mocno zaskoczony, że wciąż znajdują się chętni aby uwierzyć, że po ujawnionym tu oszustwie ze statementami ten koleś nagle przestanie kłamać i zacznie zarabiać.
patrz jak wyżej 8-) Zaraz założę się, że i tak znajdzie się szereg obrońców biednego Zicmara stwierdzających, że TO WSZYSTKO NIEPRAWDA a Ty po prostu masz "małego" itp :lol: Polak mądry po szkodzie...

ps. swoją drogą trzeba było czytać navi i byś zaoszczędził trochę kasy...

Pozdrawiam 8-)

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

środa 08 sie 2012, 19:08

Panowie , dyskusja mile widziana, ale proszę i piszę to ogólnie, bez wyzwisk czy wulgaryzmów, nie o to chodzi na forach by traktować się nawzajem jak w jakieś spelunie.

Ciekawy z chęcią merytorycznie podyskutuje jak najbardziej. To że Zickmar ma za uszami to każdy wie i nikt tego nie neguje, wręcz przeciwnie. Również prawdą jest że Zickmar potrafi sprowokować i nie przysparza sobie tym dobrej opinii. Kto mieczem wojuje , od miecza ginie. W którymś poście wyraziłem swoją opinię że jaki by kto nie miał system jak ma problem z psychą , zarabiać nie ma prawa. Inną kwestią też jest czy mając taki problem osoba może szkolić. Dwóch kolegów podjęło się eksperymentu na temat systemu czy jak niektórzy nazywają sposobu interpretacji średnich Zickmara, sam jestem ciekaw wyników. To w jaki sposób Zickmar widzi średnie, to zapewniam że można tym zarabiać. Jak każdy sposób musi podpasować traderowi. Prawdą jest to co napisał Wojtek, jest tu spore pole do popisu jeśli idzie o sposoby prowadzenia pozycji itd. Nie da się powiedzieć a, b i tu c i koniec. To w jaki sposób postąpi trader , jak to ułoży pod siebie zależy od niego samego i jego predyspozycji. Zarabiać można na wiele sposobów, sam korzystam z kilku technik i nie o to chodzi co lepsze co gorsze, a o to by mieć coś co pozwoli zarabiać pipsy. Nie wiem w jaki sposób potem Zickmar prowadził szkolenia, więc w tej kwestii wypowiadać się nie będę.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

środa 08 sie 2012, 19:37

Dedykuje dzisiejszy dzień Ciekawemu :lol:


-------------------------------

Podziekowania dla WOJTKA, zmniejszyłem wolumen i jednocześnie mam wgląd w inne pary, tam tez średnie działają w ten sam sposób :-P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości