1 procent dziennie na średnich

Zablokowany
no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: 1 procent dziennie na średnich

poniedziałek 30 lip 2012, 20:11

Jako, ze tez bylem swiadkiem tego "wystepu" wypowiem swoje zdanie. Swoja droga, ciekawe ile jeszcze osob podziwialo gre Zicmara.

Po pierwsze, sam bylem na szkoleniu u Zbyszka. Normalnie zaplacilem, "przeszkolil" mnie przez skype i poszlismy w swoja strone. Sam system uwazam za nieistniejacy. O co mi chodzi - system jest, ale na danych historycznych. Na zywo to tak naprawde loteria, co zreszta nie tylko ja mowilem. Halas narobiony wokol calej instytucji Zicmara jest absolutnie niewspolmierny do jakosci uslug. Za to jak ktos sie wyraza niepochlebnie, natychmiast jest wyzywany od cieniasow i demowcow (tak, ja tez bylem dla Zicmara cienki)

Zagladalem na to forum okazyjnie, ale jak zobaczylem journal Zbyszka od razu sie zarejestrowalem, bo wiedzialem jak to sie skonczy. Nie myslalem tylko, ze tak szybko. Konta ogladalem wlasciwie od poczatku, a nie pisalem o tym bo chcialem zobaczec, ile czlowiek jest w stanie naklamac zeby sciagnac sobie kursantow. Szkoda, ze tak szybko sie to skonczylo, ale rozumiem ze ciezko jest wymyslec scieme w jaki sposob sie stracilo ponad 50% na dwoch kontach w kilka dni. Tak, w tej chwili Zicmar ma equity rowne 480 dolcow, czyli ponad polowe mniej niz na starcie.

Sam system jest absolutnie genialny, ale jesli grasz odwrotnie niz Zbyszek. Wtedy RR jest oszalamiajace - tp 10-15 pips, SL 1-2. Tak wlasnie Zbigniew gral - stoplossy bral pelne, zyski cial momentalnie. Doszlo do tego, ze jeden ze znajomych rowniez obserwujacych te wyczyny zaczal grac na swoim mniejszym koncie odwrotnie niz Zicmar i osiagnal wynik +10% w jeden dzien :)

"Gdyby FX bylo takie latwe jak sie na pierwszy rzut oka wydaje to podejrzewam ze 35-45% ludzi na swiecie by sie tym zajmowalo i utrzymywalo.... bo ludziska maja skonnosci do checi jak najlatwiejszego zycia... a ze tak latwo nie jest w kazdej branzy jaka tylko istniej to juz inny temat.

To ze zicmar wyzerowal konto... trudno... sam powtarza ze niestety nie jest najlepszym traderem."

Nie jest najlepszym traderem, jest wrecz bardzo kiepskim traderem. System ktory stworzyl tez jest bardzo kiepski. Nie pije do tego, bo sam wiem ze na forexie sie ciezko zarabia, wszak siedze w tym juz kilka lat. Pije do tego, ze autor, mimo ze wie, ze nic nie potrafi to bezczelnie wyciaga kase od naiwnych. Jak ktos zaczyna wyrazac swoja dezaprobate od razu staje sie w ordynarny sposob pietnowany przez Zbyszka i jego ekipe (przesledzilem wczoraj stare watki na nawigatorze), pojawily sie tez grozby pozwow do sadu. Jednym slowem wielka szopka.

Mam nadzieje, ze po lekturze tego journala nikt wiecej sie do niego nie zglosi. Przeciez to jest wrecz zenujace - szkolenie za ciezkie pieniadze z systemu, ktorym sam autor (wszak najlepiej go znajaca osoba) traci 50% konta w dwa dni.

PS. Mam nadzieje, ze administratorzy zachowaja sie fair i nie skasuja tego watku. W innym razie moga przyczynic sie poszkodowania kolejnych nieswiadomych osob
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
uzytkownik na s
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 30 lip 2012, 20:51

Re: 1 procent dziennie na średnich

poniedziałek 30 lip 2012, 21:00

Witam.

Aż się zarejestrowałem, bo widzę, że tu o mnie mowa :).

Na wstępie winszuję osobistości na forum. Sama śmietanka. Aż strach pomyśleć, żem się z buciorami tu wpakował. :mrgreen:


Przyznaję, że 1% dziennie okazał się trudniejszy niż sądziłem. Zwłaszcza pozycjami oczekującymi. Zwłaszcza, że ostatnio pracuję nad paroma innymi projektami. Zwłaszcza, że trejduję na dwóch innych kontach.

Zwyczajnie najmniej użyteczne zajęcie musiało odpaść.

Myślę, że 1% dziennie jest jak najbardziej możliwy, tylko trzeba nad tym posiedzieć. Inna sprawa - skoro można więcej, to po co się ograniczać?
pod pretekstem ze nie ma czasu bawic sie w 1% dziennie i otwiera jakis inny projekt ;)
Całe szczęście, że nie muszę mieć pretekstów :). Ot, wolna wola ;)

Pozdrawiam serdecznie
M.

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

poniedziałek 30 lip 2012, 21:24

Panie Twardowski, włamałeś się na moje rachunki, nie przypominam sobie, żebym udostepnial Ci hasło i login, wprawdzie na szczeście to tylko demo, ale fakt jest faktem i muszę pomyśleć co z tym zrobić. Oj nieładnie, nieładnie Kolego. Czy ktoś może mnie oświecić jak takie włamanie wygląda od strony prawnej....
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: 1 procent dziennie na średnich

poniedziałek 30 lip 2012, 21:33

Ciezko tutaj mowic o wlamaniu, skoro podales nam wszystkie dane :). Kazdy, kto ma kontakt z platforma Dukascopy wie o co chodzi. Teraz znow zacznie sie grozenie prawnikami? Radze zainteresowac sie wtedy tez innymi aspektami sprawy, np proba oszustwa badz nie rozliczaniem sie z urzedem skarbowym :)
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

poniedziałek 30 lip 2012, 21:49

nie mam takiego zamiaru, żeby komuś grozić, no wlaśnie, rzeczywiście przeoczyłem to, że bylo widać wszystko na screenach, zresztą na szczęscie to tylko demo i jakaś nauczka dla mnie, co do szkoleń, spoko, nie mam takiego ciśnienia, bo mi sie juz po prostu nie chce w to bawic. Cel dziennika był inny, tylko poniosła mnie fantazja, gdybym trzymał się sztywno tego 1 procenta, nie byłoby tematu, niestety po dwóch dniach zachciało mi sie popisać 100 procentami w skali tygodnia. Co do Twojej osoby zaczynam sie domyślać z kim mam przyjemność Panie Macierewicz....
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

no avatar
abpl
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 30 lip 2012, 21:59

Re: 1 procent dziennie na średnich

poniedziałek 30 lip 2012, 22:32

zicmar58 pisze:Żeby nie kusiło mnie zamykać za wcześnie, poszedłem z psem na spacer. Jak wróciłem, to...
A to spacerek z psem, a to telefon, a to rozmowa przez Skype i tak w kółko...:)

Oj Zbyniu, Zbyniu, śmiech na sali i totalna kompromitacja. Prawie rok minął (wtedy byłem na "szkoleniu" u Ciebie -> dwie rozmowy, bo więcej bredni i niedorzecznego tłumaczenia straconych wejść mój mózg nie mógł absorbować) a Ty dalej ten sam kit ludziom próbujesz wciaskać.

Żenujące do czego człowiek jest w stanie się posunąć, żeby "zarobić" te parę stówek...


Inwestycje i ogłoszenie Zbyszka -> http://biznes-finanse.hiperogloszenia.p ... zebowanie/

Obrazek

"Szukam inwestorow w branzy finansowej. Inwestycje na Forexie w pary walutowe , zloto , srebro , surowce. Posiadam duza wiedze , doswiadczenie , brakuje kapitalu. Proponuje inwestycje na dowolny okres-nie krotszy niz 3 m-ce , przy miesiecznej stopie zwrotu powyzej 10%."

Nadal szukasz inwestorów obiecując miesieczną stopę zwrotu powyzej 10% ? :) Jesteś lepszy niż Madoff i Amber Gold razem wzięci :)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: 1 procent dziennie na średnich

wtorek 31 lip 2012, 07:48

Uważaj na takie coś bo może się to źle dla Ciebie skończyć.

Najlepiej załóż sobie konto u brokera z rozwiniętym PAMM - np Alpari NZ - jak będziesz kosił to klienci sami z automatu się zgłoszą.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: 1 procent dziennie na średnich

wtorek 31 lip 2012, 08:43

Akhh - jak myslisz, czemu jeszcze tak nie zrobil? Odpowiedz jest prosta - bo nie kosi :)
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: 1 procent dziennie na średnich

wtorek 31 lip 2012, 08:49

macierewicz pisze:Akhh - jak myslisz, czemu jeszcze tak nie zrobil? Odpowiedz jest prosta - bo nie kosi :)
Ogłoszenie jest sprzed 3lat, także nic nie można na ten temat powiedzieć. Wtedy kont PAMM praktycznie nie było, także to o niczym nie świadczy.

Proponuję skasować ten cały off-top bo do niczego nie prowadzi i skupić się na samym dzienniku -a i Zicmar pewnie z czasem będzie zdradzał więcej o swojej strategii.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: 1 procent dziennie na średnich

wtorek 31 lip 2012, 08:55

Ogloszenie jest z grudnia 2009 roku, ja sam w 2010 roku korzystalem z kont PAMM (jako biorca sygnalow), wiec spokojnie mozna bylo to juz dawno ogarnac. Osobiscie uwazam, ze watek powinien zostac jako przestroga dla potencjalnych szkolacych sie. Uwazam takze, ze Zicmar nic wiecej w journalu juz nie pokaze, chociaz bardzo chetnie bym popatrzyl jak probuje jeszcze raz.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
j23
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 09:57

Re: 1 procent dziennie na średnich

wtorek 31 lip 2012, 10:04

Średnie wymiatają, chłopiec demowiec się popisał. Teraz czas na mikroloty i stary sprawdzony system?

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

wtorek 31 lip 2012, 10:06

Macierewicz, pomimo tego deszczu pomyj, które na mnie się wylały, bedę nadal kontynuował ten dziennik i nie dlatego, że chce sobie zrobić reklamę szkoleniową, bo jak widać wyszło wręcz przeciwnie, a poza tym naprawdę nie mam żadnego ciśnienia na szkolenia i mi się juz po prostu nie chce tego robic. Tak jak wcześniej pisałem wdrażam w tej chwili nową bardziej uproszczoną wersję mojego systemu i robię po prostu multum błędów, głównie wynikających z nietrzymania się zasad i braku dyscypliny. I głównie w tym celu otworzyłem ten dziennik a poza tym będąc pod pręgierzem opinii publicznej mam nadzieję, że uda mi się powalczyć z psychiką, która mocno mi przeszkadza w trejdingu. A ten 1 procent jest kwestią czysto umowną tak jak lewar, krótko mówiąc bedę jechał po bandzie na maksymalnym lewarze, bo przy tak małym stopie mogę sobie na to pozwolic, de facto zmniejszyłem go do 5 pipsów.
I to byłoby na tyle. Komentować niczego nie będę, ocenę postów, które mnie zmieszały z błotem pozostawiam dla siebie.

Pozdrawiam
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

wtorek 31 lip 2012, 11:04

Dajcie sobie na luz, będzie chciał Zbyszek będzie prowadził dziennik , nie to nie, nie raz pisał że ma słabą psychikę do gry i tyle, nie raz byłem świadkiem co Zbyszek potrafi odwalić i ręce mi opadały. Natomiast pomijając Zbyszka , można średnimi zrobić te 30 pips spokojnie w ciągu dnia ( średnio ) jak i więcej, nie każdego dnia rynek jest taki sam. Nie raz mówiłem Zbyszkowi że chce za dużo brać z rynku codziennie, cóż twierdzi inaczej, jego sprawa. Co do kombinowania ze statami z dukasa, to tu się zgadzam, nie ładnie tak kombinować. Jaki by kto nie miał system, nie trzymając się zasad i nie uporania się z psychiką zarabiać nie będzie. Proste.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
abpl
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 30 lip 2012, 21:59

Re: 1 procent dziennie na średnich

wtorek 31 lip 2012, 12:18

zicmar58 pisze:...jak czytam te Twoje klamstwa, jak w tym wieku można być już takim sk... bez skrupułów...
zicmar58 pisze:...jest jeszcze coś takiego jak uczciwość i lojalność, a Ty tych wartości nie znasz i nie ma szans, żebyś je poznał, bo do tego trzeba mieć coś, czego nie masz, krzty honoru, uczciwości, lojalności i nie bycia sk... i gnidą...
Jak czytam tego typu posty, to jedyne co przychodzi mi do głowy to hipokryzja osoby je piszącej. Człowiek pisze o kłamstwach, uczciwości, lojalności, honorze w jednym temacie, podczas gdy w innym dwa dni później sam zostaje "obdarty z szat" i zostaje mu udowodnione perfidne kłamstwo i oszustwo lub jak kto woli kombinatorstwo.
Twardowski pisze:Zbyszek ja pytam - dlaczego oklamujesz wszystkich na okolo. Wymyslasz wymowki a doprowadziles 2 konta w 2 dni do ruiny !
I ktoś taki podejmuje się szkolenia innych osób czy inwestycji czudzych pieniędzy, ręce opadają, brak słów...:(

Obrazek

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

wtorek 31 lip 2012, 16:31

:-P bez komentarza
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

wtorek 31 lip 2012, 16:53

i jeszcze raport pozycji dla ciekawych :-P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: 1 procent dziennie na średnich

wtorek 31 lip 2012, 21:36

Czyli dzis 5 dolcow do przodu? Na ostro sie kreci! Ale zycze wytrwalosci w dalszej grze :)
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zicmar58
Stały Bywalec
Posty: 153
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 17:41
skype: zbigniewczerski
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: 1 procent dziennie na średnich

wtorek 31 lip 2012, 21:49

Rzeczywiscie cienko, symboliczny 1 procent tylko a liczylem na 100 usd, może jutro.......
Poznaj interpretacje średnich a zrozumiesz zachowanie ceny

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: 1 procent dziennie na średnich

środa 01 sie 2012, 08:22

Jeszcze tylko cztery takie tygodnie dzień w dzień (19 dni handlowych) i wrócimy do punktu początkowego...
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: 1 procent dziennie na średnich

środa 01 sie 2012, 10:35

pizza_lover pisze: Polecam też wciskanie jednoczeście Alt+PrintScr - screenuje tylko aktywne okno :-)
Tyle lat obcowania z komputerem i nie wiedziałem tego. Świetne ! :D Dzięki.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości