SfinxNS Bardzo ogólnie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sfinxns
Stały Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela 08 mar 2015, 23:45
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: NS

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

piątek 20 mar 2015, 17:56

No dzisiaj jak ktoś śledził to przeprowadziłem za rączke ładnie :) zebrałem mocny profit, połowe wybrałem później pomyliłem się z SL dosłownie o jakieś 15 pkt i straciłem na tym 40% tego co zostało na koncie, ale zaraz po spadku określiłem bardzo dobrze poziom ponownego wzrostu, który teraz ora :). Jestem zadowolony z dzisiejszego dnia. Ja trzymam zabezpieczone LONG na EU i GU na jakieś 40 pkt przed tymi wielkimi PINAMI. Nie zamierzam tam sprzedawać. Postaram się wstawiać tylko w miarę pewne wejścia.

Pozdrawiam. I do przyszłego tygodnia pewnie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sfinxns
Stały Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela 08 mar 2015, 23:45
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: NS

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

piątek 20 mar 2015, 18:39

Aaaa jeszcze na chwilke bo zerknąłem na USDCAD i zmieniłem TF na EU i GU. Zamykam te pozycje, nawet gdyby miały wystrzelić a ja teraz strace.
Otwieram technicznie BUY na USD CAD po 1,2555 do 1,2630 TP SL 10-15 pkt. W weekend spokojnie pośpie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sfinxns
Stały Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela 08 mar 2015, 23:45
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: NS

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

niedziela 22 mar 2015, 15:00

Nie wiem czy zacznę teraz od poniedziałku nowe wejścia, bo chce się skupić na spisywaniu określonych wejść i ich dopracowaniu. Dziennik dziennikiem, ale wiadomo, że człowiek nie wszystkim się tu dzieli :). Ogólnie łącze naked trade price action i elliota. Także póki co zagoniony będę :aaaa: :).
Obrazek

Awatar użytkownika
Sfinxns
Stały Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela 08 mar 2015, 23:45
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: NS

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

poniedziałek 23 mar 2015, 12:53

:) a co do NO DEPOSIT BONUS to mam taką przestrogę:
Czego najczęściej wymagają:
a) nr telefonu - żeby Cię nękać i opowiadać bzdury, ja np. pomimo wpisania, że nie życzę sobie kontaktu telefonicznego otrzymywałem telefonu, gdzie bardzo "miły" Pan młodszy ode mnie jakieś 10 lat i mający z 10 lat mniej doświadczenia z rynkami przekonywał mnie do korzystania z usług swojego brokera na zasadzie " u kogo ma pan konta?" - " to bukmacherzy", później mała elegia, że market maker nie dają zarabiać ludziom, co jest wielutną bzdurą, bo mam konta u dwóch przy czym u pierwszego już zarabiałem, a gdy przeniosłem się do innego, a tamto konto zacząłem traktować jako POCIĄG ALL IN, czyli mała kwota duży lewar i VABANQ to zaczęły mi się tam pojawiać straty, i co zrobił ten STRASZNY OSZUKAŃCZY lol MARKET MAKER? Zadzwonił do mnie pytając czy wszystko w porządku bo zauważyli, że pojawiają się u mnie często straty i czy nie potrzebuję się doszkolić z jednym z ich analityków, którzy tak na marginesie samymi swoimi wejściami dawali sygnały przynoszące jakieś 15-20% rocznie przy ryzyku może 3-5%. Podsumowując rozmawiałem przez telefon z niedoświadczonym gówniarzem, a wisienką na torcie było znalezienie artykułów o niewypłacalności jego brokera.
b) Minimalna wpłata, a często ukryte OPŁATY ZA PROWADZENIE NIEAKTYWNEGO konta lub ogólnie konta. Działa to tak : otwieramy konto, przesyłamy papiery, dostaje 100USD no deposit przykładowo, wtapiamy do STOP OUT, aż zostanie np 4USD i nie możemy otworzyć pozycji. Czego jeszcze nie możemy? No nie możemy wypłacić pieniędzy z tego konta bo limit wypłat to np 10USD, nie możemy wpłacić na konto 6USD bo limit wpłat to np 20 USD (najlepiej wpłacić ile trzeba, olać stratę prowizji i wypłacić do zera), nie możemy zamknąć konta, gdyż mamy na nim środki, i teraz ktoś OLEWA konto nie czytając warunków i co ma z tego? a np wezwanie do zapłaty gdzie liczono za prowadzenie nieaktywnego konta 2,5 USD miesięcznie, a na tym odsetki. Wezwanie zostanie wysłane po osiągnięciu miłej dla oka kwoty.
c) BINARNI :D moi ulubieńcy, duże bonusy, zalagowane robione pod nich platformy, gdzie ceny kupna i sprzedaży ukazują się dla pozycji skazanych na śmierć przez SL. Siedziałem 30 min szukając wejście, które nie było by krótkim skalpem, zarobiłem dopiero otwierając najmniejszą pozycje jaką mogłem na największym SL jakim mogłem. Ale większość daje 100 USD a wartość min otwartej pozycji (zabezpieczenia) to 80-100 USD :) więc good luck chuck
d) Bonus nawet 300-400 no deposit za reklamowanie ich na twiterze, facebooku, spamie mailem do znajomych :D Warunki wyjęcia bonusu to: pierwszy depozyt gdzie minimalny wynosi 500 USD :D a środki bonusowe po obrocie 100 lot :D

I takie cuda na kiju.
Morał? Czytać warunki, w razie zaniechania z korzystania dopilnować domknięcia wszystkiego i poprosić i pisemną odpowiedź że wszystko zamknięte i opłat więcej nie będzie :)
Obrazek

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

poniedziałek 23 mar 2015, 14:40

Masz na mysli xm?
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

Awatar użytkownika
Sfinxns
Stały Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela 08 mar 2015, 23:45
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: NS

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

poniedziałek 23 mar 2015, 15:07

Nie e :), XM zostawiłem po przetestowaniu gdzieś chyba 20 innych brokerów :). U XM jest wszystko lajtowo, przynajmniej ja się niczego złego nie doszukałem :). Używam ich tylko do microkont ze wzglęu na lewar i zabezpieczenie przed stratą na minus.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sfinxns
Stały Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela 08 mar 2015, 23:45
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: NS

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

poniedziałek 23 mar 2015, 15:11

Ciesze się, że póki co jest OUT of position :) bo już się nie mogę doczekać aż dobiją do resistów sa sa sa :eager: :poser: :megusta:
Obrazek

Awatar użytkownika
Sfinxns
Stały Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela 08 mar 2015, 23:45
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: NS

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

wtorek 24 mar 2015, 10:33

Doberek :)
Kupuje NZDUSD po cenie 0,7660 i 0,7665 z SL 0,7630 i TP 0, 7680 i jednym wyżej ale jeszcze nie ustaliłem, jakieś 10-20 pkt wyżej od pierwszego i tam sprzedam.

Mały hedge bo świeca objęcia, czekam na support.

OOoo i buy setup na eur usd :D

zamknięty hedge na NZD USD, taki supporcik może wystarczy, szczególnie że EU blisko buy.

Wchodzę sobie małym buy na EJ, EU mam oczekujący ale chyba nie doleci do miejsca z którego bym chciał zacząć.

Kupuje połowe wcześniejszych otwartych pozycji na supporcie NZD USD teraz 7640 :) SL 20 pkt dla całości pod support, TP jak wcześniej.

Na EJ nie będe pazerny TP zbiorę na 131.50
Obrazek

Awatar użytkownika
Sfinxns
Stały Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela 08 mar 2015, 23:45
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: NS

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

wtorek 24 mar 2015, 11:42

Tak sobie zerkam już któryś dzień :D i ten dział powinien się nazywać Cmentarzysko Dzienników :). No ale ja wiem ja wiem, wszyscy tak dużo zarabiają i są tak skupieni, że nie mają kiedy postów wysyłać i aktualizować dziennika swojego :D:D:D
Obrazek

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

wtorek 24 mar 2015, 13:44

Obiecuje od poniedzialku prowadzic dziennik. :gj:
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

Awatar użytkownika
Sfinxns
Stały Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela 08 mar 2015, 23:45
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: NS

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

wtorek 24 mar 2015, 14:07

No! :D A dzisiaj takie łatwe wejście :D, tylko patrzeć jak konto puchnie : )
Obrazek

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

wtorek 24 mar 2015, 14:30

No dokladnie ostro sprzedaje eurjpy i euraud od 9.00.
Bylo blisko stop out na eurjpy ale konto wytrzymalo :D
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
Wojtek19761
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: piątek 19 gru 2014, 18:09
skype: wojtek10065
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Wrocław

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

środa 25 mar 2015, 05:18

:facep:

Awatar użytkownika
Sfinxns
Stały Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela 08 mar 2015, 23:45
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: NS

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

środa 25 mar 2015, 07:27

Wojtek hehe !Dobrypost! !bzdura!

Ogólnie ja się trzymałem z dala od tych par Piter :). Na GBP JPY wchodziłem małym buy w nocy :)
Na EU 0960 byłoby oczekiwaną korektą i mimo chęciom do spadków no nie czuje bluesa żeby już sprzedawać :).
Co do moich TP, zawsze podaje najwyższy, nie że ma coś dotrzeć na 100% tam, wcześniej jest sporo S/R a ja jestem świadomy tego gdzie jestem pozycjami.
Co powinno być widać po postach. Wchodze nie jedną a kilkoma pozycjami, zbieram częściowe zyski, gram hedge gdy pobliski res neguje wejście na supp buy itd, często z analizy buy mam kilka zysków sell i odwrotnie. Jak kogoś interesują czary mary :D to uwielbiam przykład tego pana lol http://astronomiafinansowa.blogspot.com ... nsowa.html
Gdy zobaczyłem to chyba zrobię szkolenie z rzutu monetą albo wróżenie poziomów s/r na podstawie poziomów fusów i zabrudzenia szklanek w domu :P
Obrazek

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

środa 25 mar 2015, 08:59

No ja ponad 200% depo wczoraj.Ale goraco sie zrobilo chwilami nie powiem.
Nie ma co byc chciwym i MM trzeba stosowac.
Pozdrawiam i powodzenia.
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

Awatar użytkownika
Sfinxns
Stały Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela 08 mar 2015, 23:45
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: NS

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

środa 25 mar 2015, 17:48

Ok to zróbmy jakieś beznadziejne wejście :)

Kupuje USD CHF po cenie 0,9600 SL 0,950 tp dam tylko na 0,9800, jak odbije i zbuduje mocniejszą podstawę, to wejdę znowu w buy i będe celował wyżej :)

Edit, zmieniam TP na 0,9670 :) machnąłem się z wpisaniem bo gram na 5digit :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Sfinxns
Stały Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela 08 mar 2015, 23:45
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: NS

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

środa 25 mar 2015, 21:08

Zamykam USDCHF na małym zysku i kupuje EURUSD. 1,0970 z tp dużo wyżej, śmierdzi mi breakoutem tu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sfinxns
Stały Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela 08 mar 2015, 23:45
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: NS

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

czwartek 26 mar 2015, 00:12

A jednak EURGBP nie pcha się wyżej, w takim wypadku zamykam EU na lekkiej stracie i otwieram znów mój buy na USD CHF, ustawienia jak poprzednio.
Obrazek

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

czwartek 26 mar 2015, 07:52

Ciekawe przemyślenia Sfinxns ;)

Wyjątkowa firma i wyjątkowi pracownicy (średnia długość pracy 3 miesiące, średni wiek 20 lat) potrafi lekko człowieka zdenerwować.

Co do Binarek to niestety większość brokerów to bucket shopy z kapitałem założycielskim mniejszym niż warzywniak za rogiem. Natomiast tutaj też są wyjątki.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Sfinxns
Stały Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela 08 mar 2015, 23:45
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: NS

Re: SfinxNS Bardzo ogólnie

czwartek 26 mar 2015, 14:16

W ramach czwartkowego Psikusa zamiast sprzedać to kupuj teraz EUR USD po 1,0970 , SL walne na jakieś 30 pkt a co :P

Ta bearish engulfing na H4 EUR USD taka śliczna :D i te ostre ruchy w dół, no ale ja BUY bo mam focha że nie dotarli do mojego TP buy :P
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości