battlefield @ FX

ODPOWIEDZ
no avatar
scoffer
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 18 paź 2016, 23:47

battlefield @ FX

niedziela 23 paź 2016, 01:00


Cześć. Nieważne kim jestem, nieważne czy i jak długo grałem wcześniej na FX, nieważne jakie miałem wyniki. Wszystko nieważne, bo po pierwsze to już historia, a po drugie ma niewiele wspólnego z tym wątkiem. Ważne jest to, co i jak będzie grane teraz i w przyszłości.

W dzienniku tym będzie nacisk na piramidy - czas poznać tą metodę i wcielić w życie, bo bije ostatnio wszystkie inne popularnością. A zatem do konkretów.

Poniżej świeżo zrobiona analiza pary AUDNZD na D1. Żółte kwadraty to poziomy lokalnych wsparć i oporów. Pomarańczowe prostokąty to poziomy Fibo. Nałożenie się poziomu Fibo i S/R to potencjalnie większa "bariera" do pokonania przez cenę. Strzałki sygnalizują kierunek budowania piramidy (nie poziomy wejść, te będą wynikać z ruchu ceny), znak "x" - obszar potencjalnego SL, "ptaszek" - obszar potencjalnego TP.

to be continued...

AUDNZD_D1_23_10_2016.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
scoffer

no avatar
scoffer
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 18 paź 2016, 23:47

Re: battlefield @ FX

niedziela 23 paź 2016, 23:53

Kolejna potencjalna piramida na Kiwi. Mniej kolorowo niż poprzednio na wykresie, ale wiadomo o co chodzi.
NZDUSD_H1_24_10_2016.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
scoffer

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości