The Captains Chest - Naked Trading & Other Stuff - WERSJA PL

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: The Captains Chest - Naked Trading & Other Stuff - WERSJ

piątek 13 lis 2015, 10:56

MJWS00 pisze: EURJPY troche zaszalalo. Widac wszystko pieknie na zdjeciu.


To jest swietny przyklad poczatku lowienia stopow. Pierwszy kwadrat to sesja azjatycka kiedy HOD/LOD jest resetowany. Cena zamierza dryfowac w waskim zakresie, trzymajac traderow w potrzasku. Spread sie rozszerzy i zlapie zlecenia SL. Zwroc uwage na “tapniecie” ceny na koncu poprzedniej sesji w NY. To tylko sztuczka zeby zachecic ludzi do skladania nowych zlecen zgodnych z biezacym sentymentem (LONG). Nastepnie cena spade i traderzy sa w pulapce. Na zakonczenie sesji azjatyckiej cena zaczyna sie poruszac z “falszywym zamiarem” – zazwyczaj z kierunkiem wiekszego trendu – trend zawsze nastraja traderow.
Kiedy cena ruszyla 25-50 pips poza zasieg Azji, zaczyna sie lapanie zlecen SL. Tam lapane sa zarowno byki jak i misie – nastepuje istna rzez. Kiedy masakra sie skonczy, cena zaczyna sie poruszac w kierunku “prawdziwego trendu” – to kierunek lisa.

Uzywam okreslenia lis, poniewaz to zwierze wyjatkowo inteligentne i przebiegle. To nie byki, niedzwiedzie czy nawet twoj broker – to nie oni manipuluja ruchami ceny. To swego rodzaju dealerzy, ktorzy pracuja dla bankow. Ich glownym zadaniem jest wyciagniecie twoich pieniedzy z twojej kieszeni. Caly ten przemysl nie ma zadnych prawnych regulacji. Jesli cos takiego przydarzyloby sie w Las Vegas czy na Wall Street – oni wszyscy poszliby do wiezienia. Ktokolwiek kto tego nie dostrzega jest glupcem i szybko bedzie oskubany ze swojego depozytu. Twoim zadaniem nie jest zarabianie poprzez trading – jak myslisz. Ty masz sie nauczyc ich metod i karmic ich trady. Tylko poprzez handlowanie zgodne z intencjami lisa doprowadzi cie do stalych i obfitych dochodow.
Uczysz sie poprzez ogladanie tradow profesjonalistow, ogladasz ich decyzje, ich kazdy ruch . Nie widzisz jednak tych wszystkich rzeczy, ktore zacieraja ich slady i sciezki. To jest dokladnie to czego oni chca zebys robil.

Jesli jestes wystarczajaco oddany zeby sie tego nauczyc bedziesz zdolny tradowac wiekszymi lotami. Bedziesz bardziej pewny tego co robisz a finalnie zarobisz wiecej z ruchu 20 pips niz z ruchu 300 pips. Twoim glownym zadaniem jest zarabianie pieniedzy a nie pipsow. Jestem w stanie zarobic tak same duze pieniadze z 50 pipsow jak z 20 000 pipsow. Dokonalem tego zeby to udowodnic. Poprzez dokladne wybieranie tego typu tradow twoja dokladnosc szybko przelozy sie na sukces. Poprzez uzywanie tych metod mialem 127 udanych tradow na 132 wszystkich. Wszystkie trady na zweryfikowanym koncie live. Te liczby dotycza konta gdzie tylko skalpowalem. Na innym koncie (rowniez live) - srednioterminowym osiagnalem poziom 237 udanych tradow na 266 wszystkich.

Czy ponosze duze ryzyko? Wielu ludzi uwaza, ze tak – sek w tym, ze oni porownuja to co robie do ich stylu tradowania. To jest moj styl a ryzyko bankructwa praktycznie nie istnieje.


Czy mozesz tradowac tak jak ja i osiagac te same wyniki? Nie. Nawet tego nie probuj.
Czy moge cie nauczyc tradowac jak ja? Znowu nie... Nie jestes mna.

Wszystko co mozesz zrobic to przeniesc moje uwagi do swojego planu handle i poprostu ulepszyc swoje metody. Wszystko co musisz pamietac to tradowac razem z lisem. Otwieraj nowe zlecenia razem z nim a nie przeciwko. On zawsze wygrywa. CJ
3.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: The Captains Chest - Naked Trading & Other Stuff - WERSJ

czwartek 26 lis 2015, 17:34

mjws00 pisze:

Zaparzylem zielona herbatke i wlasnie zamierzam usiasc nad wykresami. Wpatruje sie w sciane pelna monitorow sledzac poczynania tego drania - lisa. Chcialbym w tym momencie miec mozliwosc zabicia tego stworzenia. Jestem odprezony ale patrzac na cwaniaka, ktory wybija wszystko co sie rusza... cisnienie mi skacze. Musze nieco spuscic z tonu i wtedy zaczne tradowac jak trzeba.
Mike


Prowokujesz stare emocje Mike? W szczegolnosci wlasnie teraz, kiedy juz wiesz co sie dzieje wokol? Twoja nienawisc szybko przeksztalci sie w milosc – widzisz juz nadchodzacy ruch i dodajesz swoje zlecenia do ich zlecen – swiadomie wiedzac, ze tu nic ci nie zrobia.

Kiedy juz zaczniesz sie tak z nimi wloczyc, szybko zrozumiesz, ze nigdy nie zlapiesz zlecenia na szczycie szpilki. Kiedy szpilka jest budowana rozszerzany jest rowniez spread. Szpilka high uruchamia zlecenia sell stop ale nie TP czy SL. Szpilka low uwalnia z kolei zlecenia buy stop ale nie TP czy SL – lapiesz teraz? Nigdy nie zobaczysz swoich zlecen na szczycie takich szpilek. Podczas lapania stopow na EURGBP ja traduje po 2 – 7 pipsow, gdzie spread czasem zjada 5 pips. Jesli spread nie bylby manipulowany tak jak jest moje konto “demo” wzroslo by o 500% a nie tylko o 350%.

To jest czescia calej gry i niczym innym jak kosztami biznesu prowadzonego z nimi. Lapanie stopow to jedna z czesci. To wlasnie tak oni buduja pozycje czy z nich wychodza, wyrzucaja traderow z ich pozycji i zmieniaja kierunek. Cena zawsze sie porusza w gore i w dol. Musi zawrocic zeby pojsc dalej, musi rowniez wykonac kolejny krok zeby moc zawrocic.

Kluczem do polepszenia swojego tradingu jest otwieranie zlecen podczas zmiany trendu. Pamietaj jednak, ze oni moga zmienic kierunek w kazdej chwili. Formacje swiecowe bardzo pomagaja znalezc slady, jesli jakies jakies zostawia. Oni probuja oszukac i je podstepnie schowac ale nie zawsze sie to udaje. Tego nie sa w stanie wyeliminowac. Owszem – oni maja nad name przewage ale naszym zadaniem jest poprostu ich “widziec”. Wiekszosc ludzi nie jest w stanie tego przetrawic z prostego powodu – szukaja w innych miejscach...

CJ

widzisz to?
4.jpg
5.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
Little Scalper
Gaduła
Posty: 380
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 19:54
Lat na Forex: 0

Re: The Captains Chest - Naked Trading & Other Stuff - WERSJ

czwartek 26 lis 2015, 20:20

Tomku to zapewne literówka na drugim ' szocie ' ale tak dla podbicia wrzucę poprawny oklepany schemat :tongue:

A też mi łatwiej zrozumieć rynek poprzez szukanie płynności z dodatkiem każdy chce sprzedać jak najdrożej a kupić jak najtaniej zamiast polowania na SL, moje SL niewidocznego człowieka walczącego bardziej w tak skrajnych przypadkach z manipulacjami brokera jak samym rynkiem !złyy!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Na świecie jest tylu frajerów że cfaniaków na nich nie starczy.
Wole porozmawiać szczerze z chamem a jeżeli kulturalnie pier....ć głupoty.
Nie szkoła a życie uczy.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: The Captains Chest - Naked Trading & Other Stuff - WERSJ

piątek 27 lis 2015, 12:26

Little Scalper dzieki wielkie za zwrocenie uwagi - tlumacze teksty tak jak zostaly napisane. Nie jestesmy upowaznieni do jakichkolwiek zmian. Jednak swietnie, ze wychwyciles to i wkleiles swoje zdanie. To napewno pomoze innym zrozumiec o co w tym wszystkim biega.

Pzdr serdecznie i fajnie, ze znow zaczales sie udzielac.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
gzg
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 19 wrz 2013, 21:11

Re: The Captains Chest - Naked Trading & Other Stuff - WERSJ

poniedziałek 07 gru 2015, 08:52

Jeszcze jeden obrazek z Wyckoffem, chociaż ten wklejony przez Little Scalpera to esencja. Dla upartych można doszukać się leveli, SH, miejsc w których wystąpią piny itp...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: The Captains Chest - Naked Trading & Other Stuff - WERSJ

czwartek 14 sty 2016, 18:48

Nie jestem zbytnio zaznajomiony z technikami WMD. Mozecie smialo dyskutowac na temat jego pomyslow w tym watku. Jesli on daje inne argumenty od moich napewno przyniesie to korzysci dla wszystkich. Wlasciwie to nawet chcialbym widziec taka dyskusje.
Moj sposob na gre wymaga od ciebie jednego – wiekszosc rzeczy jakie wiesz o foreksie masz poprostu wyrzucic przez okno. Zeby miec wogole pojecie o czym mowie musisz bardziej otworzyc umysl. Musisz byc w stanie zaakceptowac cos co postawi cie przeciw wszystkim, bardzo mozliwe, ze rowniez przeciw logicznemu rozumowaniu.
Widze, ze bardzo ufasz liniom trendu. Wyglada na to, ze one dzialaja calkiem dobrze. Zakladasz, ze polegasz na nich, obszarach S&D i wielu innych rzeczach. Jestes pewny, ze cena zostanie przyciagnieta w te okolice. Roznica tkwi w tym, ze ja wiem, ze cena nie bedzie przyciagnieta do tych wszystkich obiektow, o ktorych wspomnialem wczesniej. To market makerzy skieruja cene w pewne punkty tworzac tym samym linie trendu. Wszystko po to zeby przyciagnac jak najwieksza liczbe traderow. Miejsca gdzie cena dociera do linii trendu mozemy rozpatrywac jako miejsca gdzie market makerzy zarabiaja ogromne pieniadze.

Market makerzy – jeden na kazda sesje, na kazda strefe czasowa, na bank... Nastepnie mamy handlarzy na roznych poziomach ponizej ale to banki centralne prowadza cene. Pozwol tylko spekuli wymknac sie spod kontroli – po chwili zobaczysz miazdzaca interwencje. Oni wspolpracuja ze soba. Znaja polozenie kazdej kreski poniewaz to wlasnie oni tworza punkty zamieniajace sie pozniej w linie. To sa prawdziwi artysci malujacy obrazy, ktore pozniej widzisz na swoim monitorze. Ale najwazniejsze w tym wszystkim jest to, ze oni rowniez tworza swieczki. Wedlug mnie sama linia trendu jest mniejszym zlem. Pomaga ona wizualnie. Ja sam rowniez wrzucam ja na wykres. Pomimo tego, ze uzywanie linii trendu jest relatywnie proste – wielu traderow daje sie zarznac w punktach, ktore tworza dana linie. To wlasnie dlatego cena zawraca.

Linia trendu wskazuje nam rowniez pole zasiegu. To dokladnie ten sam zakres, ktory widzisz na sesji azjatyckiej kazdego dnia. Cena konsoliduje w tym zasiegu od miesiecy. To co widziales w zeszlym tygodniu jest rozszerzeniem tego zakresu – na wykresie H4. Mozesz zauwazyc resetowanie h4 high i h4 low – tak samo jak widzisz to na intraday. Caly proces zajmuje tygodnie – czasem to miesiac czasem dwa. Definitywnie bedzie przelamanie powyzej lub ponizej tego zasiegu – nastepnie znane juz polowanie na stopy. Po tym wszystkim ukaze sie nowy trend. Oczekuje minimum w okolicach 112 – 113.00. Brzmi szalenie? Jesli wciaz nie wierzysz, porownaj prosze prognoze dla EURGBP, ktora wkleilem w zeszlym tygodniu. Spojrz na ksztalt formacji, ktora opisalem a nastepnie porownaj z ta, ktora wlasnie sie pojawila. Zwroc uwage na minimum ostatniego “W” z piatku i porownaj z prognoza. Wiem – brzmi to szalenie, wszyscy wiemy, ze ceny nie da sie przewidziec, nieprawdaz? Linie i wskazniki powiedza nam gdzie cena byla lecz jesli uwaznie posluchasz, cena powie ci gdzie dopiero sie wybiera.

CJ
6.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: The Captains Chest - Naked Trading & Other Stuff - WERSJ

środa 07 wrz 2016, 15:07

wracamy z tlumaczeniami :))

BritShrtHair pisze: CJ, co myslisz o USDCHF Daily? Widac tam wyraznie pin bar ponad ostatnim oporem. Kuszacy jest short ze SL ponad ostatnim pinbarem. Czy jest cokolwiek co kaze ci poczekac? (Mysle rowniez w ten spsosob – czy ten schemat nie jest zbyt oczywisty?) Dziekuje!


Mam wrazenie, ze jesli zaryzykujesz short w tym miejscu to polkniesz przynete. Twoj SL ponad pinem zostanie aktywowany podczas polowania na te zlecenia lub nawet wczesniej. Prawdopodobnie druga swieczka h4 powedruje powyzej ostani pinbar. Shorty i longi sa teraz w potrzasku – zreszta jak zawsze pod koniec dnia, tygodnia czy miesiaca. Rynek otworzy sie z luka zbierajac wszystkie SL – bez szansy na zadna reakcje. Podczas sesji w Azji, cena bedzie dryfowac w gore i w dol w dosc ciasnym zakresie. W tym czasie zresetuje poczatkowe HOD/LOD. Tuz przed otwarciem w Londynie cena przekroczy nocny zakres zarowno w gore jak i w dol. To jest wskazowka, ze polowanie na SL zacznie sie niebawem. Cena zacznie wykonywac znacznie wieksze ruchy - ponownie w obu kierunkach. Ma to zwabic traderow do zajecia zlych pozycji i wybicia ich SL. Kiedy caly proces sie zakonczy, przychodzi czas na kolejny ruch. Szukam dolka wchodzacego w sesje NY lub potencjalnego zwrotu juz podczas sesji. Tu operuje tylko na interwale M15. Co zdarzy sie na nizszym tf bedzie wkrotce skopiowane rowniez na wyzszych – oczywiscie zajmie to wiecej czasu. Inaczej mowiac to co dzieje sie na M15 da ci wskazowke do tego, jak bedzie niebawem wygladal wykres H4.

Reasumujac – jesli szukasz tu shorta poczekaj az cena zawedruje jeszcze wyzej. I traktuj moj wpis tylko jako porade – nie zastawiaj calego domu na ten jeden trade :joy:

7.jpg
8.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: The Captains Chest - Naked Trading & Other Stuff - WERSJ

środa 14 wrz 2016, 11:21

obserwujcie eurcad - mozliwy scenariusz z ostatniego tlumaczenia.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: The Captains Chest - Naked Trading & Other Stuff - WERSJ

środa 21 wrz 2016, 13:24

Witaj CJ ,
Czy mozesz wyjasnic co mowia nam formacje M i W?



"M" i "W " to nic innego jak rozszerzone spojrzenie formacji RRT. Kiedy zauwazysz formację RRT na wyzszym interwale, przelacz wykres na nizszy – latwo wtedy wychwycisz formacje, o ktore pytasz. Sa to gotowe wzory na odwrocenie – mozna na nich niezle zarobic.

Punkty wejscia
znajduja sie na „drugiej nodze” danej formacji. Kiedy spojrzysz na wykresy, wyglada to jak plyniecie od M do W lub od W do M – wlasnie w ten sposob wygladaja trendy, na ktorych zarabiamy. Sa to zwykle ruchy po prostej linii – wszystko czego potrzeba to dac im troche czasu.

M i W to nic innego jak sygnaly, ze cena zawroci – W przewiduje wzrosty a M spadki.
9.jpg
10.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
mtl
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 28 lut 2013, 13:43

Re: The Captains Chest - Naked Trading & Other Stuff - WERSJ

czwartek 29 wrz 2016, 13:10

Tomaszu bardzo Ci dziekuje, ze zaczales znowu tlumaczyc !Brawo!! :cheers:

juz myslalem, ze zapomniales :)

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: The Captains Chest - Naked Trading & Other Stuff - WERSJ

piątek 21 paź 2016, 16:18

pips400 napisał:
Hi CJ i Mike. Spojrzcie prosze na pare EURJPY pod katem wejscia BARF. Mam tu kilka pytan. Uzywam rowniez systemu Bob 10.4 i to moglby byc przeciwtrend – nie mam nawet wiekszego problemu jesli chodzi o poprawny setup. Moje watpliwosci bardziej skierowane sa do zlecen sl i samych wejsc. Zdjecie, ktore zalaczylem pokazuje dwa potencjalne poziomy do ustawienia sl. Ktory z nich (jesli wogole) wybralibyscie decydujac samemu? Czy bylby to raczej pierwszy – przy poprzednim swingu high czy drugi – przy najswiezszym swingu? Opierajac sie o zalozenia systemu 10.4 powinnismy czekac na wejscie przy WP. Jednakze jesli weszlibysmy szybciej zwiekszymy nasze RR. Zalozmy, ze chcielibyscie wskoczyc w trade szybciej – co wtedy byloby waszym sygnalem?


Szybkie wejscie w tym przypadku byloby zwiazane z formacja torow kolejowych. Daloby to nam zlecenie na najwyzszym poziomie. To jest sygnal zawrocenia. Kiedy wchodzimy w takiej sytuacji stawiamy SL 10-15 pips powyzej HH. BARF na tym wykresie dal jasny sygnal do wejscia. Jesli spojrzysz na wykres D1 zauwazysz wieksza formacje BARF – powinna ona spokojnie dac zarobic kilkaset pips. Cena w tym momencie wrocila do oryginalnego wejscia BARF z poziomu D1 co zbieglo sie z ta sama formacja na poziomie H4.
Zazwyczaj po dwoch dniach ruchu w tym samym kierunku nastepuje trzeci dzien z konsolidacji lub z „siekanka” – co nastepnie prowadzi do dalszych wiekszych ruchow.

11.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: The Captains Chest - Naked Trading & Other Stuff - WERSJ

czwartek 27 paź 2016, 12:34

Nanningbob napisal:
Wyglada to calkiem ciekawie kiedy z wykresu wyrzucisz wszystkie rupiecie (czyste price action). Dopiero wtedy zaczynasz dostrzegac co tam jest naprawde.



Jesli obserwujesz dana formacje lub swieczki – przelaczaj wykres na rozne inne ramy czasowe – zarowno nizsze jak i wyzsze. Z czasem zaczniesz zauwazac poszczegolne informacje, ktore wylapiesz na innych tf. Dwie swieczki D1 tworzace formacje RRT zawieraja w sobie 48 swieczek H1. Nizszy interwal da ci wiecej szczegolow lecz i wiecej zaklocen. Wyzsza rama czasowa wrecz odwrotnie – wykres wyglada gladko lecz bez detali.

Jesli zauwazysz jakas formacje na nizszym interwale powinna sie ona pojawic rowniez na wyzszym. Swieczki z nizszych interwalow “buduja” swieczki te z wyzszych.

CJ
ww.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: The Captains Chest - Naked Trading & Other Stuff - WERSJ

poniedziałek 28 lis 2016, 19:10

mjws00 napisal:

CJ – czy moglbys sie pochwalic w jaki sposob ustrzeliles GBPUSD? Cena wyszla shortem z sesji azjatyckiej, uderzyla w dno i powrocila do konsolidacji. Szczerze liczylem na wiekszy ruch ale wciaz mam nadzieje, ze zobaczymy wiecej w tygodniu. Dziekuje ci bardzo za twoje porady i odpowiedzi – dzielisz sie ogromna kopalnia wiedzy. Mowie wam serio – czytajcie to i ogladajcie screeny po 1000 razy jesli musicie. Ten dziennik to czyste zloto!


Musisz nauczyc sie tego co jest podane i nie pchac sie w sytuacje gdzie nie ma nawet jak sie wepchac. Kiedy otwieraja drzwi do biegu, skladam zamowienie za zamowieniem i przypinam je prosto do lisiego ogona. Im szybciej biega tym dalej zaniesie moje zlecenia. Tak jak mowilem ci wczesniej – z tradu na 5 pips mozesz zarobic tyle co z tradu na 50 czy 500pips. Wszystko zalezy jak w niego wejdziesz i czego oczekujesz.

Nie mozesz ozenic sie z tradem badz nawet z jednym stylem handlu, przynajmniej ja nie umiem. Lis zmienia swoje zachowania - takze i ja musze uczyc sie handlowac jeszcze lepiej kazdego dnia. Musze miec pewnosc otwierajac nowe zlecenia i czekajac na zarobek. Jesli tego brakuje, czekam na kolejna szanse.
ww.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości