Cudowne systemy na sprzedaż

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kwfx
Maniak Forex
Posty: 1043
Rejestracja: środa 24 wrz 2014, 07:43
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Cudowne systemy na sprzedaż

niedziela 07 lut 2016, 20:23

Co myślicie:
http://comparic.pl/cud-system-tanio-spr ... za-200-zl/

Ktoś kupował kiedyś tego typu strategie lub cudowne wskaźniki:
http://allegro.pl/listing/listing.php?o ... e-1-4-0205

Jakie jest Wasze zdanie? Może widzieliście ostatnio coś "szczególnie interesujacego"?

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Cudowne systemy na sprzedaż

wtorek 09 lut 2016, 08:37

Myślę, że to takie życzeniowe podejście - no to jestem fajny od jutra będę bogaty. Jeśli ktoś kupuje to g*** to w pełni na to załguje. Bo kto zdrowy na ciele i umyśle kupuje bądź sprzedaje „bezstratną strategię” za 200zł
The Winner Takes It All

Awatar użytkownika
kwfx
Maniak Forex
Posty: 1043
Rejestracja: środa 24 wrz 2014, 07:43
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Cudowne systemy na sprzedaż

wtorek 09 lut 2016, 11:36

Sporo osób jednak się na to łapie. Może nie bezpośrednio na allegro, ale często na stronach "szkoleniowców", którzy przy okazji sprzedają jakieś systemy. Opis takiego systemu często jest tak skonstruowany by wpływał na emocje i podświadomość... i kierował myśli do konta bankowego :)

Awatar użytkownika
wdfx
Gaduła
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:01

Re: Cudowne systemy na sprzedaż

wtorek 09 lut 2016, 12:35

Samo pojęcie "bezstratna strategia" to oksymoron. Straty to część tej gry sztuka polega na tym aby je kontrolować, bo uniknąć się ich nie da.

Kiedyś dostałem ekstra propozycję od "szkoleniowca" system nazywał się Bankomat miał kosztować około 260$ ludzie to mają fantazję :mrgreen:
The Winner Takes It All

no avatar
kiela
Posty: 31
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 23:20

Re: Cudowne systemy na sprzedaż

wtorek 09 lut 2016, 23:20

Jakieś 1,5 roku temu, dostałem spam od prezentera jakiegoś webinaru w którym brałem udział nie pamietam nawet kiedy. Wciskał on "magiczny" system do zarabiania pieniędzy bez kiwania palcem. Cena wynosiła 100PLN z tego co pamiętam. Wiedziałem, że to g***o ale nie wiedziałem jak duże a że ciekawość wzieła górę i lubię czasem sprawdzać rzeczy empirycznie - kupiłem. Uznałem to za swojego rodzaju lekcję. Postawiłem wirtualkę, konto demo na 1000PLN i testujemy. Z 1k PLN zrobiło się 3,7k PLN w ciągu chyba 3 tygodni a potem w 2 dni spadło do ~17PLN. Miesiąc przerwy i kolejne konto demo z kolejnym 1k. tym razem w 2 tygodnie zrobiło się 2,2k PLN i znów w okolice zera w przeciągu chyba 2-3dni. Pod koniec 2015 przypomniało mi się o tym zakupie i ponownie postawiłem nową wirtualkę, rachunek demo na 10k PLN pod koniec września odpaliłem "magiczny" skrypt. Rezultat: 20% w 5 tygodnie ale... te otwarte pozycje 15 października 2015... No i MC był tuż za rogiem. Myśle, konto demo, dodam jeszcze 90k PLN, ciekawe jak daleko zajedzie na tym. Przy 10k zajechał dalej niż przy 1k więc może przy 100k zajedzie jeszcze dalej. Rezultat: 49% z 100k PLN w 4 miesiące ale... te otwarte pozycje... Zreszta, tu jest link do myfxbook: http://www.myfxbook.com/members/kiela/m ... 01/1480900

100 PLN wydane na ten system można było wydać lepiej, choćby na dobry obiad w knajpie, ale jak pisałem na wstępie, lubię sprawdzać czasem rzeczy empirycznie ;)

Awatar użytkownika
kwfx
Maniak Forex
Posty: 1043
Rejestracja: środa 24 wrz 2014, 07:43
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Cudowne systemy na sprzedaż

czwartek 11 lut 2016, 15:13

kiela pisze:Jakieś 1,5 roku temu, dostałem spam od prezentera jakiegoś webinaru w którym brałem udział nie pamietam nawet kiedy. Wciskał on "magiczny" system do zarabiania pieniędzy bez kiwania palcem. Cena wynosiła 100PLN z tego co pamiętam. Wiedziałem, że to g***o ale nie wiedziałem jak duże a że ciekawość wzieła górę i lubię czasem sprawdzać rzeczy empirycznie - kupiłem. Uznałem to za swojego rodzaju lekcję. Postawiłem wirtualkę, konto demo na 1000PLN i testujemy. Z 1k PLN zrobiło się 3,7k PLN w ciągu chyba 3 tygodni a potem w 2 dni spadło do ~17PLN. Miesiąc przerwy i kolejne konto demo z kolejnym 1k. tym razem w 2 tygodnie zrobiło się 2,2k PLN i znów w okolice zera w przeciągu chyba 2-3dni. Pod koniec 2015 przypomniało mi się o tym zakupie i ponownie postawiłem nową wirtualkę, rachunek demo na 10k PLN pod koniec września odpaliłem "magiczny" skrypt. Rezultat: 20% w 5 tygodnie ale... te otwarte pozycje 15 października 2015... No i MC był tuż za rogiem. Myśle, konto demo, dodam jeszcze 90k PLN, ciekawe jak daleko zajedzie na tym. Przy 10k zajechał dalej niż przy 1k więc może przy 100k zajedzie jeszcze dalej. Rezultat: 49% z 100k PLN w 4 miesiące ale... te otwarte pozycje... Zreszta, tu jest link do myfxbook: http://www.myfxbook.com/members/kiela/m ... 01/1480900

100 PLN wydane na ten system można było wydać lepiej, choćby na dobry obiad w knajpie, ale jak pisałem na wstępie, lubię sprawdzać czasem rzeczy empirycznie ;)
Jakiś tam chwilowy wynika miał. Szkoda tylko, że nie wysyłał wcześniej ostrzeżenia "wyłącz mnie i wypłacaj" (oczywiście gdyby chodził na REAL) :joy:

Tak jak piszesz, czasem fajnie przekonać się o czymś samemu (najlepiej nie tracąc przy tym zbyt wiele). Wtedy taka lekcja już na zawsze zapada w pamięć.

Awatar użytkownika
kwfx
Maniak Forex
Posty: 1043
Rejestracja: środa 24 wrz 2014, 07:43
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Cudowne systemy na sprzedaż

czwartek 11 lut 2016, 15:15

wdfx pisze:Samo pojęcie "bezstratna strategia" to oksymoron. Straty to część tej gry sztuka polega na tym aby je kontrolować, bo uniknąć się ich nie da.

Kiedyś dostałem ekstra propozycję od "szkoleniowca" system nazywał się Bankomat miał kosztować około 260$ ludzie to mają fantazję :mrgreen:
To pewnie był "Bankomat", ale dla sprzedającego. Tylko możliwe, że zapomniał o tym wspomnieć :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości