Narzędzie do rysowania stref S/D

ODPOWIEDZ
no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Narzędzie do rysowania stref S/D

piątek 21 lut 2014, 07:46

Dla tych, którzy nie lubią rysować stref S/D mam takie narzędzie, które jest częścią "większej całości"
Zeby sprawnie rysować sterfy należy sklonować któryś z prostokątów umieszczonych w prawym górnym rogu ekranu i przeciągnąc na wykres. Robot sam dociąga prostokąty do prawej strony i zmienia ich kolory w zależności od położenia względem aktualnej ceny.
Obrazek

edit. Poprawiłem trochę algorytm zmiany kolorów.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Awatar użytkownika
alx
Maniak Forex
Posty: 7292
Rejestracja: czwartek 15 sie 2013, 09:56
Lat na Forex: 5
Lokalizacja: Itokawa

Re: Narzędzie do rysowania stref S/D

wtorek 25 lut 2014, 23:24

Hm? Kolory kolorami ale automatyczne S&R na których można rzeczywiście polegać to zupełnie inna sprawa...
Sam szukam/piszę od jakiegoś czasu i choć znam mnóstwo rozmaitych pomysłów to ciągle mam z tym problem - na oko widzę co jest grane ale automaty niekoniecznie widzą to w podobny sposób. Co niestety przekłada się na straty na przestrzałach :sad:
Od dwa, przez pięć do dziewięć...

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: Narzędzie do rysowania stref S/D

środa 26 lut 2014, 07:46

To tylko taki wspomagacz. Irytowało mnie, że z upływem czasu muszę przeciągać w prawo narysowane wcześniej strefy. Teraz to robi się automatycznie. Oczywiście strefy trzeba sobie samemu narysować. ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości