EA pokazujący BEP oraz skrypty do SL

ODPOWIEDZ
no avatar
Baton
Stały Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: poniedziałek 19 sie 2013, 11:38

EA pokazujący BEP oraz skrypty do SL

czwartek 10 kwie 2014, 12:55

Poszukuję 2 rzeczy:

1. EA który pokazuje BEP dla każdego wykresu (działa globalnie) i sam się aktualizuje w miarę powiększania/zmniejszania ilości pozycji. Musi uwzględniać wszystkie pozycje dla danej pary i oczywiście wolumeny każdej. Najlepiej żeby to była strzałka po prawej stronie wykresu która pokazu BEP i zmienia swoją wysokość.

2. To już raczej skrypt: ustawia SL dla wszystkich otwartych pozycji danego wykresu na jednym (podanym) poziomie...

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: EA pokazujący BEP oraz skrypty do SL

czwartek 10 kwie 2014, 18:39

Napisałem wskaźnik, który pokazuje BE dla konkretnego symbolu (brązowa linia) i dla całego rachunku (niebieska)
Obrazek
Powinno działać.
https://www.dropbox.com/s/cwskbc9xde3fy ... icator.ex4
Obrazek

no avatar
marek12578
Gaduła
Posty: 285
Rejestracja: środa 21 mar 2012, 11:12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: EA pokazujący BEP oraz skrypty do SL

wtorek 20 maja 2014, 18:10

JAREK67
Czy jesli na jednej parze otworze kilka pozycji kazda o roznej wielkosci to wskaznik wyliczy srednia i tam pokaze mi linie BEP dla calosci?

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: EA pokazujący BEP oraz skrypty do SL

wtorek 20 maja 2014, 19:08

marek12578 pisze:JAREK67
Czy jesli na jednej parze otworze kilka pozycji kazda o roznej wielkosci to wskaznik wyliczy srednia i tam pokaze mi linie BEP dla calosci?
Tak. Dodatkowo niebieska pokazuje jak się ma taka kombinacja pozycji względem ogólnego wyniku na rachunku. Inaczej mówiąc kiedy cena dojdzie do niebieskiej to wtedy zysk/strata = 0.
Obrazek

Awatar użytkownika
Picker
Pasjonat Forex
Posty: 657
Rejestracja: sobota 25 sie 2012, 10:21
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: EA pokazujący BEP oraz skrypty do SL

środa 21 maja 2014, 16:43

Witam,

dziękuję JAREK67 za wskaźnik :aaaa: jeszcze mam pytanie czy by się go nie dało zmodyfikować tak żeby po usunięciu elementów z okna się on odnawiał/reaktywował, bo teraz jest tak że jak dam usuń wszystkie elementy to znikają też kreski z tego wskaźnika i już nie powracają na niego :/

Pozdrawiam,
Picker
"Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał." Zig Ziglar
"Nie ma żadnego znaczenia, z jakiego punktu startujesz, ważne jest, dokąd zmierzasz." Zig Ziglar

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: EA pokazujący BEP oraz skrypty do SL

środa 21 maja 2014, 17:37

Picker pisze:Witam,

dziękuję JAREK67 za wskaźnik :aaaa: jeszcze mam pytanie czy by się go nie dało zmodyfikować tak żeby po usunięciu elementów z okna się on odnawiał/reaktywował, bo teraz jest tak że jak dam usuń wszystkie elementy to znikają też kreski z tego wskaźnika i już nie powracają na niego :/

Pozdrawiam,
Picker
U mnie powracają. Przychodzi nowy tik i wszystko wraca na swoje miejsce.
Obrazek

Awatar użytkownika
Picker
Pasjonat Forex
Posty: 657
Rejestracja: sobota 25 sie 2012, 10:21
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: EA pokazujący BEP oraz skrypty do SL

środa 21 maja 2014, 17:44

Widocznie mi się gryzie z jakimś innym wskaźnikiem, trudno.

Pozdrawiam,
Picker
"Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał." Zig Ziglar
"Nie ma żadnego znaczenia, z jakiego punktu startujesz, ważne jest, dokąd zmierzasz." Zig Ziglar

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: EA pokazujący BEP oraz skrypty do SL

środa 28 maja 2014, 09:07

Trochę rozbudowałem to narzędzie. Teraz to jest EA umożliwiający zamykanie pozycji z poziomu wykresu. Zasada jest taka.
Jeśli cena bieżąca przetnie narysowaną linię czerwoną (Close Symbol) to nastąpi zamknięcie pozycji na danym wykresie + anulowanie oczekujących.
Jeśli cena bieżąca przetnie narysowaną linię niebieską (Close All) to nastąpi zamknięcie wszystkich otwartych i oczekujących pozycji.
W połączeniu z liniami wskazującymi poziom BE może to być niezłe usprawnienie przy zamykaniu drabinek.
Uwaga! Testować ostrożnie bo to naprawdę zamyka bez litości !Tak!
Obrazek

https://www.dropbox.com/s/omapjyuxis47q ... onitor.ex4
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości