"niewidzialne" SL

ODPOWIEDZ
no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

"niewidzialne" SL

wtorek 16 wrz 2014, 18:03

Koledzy

Szukam jakiegoś działającego EA, gdzie mógłbym ustawić "niewidzialnego" stop-lossa. Jeden z broków z którego korzystam często zmienia StopLevele, dlatego nie mogę stawiać normalnego SL tam gdzie bym chciał. Ma ktoś takiego robota który trzyma SL w kodzie i po osiągnięciu poziomu sam zamyka pozycję?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: "niewidzialne" SL

wtorek 16 wrz 2014, 18:05

Obrazek

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: "niewidzialne" SL

wtorek 16 wrz 2014, 18:13

To chyba nie to o co mi chodzi - nie widze tam chociazby mozliwosci ustawienia poziomu SL :)
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: "niewidzialne" SL

wtorek 16 wrz 2014, 18:21

Ja korzystam z One Click Trader Pro Andrzeja Pierza - niestety płatne. Ma sporo przydatnych rzeczy, jak właśnie niewidzialne poziomy, przymykanie części transakcji po określonych zyskach etc.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: "niewidzialne" SL

wtorek 16 wrz 2014, 18:23

macierewicz pisze:To chyba nie to o co mi chodzi - nie widze tam chociazby mozliwosci ustawienia poziomu SL :)
No bo to jest własnie SL ukryty . Ustawiasz poziom zamknięcia za pomocą linii umieszczanej na wykresie. Przecięcie linii przez cenę powoduje zamknięcie pozycji. Tylko ustaw tryb Instant_Close_Mode = true.
Obrazek

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: "niewidzialne" SL

wtorek 16 wrz 2014, 18:47

Problem jest taki, ze mnie chodzi tez o zarzadzanie pozycjami otwieranymi przez EA, a nie zawsze siedze przed komputerem :). OCT to dobry pomysl, ale ten program ma pierdylion funkcji a ja potrzebuje tylko jedna mala :). Licze na to, ze znajdzie sie cos takiego za free, ewentualnie zamowie OCT lub jakas usluge programistyczna.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości