FOREX COPIER 2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Darro
Pasjonat Forex
Posty: 714
Rejestracja: poniedziałek 15 wrz 2014, 00:38
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

FOREX COPIER 2

wtorek 15 lis 2016, 19:46

W tym wątku można pytać i dyskusje prowadzić na temat programu Forex Copier 2.

https://store.payproglobal.com/checkout ... d%5d=38137

Forex Tester :
http://forextester.com/special/comparic
"Przewidywanie jest niezmiernie trudne, szczególnie jeśli dotyczy przyszłości"

Awatar użytkownika
kwfx
Maniak Forex
Posty: 1043
Rejestracja: środa 24 wrz 2014, 07:43
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: FOREX COPIER 2

piątek 25 lis 2016, 07:57

Mam pytanie odnośnie Forex Testera. Powiedzmy, że testuje sobie jakąś strategię, otwieram pozycję, zamykam itd. Czy jest tam możliwość porównania różnych metod zarządzania kapitałem?

Powiedzmy, że chciałbym sprawdzić jak strategia sprawdziłaby się gdybym zamykał pozycję na R:R 1:1, 2:1, 3:1, połowę pozycji w jeden sposób, połowę inaczej (np. na BE). Ogólnie różne metody prowadzenia pozycji, ale tak by nie trzeba było przechodzić na wykresie co chwilę przez te same setupy i oszczędzić sporo czasu, a mieć fajny podgląd na metryki (skuteczność, drawdown, itd.)

Awatar użytkownika
Darro
Pasjonat Forex
Posty: 714
Rejestracja: poniedziałek 15 wrz 2014, 00:38
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: FOREX COPIER 2

niedziela 27 lis 2016, 23:11

kwfx pisze:Mam pytanie odnośnie Forex Testera. Powiedzmy, że testuje sobie jakąś strategię, otwieram pozycję, zamykam itd. Czy jest tam możliwość porównania różnych metod zarządzania kapitałem?

Powiedzmy, że chciałbym sprawdzić jak strategia sprawdziłaby się gdybym zamykał pozycję na R:R 1:1, 2:1, 3:1, połowę pozycji w jeden sposób, połowę inaczej (np. na BE). Ogólnie różne metody prowadzenia pozycji, ale tak by nie trzeba było przechodzić na wykresie co chwilę przez te same setupy i oszczędzić sporo czasu, a mieć fajny podgląd na metryki (skuteczność, drawdown, itd.)
Poniżej masz fragment opisu tego programu - myślę ,że jest to odpowiedź na Twoje pytanie dot. róznych parametrów strategii.
cyt :"Większość traderów używa więcej niż jedną strategię w swoim tradingu. Wszystkie działają na jednym koncie i tak długo, jak pieniądze są inwestowane w otwartych pozycjach strategii A, to nie są dostępne dla otwarcia zlecenia dla strategii B lub C. Jest to kolejny czynnik, gdzie oprogramowanie, które nie jest przeznaczone do analizy historycznej produkuje nierealne wyniki testu. Gdy obrót na koncie live opiera się na tych wynikach,możesz mieć nieoczekiwane straty i możesz jedynie drapać się po głowie , dlaczego tak jest. W MT4 na przykład można badać jedną strategię na raz. Forex Tester w przeciwieństwie do MT4 może stosować wiele strategii w prawdziwie realistycznym teście. Wszystkie interakcje pomiędzy twoimi strategiami można teraz symulować. Wyniki testów są znacznie bliższe do tego, co można zobaczyć na prawdziwym rachunku maklerskim. Z Forex Tester znalezienie kombinacji najbardziej dochodowej lub stabilnej i priorytety swoich strategii można osiągnąć podczas tradingu w bezpiecznym ,bo symulowanym, ale opartym na prawdziwych danych środowisku 14 instrumentów finansowych."

Oczywiście najlepiej przekonać się samemu i skorzystać z możliwości pobrania wersji Demo...i sprawdzenia jego możliwości przed ewentualnym zakupem...Ograniczenia wersji DEMO nie sa tak znaczące i można dobrze poznać program i jego wielorakie możliwości.

http://forextester.com/special/comparic
"Przewidywanie jest niezmiernie trudne, szczególnie jeśli dotyczy przyszłości"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości