Arena - aplikacja do analizy technicznej.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Arena - aplikacja do analizy technicznej.

wtorek 27 lis 2012, 11:43

Witam.

Taki mail dostałem dzisiaj:

W imieniu firmy EFIX Dom Maklerski S.A. oraz serwisu Ticker.pl serdecznie zapraszamy do bezpłatnego pobrania i korzystania z programu Arena - zaawansowanego narzędzia do analizy technicznej.

Program Arena jest doskonałą aplikacją do obserwowania sytuacji na rynku i sporządzania analiz. Przejrzysty, intuicyjny a jednocześnie potężny i doskonale zaprojektowany daje inwestorom nieograniczone możliwości sprawdzania cen i wyszukiwania okazji inwestycyjnych.

Dzięki programowi Arena możesz między innymi:
obserwować bieżące kwotowania, podłączyć program do automatycznego źródła danych on-line lub otwierać pliki z danymi z internetu lub własnego twardego dysku,
testować własne strategie inwestycyjne oraz generować automatyczne sygnały kupna i sprzedaży,
pisać własne wskaźniki, strategie i dostosowywać program do własnych potrzeb za pomocą najbardziej popularnego języka programowania,
wymieniać się analizami z innymi inwestorami, publikować własne wskaźniki i strategie bez podawania kodu,
korzystać z bazy analiz, narzędzi, wskaźników, strategii przygotowanych specjalnie dla użytkowników programu Arena przez profesjonalnych doradców i analityków.
Gorąco zachęcamy do korzystania z tego wyjątkowego programu - http://www.ticker.pl/C4/P/home.polecamy/Arena.odt.html.

Pozdrawiamy
Zespół Ticker.pl


Nie sprawdzałem ale może komuś się przydać.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

no avatar
pizza_lover
Stały Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 10:21
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: mazofsze

Re: Arena - aplikacja do analizy technicznej.

wtorek 27 lis 2012, 13:07

MaRCHeW pisze:Witam.

Taki mail dostałem dzisiaj:
Na forum aplikacja jest już od dwóch miesięcy:
http://forum.rynek-forex.pl/viewtopic.php?p=6088#p6088
:-)

Instalować instalowałem, ale żebym się umiał tym posłużyć w jakiś wyjątkowo zaawansowany sposób to niestety nie powiem. Brakuje mi czasu ostatnio :-(
Pozdrawiam,
p_l
Brak wiedzy kosztuje, natomiast jej nadmiar może powodować nieporozumienia.

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Arena - aplikacja do analizy technicznej.

wtorek 27 lis 2012, 13:33

Jak rozumiem program może posłużyć do treningu w długie zimowe weekendowe wieczory (trzeba wgrać jakieś dane historyczne)?!? I do tego za darmoszkę? hmmm...
W imieniu firmy EFIX Dom Maklerski S.A. oraz serwisu Ticker.pl serdecznie zapraszamy do
Trzeba tam mieć konto?(EFIX)

no avatar
pizza_lover
Stały Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 10:21
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: mazofsze

Re: Arena - aplikacja do analizy technicznej.

wtorek 27 lis 2012, 13:56

T-REX pisze:
Trzeba tam mieć konto?(EFIX)
Darmowe na Tickerze.
Pozdrawiam,
p_l
Brak wiedzy kosztuje, natomiast jej nadmiar może powodować nieporozumienia.

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Arena - aplikacja do analizy technicznej.

wtorek 27 lis 2012, 21:14

Dzięki, sorki za głupie pytania powinienem sam sprawdzić, ale to był ostatni rzut oka na kompa przed pracą.Biere się za sprawdzanie.

Popatrzyłem, mieszane uczucia, udziwnione w cholerę potestuję dłużej w weekend. Na razie praktycznie to samo co w wizualnym testerze strategii na MT4 - rysowanie o wiele mniej intuicyjne, tylko jeden interwał na raz z odświeżaniem co minutę lub pięć, interwały od M5 do (chyba) 1 miesiąc. Nie chce mi się na razie więcej sprawdzać - mózg mam zlasowany po pracy. Sory za zbyt krótką recenzję :P

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości