Czy "Opiekunowie Inwestycyjni" mają prowizje od przegranych

no avatar
ala
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 28 cze 2016, 21:37

Re: Czy "Opiekunowie Inwestycyjni" mają prowizje od przegra

piątek 01 lip 2016, 13:01

Kiedy padło Noble Options ????

no avatar
ala
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 28 cze 2016, 21:37

Re: Czy "Opiekunowie Inwestycyjni" mają prowizje od przegra

piątek 01 lip 2016, 13:23

Przymierzałam się do kilku firm. Może coś pomyliłam na początku ale zaraz wykasowałam. Jeśli ktoś chce wiedzieć co to za firma to podam ale na adres e-mail, no i pod warunkiem, że nie zostanie zrealizowany mój formularz wypłaty, bo do ugody doszło. Chociaż moim zdaniem to powinni zapłacić jeszcze odszkodowanie..

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Czy "Opiekunowie Inwestycyjni" mają prowizje od przegra

piątek 01 lip 2016, 17:33

ala pisze: Wpadłam na pewien genialny pomysł teraz po obejrzeniu tego filmu... :-) Jeszcze raz dzięki!!!
Miałaś dużo szczęścia odzyskując natychmiastowo pieniądze, i radziłbym na tym poprzestać. W większości przypadków ludzie tracą lata i jeszcze więcej forsy na walkę z takimi oszustami. Piszę to bez złośliwości - ogarnij najpierw sama ten temat, i na pewno nie zaczynaj od takich kwot.
Powodzenia

no avatar
ala
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 28 cze 2016, 21:37

Re: Czy "Opiekunowie Inwestycyjni" mają prowizje od przegra

piątek 01 lip 2016, 18:22

Jeszcze tych pieniędzy nie dostałam. Ale kazano mi już przesłać wypełniony formularz wypłaty. Mam potwierdzenie, że w realizacji jest. Teraz już się firma nie wywinie. Dzwoniłam też jeszcze żeby się upewnić czy nie ma problemu z tym. Zapewniono mnie, że pieniądze w przyszłym tygodniu wpłyną. Myślę, że gdybym złożyła reklamację poprzez bank w procesie chargeback to też bym wygrała. Oni myślą, że jak podpiszemy oświadczenie o ryzyku to już nic im nie można zrobić. Ja może miałam szczęście ale to nie bylo tak o... poproszę zwrot, dziękuję. Ostro z nimi negocjowania, argumentował, prawie 3 tygodnie. Najpierw chciano mi wyjechać bonus na 10 tys, powiedziałam nie bo bonus to tyle co nic. Nie zrozumieli i po kilku dniach telefon, że bonus na 20 tys, później gotówką 10 tys, później 15 tys i bonus a jeszcze później powiedziałam. . Poproszę zwrot całości bo dlaczego mam jeszcze płacić za to oszustwo, dobrze, że odszkodowania nie chce. No i pracownik poszedł do szefa, jak to powtórzył mu to zaraz wrócił z info ,żeby wypełnić na całość czyli 18 tys. Wypełniłam, czekam. Teraz jak wpłacę to najwyżej 500 zl. Jeśli mi to wypłaca to chyba będzie to hit stulecia. Ciekawe czy ktoś kiedy tak załatwił z nimi. Jednak teraz to już myślę, że wypłaca . Teraz gdy to rzucę poprzez bank to jeszcze dorzucę fakt, że przyznano mi rację i zawarto ugodę więc są bez szans. Na mailu potwierdzenie otrzymania formularza wypłaty i że w realizacji. .. . A więc załatwione.

no avatar
ala
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 28 cze 2016, 21:37

Re: Czy "Opiekunowie Inwestycyjni" mają prowizje od przegra

piątek 01 lip 2016, 18:25

Ostro z nimi negocjowałam, argumentowałam. Chcieli mi wypchac bonus. Tam t9 funkcja się włączyła niechcący.

no avatar
rzep
Stały Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: czwartek 14 kwie 2016, 13:53

Re: Czy "Opiekunowie Inwestycyjni" mają prowizje od przegra

poniedziałek 11 lip 2016, 11:37

ala pisze:Jeszcze tych pieniędzy nie dostałam. Ale kazano mi już przesłać wypełniony formularz wypłaty. Mam potwierdzenie, że w realizacji jest. Teraz już się firma nie wywinie. Dzwoniłam też jeszcze żeby się upewnić czy nie ma problemu z tym. Zapewniono mnie, że pieniądze w przyszłym tygodniu wpłyną.
Minęło więcej niż tydzień więc napisz czy pieniądze są na twoim koncie.
Prostota jest trudniejsza od komplikacji: trzeba się ciężko napracować nad wydobyciem czystej myśli.

no avatar
ala
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 28 cze 2016, 21:37

Re: Czy "Opiekunowie Inwestycyjni" mają prowizje od przegra

wtorek 12 lip 2016, 20:49

Tak. Pieniądze są już na moim koncie :-D Zastanawiałam się czy potrącą za przelew ale nie potrącili....

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości