Kosmetyki naturalne

ODPOWIEDZ
no avatar
stefan332676776
Pasjonat Forex
Posty: 583
Rejestracja: poniedziałek 10 sie 2020, 12:08

Kosmetyki naturalne

piątek 23 wrz 2022, 07:15

Warto przeczytać artykuł naturalne kosmetyki . Dużo z tego artykułu można się dowiedzieć.

no avatar
Marius
Stały Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: wtorek 28 sty 2020, 11:18

Re: Kosmetyki naturalne

środa 22 mar 2023, 17:23

Ciekawy artykuł. Sam, jako facet z cerą trądzikową, próbowałem już wielu różnych specyfików, ale nic nie przyniosło takiej poprawy, jak produkty z dodatkiem kwasów. Jeśli chcecie spróbować takiej kuracji, to na początek wybierzcie kosmetyki z kwasem mlekowym. Jest w miarę łagodny dla skóry i nie powoduje podrażnień. Po rekomendacje konkretnych marek możecie zajrzeć na stronę https://www.ezebra.pl/pl/blog/5-kosmety ... 05455.html. U mnie po kilku aplikacjach skóra znacznie się wygładziła, a zaskórniki i wypryski zaczęły zanikać. Oczywiście, każda skóra jest inna, ale myślę, że jest to jedna z tych rzeczy, którą warto wypróbować niezależnie od typu cery.

no avatar
alex111
Pasjonat Forex
Posty: 614
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 18:03

Re: Kosmetyki naturalne

sobota 03 cze 2023, 09:19

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem nowej torebki lub akcesoriów do torebek, to osobiście mogę Wam polecić ofertę sklepu internetowego Bigordi, w którego ofercie znajdziecie np. torebki na telefon i wiele innych produktów. Na co Wy zwracacie największą uwagę podczas wyboru torebki dla siebie?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości