TOPoption - olewka

ODPOWIEDZ
no avatar
yot1
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 30 wrz 2013, 11:52

TOPoption - olewka

wtorek 22 paź 2013, 13:10

Witam
Działem już jakiś czas na tym rynku, ale z taką olewką już dawno się nie spotkałem. Na początku miesiąca szeroko się reklamowali , zachęcali min. bonusem. Pięknie , otworzyłem konto , zasiliłem, gram sobie , minęło ponad 3 tyg. i z bonusem jest jak z reformą ZUS-u - kiszka!!! Ba , obiecywali szkolenia 1x1 z opiekunem rachunku, umawiali się , tyle , ze i z tego nie potafią się wywiązać. Pod tym względem Topoption jest poniżej krytyki.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: TOPoption - olewka

wtorek 22 paź 2013, 13:13

Czy o bonus do nich pisałeś?

Daj mi proszę kontakt z którym miałeś do czynienia. Postaram się rozwiązać sprawę, bo jeśli chodzi o tego typu sprawy to TopOption ze wszystkiego się wywiązywało.

Najlepiej osobę kontaktową oraz Twój mail/coś co pozwoli Cię zidentyfikować.

Do tego historię kontaktu. Jeszcze dzisiaj to załatwię.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
yot1
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 30 wrz 2013, 11:52

Re: TOPoption - olewka

wtorek 22 paź 2013, 13:36

Pisałem, rozmawiałem na czacie - dowiedziałem się (po dzisiejszej rozmowie), że zostanie wszystko załatwione jutro - szkolenie . Pożyjemy zobaczymy. Swoją drogą jeśli zachęcają do swoich usług min. bonusem , a później "zapominają" o nim i zmuszają do przypominania o ich obietnicach- to trochę nieładnie.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: TOPoption - olewka

wtorek 22 paź 2013, 13:41

Bonusy są przyznawane manualnie stąd opóźnienia i niestety trzeba się upomnieć, co oczywiście nie powinno mieć miejsca. Taka specyfika Opcji - to na razie młody rynek i i tak TopOption jest na naprawdę najwyższym poziomie w porównaniu do konkurencji.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Above
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 13 sie 2013, 19:15

Re: TOPoption - olewka

niedziela 27 paź 2013, 18:41

No to ja zabawie się w rzecznika Comparic i nie będę taki grzeczny. Yot1 - uważam, że wszystko co opisałeś w pierwszym poście jest: wirtualne. Nie podałeś kontaktu z którym miałeś do czynienia - Comparic nie był w stanie interweniować - więc dla mnie sprawy nie ma. Piszę to rozjuszony sprawą Optec o której przypadkowo się dowiedziałem w innym wątku i jestem bardzo przewrażliwiony na punkcie brokerów bo nie znam jeszcze świata opcji binarnych a w TopOption mam już konto założone ale depo nie wpłaciłem - zastanawiam się nad konkursem jeszcze.

Dla dobra kolegów forumowych - podaj namiary - niech się wyjaśni. Jeśli to zrobisz - dzięki.
"...It's amazing. You've got it all on only...three pages.
You know what would happen if this fell into the wrong hands?
...
You named me?!
Right there along with the rest of them?!..."

no avatar
yot1
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 30 wrz 2013, 11:52

Re: TOPoption - olewka

poniedziałek 04 lis 2013, 08:32

Panie Above , ja tez nie będę taki grzeczny - czy ja prosiłem kogokolwiek o interwencję odnośnie zaistniałej sytuacji????? Opisałem fakt !!!! Koniec .
ps
Jak czegoś nie zrozumiałeś jeszcze to pisz na priv, szkoda zaśmiecać forum

no avatar
juryk
Posty: 9
Rejestracja: sobota 08 mar 2014, 11:27

Re: TOPoption - olewka

niedziela 09 mar 2014, 12:00

Zalozylem konto na TOPoption ale wacham sie z wplata depozytu.Chodzi mi o stale zasady brokera ktorych mozna by sie trzymac.Kilka miesiecy temu w internecie widzialem ze zwrot od przegranej operacji u tego brokera wynosil 30% ateraz 10% albo 15%-jaki jest naprawde realny i czy nie zmieni sie za 2 tygodnie bo to jest bardzo wazne.Druga sprawa to te wykresy na platformie wydaja sie archaiczne w porownaniu np. z marketsworld.Nie widze rowniez mozliwosci rozlozenia wszystkich wykresow naraz,wyboru tych o bardzo silnym trendzie(wykresie mocno nachylonym w gore lub w dow) i poszczenia ich po 1 euro na5 minut.

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: TOPoption - olewka

niedziela 09 mar 2014, 13:00

juryk pisze:Zalozylem konto na TOPoption ale wacham sie z wplata depozytu.Chodzi mi o stale zasady brokera ktorych mozna by sie trzymac.Kilka miesiecy temu w internecie widzialem ze zwrot od przegranej operacji u tego brokera wynosil 30% ateraz 10% albo 15%-jaki jest naprawde realny i czy nie zmieni sie za 2 tygodnie bo to jest bardzo wazne.Druga sprawa to te wykresy na platformie wydaja sie archaiczne w porownaniu np. z marketsworld.Nie widze rowniez mozliwosci rozlozenia wszystkich wykresow naraz,wyboru tych o bardzo silnym trendzie(wykresie mocno nachylonym w gore lub w dow) i poszczenia ich po 1 euro na5 minut.
Co do zwrotów z przegranej opcji to tylko przy użyciu Kreatora Opcji jest możliwe takie coś i w zależności od tego jaką chcesz uzyskać relację stopy zwrotu z ewentualnej trafionej opcji do zwrotu z porażki. Są tam różne opcje do wyboru z tego co pamiętam.

Co do wykresów na jakiejkolwiek platformie opcji binarnych - w ogóle nie ma się co nimi przejmować bo są bardzo mało precyzyjne i najlepiej nie zaprzątać sobie nimi głowy - tak samo jak wskaźnikami typu "Trader's Choice" - bo jest to mega mikro udział w rynku i nie ma żadnego wpływu na kierunek danego aktywa. Najlepiej jest założyć bezpłatne konto demo na jednej z platform forex i ściągnąć sobie na dysk platformę MetaTrader 4 i posługiwać się wykresami zawartymi w niej.

no avatar
yogens
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 06 mar 2014, 10:12

Re: TOPoption - olewka

poniedziałek 10 mar 2014, 14:23

juryk pisze:Zalozylem konto na TOPoption ale wacham sie z wplata depozytu.Chodzi mi o stale zasady brokera ktorych mozna by sie trzymac.Kilka miesiecy temu w internecie widzialem ze zwrot od przegranej operacji u tego brokera wynosil 30% ateraz 10% albo 15%-jaki jest naprawde realny i czy nie zmieni sie za 2 tygodnie bo to jest bardzo wazne.Druga sprawa to te wykresy na platformie wydaja sie archaiczne w porownaniu np. z marketsworld.Nie widze rowniez mozliwosci rozlozenia wszystkich wykresow naraz,wyboru tych o bardzo silnym trendzie(wykresie mocno nachylonym w gore lub w dow) i poszczenia ich po 1 euro na5 minut.
Juryk.
Jeżeli mogę służyć opinią.
Marketsworld nie ma przydatnych chartów. Są równie bezużyteczne jak na większości tych platform.
Kolega wyżej napisał Ci co zrobić. Jak nawet nie chcesz mt4 to odpal sobie choćby freestockcharts.com.
Następna rzecz. Nie daj się nabierać na taktykę z filmiku , że odpalasz wszystkie instrumenty (bo wykres idzie z lewego górnego rogu do prawego dolnego ) i zaczynasz short'cić tam :)
Marketsworld poza demkiem "na zawsze" nie oferuje niczego dobrego. Szczególnie, że ma opinie w necie złe (min. na stronie binaryoptionsthatsuck). Zatem nie radzę tam wpłacać nawet złamanego centa :)
Tyle ode mnie.

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: TOPoption - olewka

wtorek 18 mar 2014, 18:02

Korzystam z usług TopOption od trzech tygodni, przyjaciel również. Przenieśliśmy się tam wspólnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, otworzyli nam rachunki demo, przydzielili opiekuna -> dzisiaj opiekun dzwonił do kolegi i umówił się z nim na czwartek, na szkolenie i wspólny trading. :)

Zastanawiam się tylko, dlaczego mój opiekun poza otwarciem mi rachunku demo nie angażuje się w jakieś szkolenia, ale mniejsza. Nie jest mi to niezbędne.

Jak najbardziej polecam.

no avatar
juryk
Posty: 9
Rejestracja: sobota 08 mar 2014, 11:27

Re: TOPoption - olewka

środa 09 kwie 2014, 21:56

Vita reale;powiedz lepiej czy ci schodzi z konta czy idziesz do przodu ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości