brooker uczciwy

ODPOWIEDZ
no avatar
juryk
Posty: 9
Rejestracja: sobota 08 mar 2014, 11:27

brooker uczciwy

sobota 08 mar 2014, 16:02

Szukam brookera u ktorego obowiazuje zasada:moja wygrana jest wygrana brokera(srednio 30%)-moja przegrana jest przegrana brokera(sredno 30%),inaczej mowiac jezeli zainwestuje w 2 operacje,jedna bedzie wygrana adruga przegrana-to moje konto pozostanie na niezmienonym poziomie,albo jeszcze inaczej,jezeli zainwestowalem za 10euro i wygralem 7 euro(30%-zabral broker),a w nastepnej operacji zainwestowanej za 10 euro-przegralem ale tylko 7 euro poniewaz 3 euro zwrocil mi broker.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: brooker uczciwy

sobota 08 mar 2014, 18:27

Nie ma takiego brokera. Dlatego, że nie miałby na czym zarabiać.

Bo mówisz tutaj o wypłacie 1:1 Stawiasz 10 Euro tracisz je, stawiasz kolejny raz 10 Euro i zarabiasz 10 Euro.

Na czym zarabiałby wtedy broker?
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
juryk
Posty: 9
Rejestracja: sobota 08 mar 2014, 11:27

Re: brooker uczciwy

sobota 08 mar 2014, 22:01

W takim razie przy 50% (np.5na10) wygranych operacji peniadze schodza z konta,ktore sie oprozni z czasem,przy 60% (np.6na10)mam maly naddatek powyzej zera co jest trudne a przy 70% (7na10)- wygrywam co jest bardzo trudne.Ale slyszalem ze niektorzy brokerzy daja zwrot procentowy od przegranej operacji.

Awatar użytkownika
Mariano
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 16 lut 2014, 20:42

Re: brooker uczciwy

poniedziałek 10 mar 2014, 14:53

Wbijaj na betwinfx. Możesz ich przetestować za pomocą darmowego konta demo. Powodzenia!

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: brooker uczciwy

poniedziałek 10 mar 2014, 15:25

Mariano pisze:Wbijaj na betwinofx. Możesz ich przetestować za pomocą darmowego konta demo. Powodzenia!
To jedyne co przemawia za tym "brokerem" to to darmowe konto demo chyba. Żadnych wiarygodnych informacji na jego temat, prawnych regulacji, trzy pary walutowe jako cały asortyment aktywów. Wygląda dość zabawnie, nawet na tle zagranicznych wałków, biorących się znikąd. Oni przynajmniej mają szeroki wachlarz aktywów najczęściej i działa im strona "Firma" czy też "O mnie".

Awatar użytkownika
Mariano
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 16 lut 2014, 20:42

Re: brooker uczciwy

środa 12 mar 2014, 14:40

Do tej pory grałem za małe kwoty i nie było nigdy problemów z wypłatą. Może nie są to kokosy, ale można dorobić :)
No i mają 85% zwrotów, a to chyba najlepiej na rynku.

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: brooker uczciwy

wtorek 18 mar 2014, 17:58

Ktoś może coś więcej napisać na temat tego brokera? :)

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: brooker uczciwy

wtorek 18 mar 2014, 21:30

Wydaje mi się, że nie ma za bardzo co pisać, bo nie jest nigdzie uregulowany, za bardzo nawet nie ma o nim skąd zaczerpnąć informacji. Według mnie zero wiarygodności - ale podkreślam oczywiście, że to moja prywatna opinia.

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: brooker uczciwy

wtorek 18 mar 2014, 21:54

maciek9180 pisze:Wydaje mi się, że nie ma za bardzo co pisać, bo nie jest nigdzie uregulowany, za bardzo nawet nie ma o nim skąd zaczerpnąć informacji. Według mnie zero wiarygodności - ale podkreślam oczywiście, że to moja prywatna opinia.
To temat przegrany. Ciekawiły mnie tylko te opcje 15 sekundowe. Nie mam zamiaru rozstawać się z ukochanym TopOption.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: brooker uczciwy

środa 19 mar 2014, 07:11

Im krótsza opcja tym większa losowość. 15 sekund to już totalny hazard - lepiej w ruletkę pograć.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: brooker uczciwy

środa 19 mar 2014, 09:46

Akhh pisze:Im krótsza opcja tym większa losowość. 15 sekund to już totalny hazard - lepiej w ruletkę pograć.
Możliwe, jednak dobrze postawione opory/wsparcia mogą dawać całkiem fajny obraz i umożliwić skuteczne stawianie.

no avatar
magiwb
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 25 sie 2013, 11:54

Re: brooker uczciwy

piątek 21 mar 2014, 18:21

Możesz przybliżyć swój pomysł bo aż jestem ciekaw Tych wspierać i oporów które miały by być respektowane na przestrzeni sekund.

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: brooker uczciwy

piątek 21 mar 2014, 18:34

magiwb pisze:Możesz przybliżyć swój pomysł bo aż jestem ciekaw Tych wspierać i oporów które miały by być respektowane na przestrzeni sekund.
Kwestia umiejętności. :). Nie ma tutaj czego objaśniać, bo każdy wie co mam na myśli.

no avatar
magiwb
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 25 sie 2013, 11:54

Re: brooker uczciwy

piątek 21 mar 2014, 20:03

Może i każdy wie co to jest S/R i jak dziala ale ja pytam konkretnie o sposób wykorzystania grając na sekundy. Daj przykład nawet zmyślony na sposób rozgrywki mając na uwadze ze minimalna świeczka to M1?

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: brooker uczciwy

sobota 22 mar 2014, 12:05

magiwb pisze:Może i każdy wie co to jest S/R i jak dziala ale ja pytam konkretnie o sposób wykorzystania grając na sekundy. Daj przykład nawet zmyślony na sposób rozgrywki mając na uwadze ze minimalna świeczka to M1?
Swojego czasu odnosiłem spore sukcesy, gdy po wyznaczeniu linii S/R czekałem, aż nowa świeczka dobije do danego poziomu. Wtedy obstawiałem w odwrotnym kierunku. Wydaje mi się, że wejście w odpowiednim momencie przy opcji trwającej 15 sekund może być jeszcze pewniejsze.

Mimo wszystko nie rajcuje mnie granie w taki sposób, bo mam ambicje wyjść z opcji binarnych i inwestować w przyszłości na FX. Kombinowanie w taki sposób nie rozwija i prawdopodobnie nie będzie skuteczne w perspektywie dłuższego czasu. Okazyjnie można czerpać z tego korzyść.

no avatar
juryk
Posty: 9
Rejestracja: sobota 08 mar 2014, 11:27

Re: brooker uczciwy

poniedziałek 07 kwie 2014, 13:09

Mnie jednak bardziej przekonala platforma marketsworld-mozna rozlozyc wykresy wszystkich aset na pulpicie.Wybrac te o najsilniejszym pradzie i puscic po 1 euro np:na 10 minut.Wykres mozna zmienic bez problemu na calodzienny w celu zobaczenia jaki jest jego rodzaj i czy jest zgodny np: z tym polgodzinnym na ktorym obstawiamy.Nie ma tych colorowanych duzych przyciskow ktore denerwuja.Najniszy koszt operacji 1 euro(grajac za 3 euro z odzyskiem utraconych operacji-3-8-19 itd.i przy depozycie 300 euro mozna juz zarabiac w 90%.Najnizszy koszt operacji 25 euro czy nawet 10euro przy depozycie 300 euro to raczej samobojstwo.Kto nie chce tracic czasu na analizowanie wykresow a grac i zarabiac to chyba dobra platforma, podobnie jak nowa platforma bank de binary.Nie wim tylko jak dluga czeka sie na przelew pieniedzy,bo na razie gram na demo i idzie mi do przodu.

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: brooker uczciwy

poniedziałek 07 kwie 2014, 14:47

juryk pisze:Mnie jednak bardziej przekonala platforma marketsworld-mozna rozlozyc wykresy wszystkich aset na pulpicie.Wybrac te o najsilniejszym pradzie i puscic po 1 euro np:na 10 minut.Wykres mozna zmienic bez problemu na calodzienny w celu zobaczenia jaki jest jego rodzaj i czy jest zgodny np: z tym polgodzinnym na ktorym obstawiamy.Nie ma tych colorowanych duzych przyciskow ktore denerwuja.Najniszy koszt operacji 1 euro(grajac za 3 euro z odzyskiem utraconych operacji-3-8-19 itd.i przy depozycie 300 euro mozna juz zarabiac w 90%.Najnizszy koszt operacji 25 euro czy nawet 10euro przy depozycie 300 euro to raczej samobojstwo.Kto nie chce tracic czasu na analizowanie wykresow a grac i zarabiac to chyba dobra platforma, podobnie jak nowa platforma bank de binary.Nie wim tylko jak dluga czeka sie na przelew pieniedzy,bo na razie gram na demo i idzie mi do przodu.
A czytałeś opinie na temat tego brokera? :)

Bardzo często na nowych platformach konta demo przekłamują, naciągając na korzyść gracza. Na rachunku live jest wszystko odwrotnie.

no avatar
plpaulie
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 15 sty 2015, 21:05

Re: brooker uczciwy

czwartek 15 sty 2015, 22:23

Ja uzywam brokera TopOption recenzja tutaj http://forbino.com/pl/opcje-binarne/top ... znesmenow/ Myśle sobie ze to chyba jeden z najulubioniejszych brokerów nie tylky v Polsce ale i na świecie. Uczciwiejszego brokera nie znajdziesz. :) Tylko szkoda, ze nie ma platformy dla komórek ale napewno sie doczekamy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości