Alternatywne źródła wiedzy

ODPOWIEDZ
no avatar
arek321
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 18 paź 2016, 20:24

Alternatywne źródła wiedzy

środa 19 paź 2016, 17:38

Witam, poszukuję alternatywnych źródeł wiedzy nt OB i natrafiłem na stronę mattoption.pl. Ogólnie bardzo odpowiada mi sposób przedstawiania wiedzy, czy to na stronie czy na filmach na YouTube. Co możecie powiedzieć na temat wiedzy tego człowieka, czy warto się na nim wzorować ? Próbuję grać jego strategią EMA na 5 min i ogólnie moja skuteczność po 140 grach to 59% , ale ciągle coś robię źle, bo zysków nie ma, plan inwestycyjny pewnie by wiele zmienił, ale na koncie demo nie traktuje tego tak na poważnie, po prostu eksperumentuję ;)

no avatar
wlodek99
Posty: 3
Rejestracja: piątek 29 sty 2016, 11:35

Re: Alternatywne źródła wiedzy

poniedziałek 24 paź 2016, 12:43

Arek, Jeśli chcesz mieć zyski nie patrz na żadne skuteczności w %. Ja gram na 1 min i nie ma dla mnie znaczenia jaka jest skuteczność. Ważne że są zyski. Kilka ustawień wskaźników, metoda odrabiania strat i jesteś do przodu. Ja też próbowałem coś znaleźć na forach, filmach, strategiach itp. Nie powiem, że nic to nie daje bo zawsze jest to jakaś wiedza, ale uwierz nie trzeba wiele aby mieć zysk. Musisz jednak przy mojej metodzie mieć większy kapitał, czyli ok. 1000 $., ale wówczas masz również duży zysk. Dlatego taki bo na innych platformach metoda ta się nie sprawdza, a "moja" platforma ma minimalną transakcję na 25$.

Awatar użytkownika
goniec
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 02 wrz 2014, 23:45
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: opcje binarne
Kontakt:

Re: Alternatywne źródła wiedzy

środa 26 paź 2016, 22:26

Według mnie powinno się szukać wiedzy na rożnych forach o opcjach binarnych. Masz sporo strategii. Jednak nie radzę się na kimś wzorować, ale inwestować we własnym zakresie.

no avatar
jolero
Posty: 5
Rejestracja: piątek 30 sie 2013, 23:18

Re: Alternatywne źródła wiedzy

piątek 25 lis 2016, 08:59

Zapraszam na stronę www.binaryoptionsinfo.eu
Może tam znajdziesz rozwiązania.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości