Usunięcie konta na 24option

ODPOWIEDZ
no avatar
xagacikx
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 17 sty 2019, 11:44

Usunięcie konta na 24option

czwartek 17 sty 2019, 11:47

Witam serdecznie,
zwracam się z prosba o pomoc mojej osobie. Załozyłam konto na 24option demo, chcialabym je jednak usunac trwale.
Napisalam do supporta takowa prosbe z zalaczonym emailem i przyczyna usuniecia konta. Czy jest to wystarczające? Czy ktos z was usunal konto na tej stronie?

Awatar użytkownika
Portal Comparic
Maniak Forex
Posty: 1996
Rejestracja: środa 30 maja 2018, 09:51

Re: Usunięcie konta na 24option

czwartek 17 sty 2019, 12:14

jeśli to demo to nie widze żadnego problemu, jeśli wpłacałaś tam jakieś pieniądze to je po prostu wypłać i po sprawie.
Masz jakiekolwiek pytania? Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!
Portal Comparic.pl - codziennie budzimy rynki

no avatar
xagacikx
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 17 sty 2019, 11:44

Re: Usunięcie konta na 24option

czwartek 17 sty 2019, 13:21

Niestety zostal odrzucony dostep do mojego konta mimo mojej wiadomosci. Co mogę zrobić?

no avatar
xagacikx
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 17 sty 2019, 11:44

Re: Usunięcie konta na 24option

czwartek 17 sty 2019, 13:28

Dostalam taka wiadomosc:

Informacja: Niniejsze materiały uznawane są za informacje promocyjne i nie zawierają one porad handlowych lub zaleceń handlowych, oferty lub zachęty do zawierania transakcji bazujących na instrumentach finansowych, gwarancji ani prognoz przyszłych wyników ani nie powinny być jako takie interpretowane. Wyniki z przeszłości nie są gwarancją ani prognozą przyszłych wyników. Rodeler Limited nie bierze pod uwagę osobistych celów handlowych ani sytuacji finansowej inwestora. Rodeler Limited nie składa żadnych oświadczeń ani gwarancji i nie przejmuje odpowiedzialności względem poprawności, kompletności, ważności lub przydatności w czasie przekazanych informacji, oraz względem utraty wynikającej z handlu dokonanej na podstawie informacji, prognozy lub innych informacji przekazanych z niniejszym. Co więcej, niniejsze materiały nie zostały przygotowane zgodnie z wymogami prawnymi promującymi niezależność badań handlowych i nie podlegają one zakazowi dokonywania handlu przed rozpowszechnieniem wyników badań handlowych. Wszystkie opinie mogą ulec zmianie bez uprzedzenia. Wszelkie wyrażone opinie mogą być osobistymi opiniami ich autora i mogą nie odpowiadać opiniom Rodeler Limited. Alerty handlowe, powiadomienia lub aktualizacje rynkowe przekazywane przez Rodeler Limited nie powinny być interpretowane jako porada handlowa lub zalecenie handlowe. Decyzja, by kierować się danymi informacjami lub powiadomieniem należy do Ciebie i podejmujesz ją na własne ryzyko. Przeprowadź badania rynku przed dokonaniem handlu.

no avatar
xagacikx
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 17 sty 2019, 11:44

Re: Usunięcie konta na 24option

czwartek 17 sty 2019, 13:40

Na supporcie pisza ze zostalo usuniete, czyli wiadomosc o odrzuceniu dostepu oznacza zamkniecie konta?

Awatar użytkownika
Portal Comparic
Maniak Forex
Posty: 1996
Rejestracja: środa 30 maja 2018, 09:51

Re: Usunięcie konta na 24option

piątek 18 sty 2019, 07:31

Tak, to znaczy, że juz problem rozwiązany
Masz jakiekolwiek pytania? Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!
Portal Comparic.pl - codziennie budzimy rynki

no avatar
Chunkyi
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2020, 00:44

Re: Usunięcie konta na 24option

poniedziałek 27 sty 2020, 00:44

Witam serdecznie was

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości