System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

ODPOWIEDZ
no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

wtorek 25 mar 2014, 21:07

Damsx6 pisze:Dorzucę jeszcze swoje 3 grosze w tym temacie.

Drogi Jacku, sam kiedyś interesowałem się OB, szukałem strategii, wskaźników, świętego graala, próbowałem to wszystko połączyć, dostosować, ale nic to nie dało. Naprawdę szczerze Ci radzę nie marnuj czasu na szukanie systemu. On działa z reguły na potrzeby filmu, bądź artykułu,a jeżeli już działa to i tak po pewnym czasie daje ujemny zysk. Najlepszym wskaźnikiem jest cena. Polecam poczytać na temat analizy technicznej, świec japońskich, poziomów wsparcia i oporu. Być może zainteresujesz się takim rynkiem jak Forex :) Przede wszystkim musisz sam wykazać inicjatywę, nie możesz czekać na gotowy sygnał.
Dokładnie. Ciesze się, że potwierdziłeś moje słowa. W każdym temacie o tym wspominam.
Sam błądziłem bardzo długo w poszukiwaniu super wskaźnika, a super wskaźnikiem okazała się wiedza, świeczki, poziomy S/R i śledzenie trendu.

no avatar
jacekr77
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 11:09

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

piątek 28 mar 2014, 17:31

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Wiem - muszę znaleźć swoją drogę w tym wszystkim. Jednak Autochartist ma być tylko takim pomocnikiem a nie wyznacznikiem tego co będę robić na rynku czy sztywną strategią nie wymagającą myślenia. Wishermil to tak jak dla Ciebie wskaźnik RSI, podejrzewam że kiedy jest poniżej/powyżej pewnego poziomu to nie od razu wykonujesz transakcję, tylko jest to zwrócenie uwagi na daną sytuację na rynku po czym następuje dalsze jej ocenienie i podjęcie decyzji czy gra jest warta świeczki.

A tak wogóle to jestem na etapie oglądania wykresów, sprawdzania tego co inni piszą i rozglądam się gdzie można założyć rachunek demo, czyli faza wstępnego zainteresowania opcjami binarnymi i forexem dlatego wszelkie sugestie doświadczonych traderów są jak najbardziej pożądane

Pozdrawiam wszystkich

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

piątek 28 mar 2014, 21:07

jacekr77 pisze:Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Wiem - muszę znaleźć swoją drogę w tym wszystkim. Jednak Autochartist ma być tylko takim pomocnikiem a nie wyznacznikiem tego co będę robić na rynku czy sztywną strategią nie wymagającą myślenia. Wishermil to tak jak dla Ciebie wskaźnik RSI, podejrzewam że kiedy jest poniżej/powyżej pewnego poziomu to nie od razu wykonujesz transakcję, tylko jest to zwrócenie uwagi na daną sytuację na rynku po czym następuje dalsze jej ocenienie i podjęcie decyzji czy gra jest warta świeczki.

A tak wogóle to jestem na etapie oglądania wykresów, sprawdzania tego co inni piszą i rozglądam się gdzie można założyć rachunek demo, czyli faza wstępnego zainteresowania opcjami binarnymi i forexem dlatego wszelkie sugestie doświadczonych traderów są jak najbardziej pożądane

Pozdrawiam wszystkich
Wszystko zależy od tego, jakie opcje chcesz grać. Ja jestem krótkodystansowcem (najlepiej 5 minutowe opcje), przynosi mi to największe korzyści. W tym tygodniu właśnie zakończyłem grę, zacząłem z tysiącem złotych - teraz mam 5 tysięcy. W przyszłym tygodniu planuję wypłacić tysiąc, który zainwestowałem i zarobić przynajmniej 10 tysięcy, co z kapitałem 4 tysiące nie powinno stanowić problemu.

Jeśli chcesz grać opcje krótkie, to polecam RSI z poziomami - 10/90.

Autochrista nawet nie włączam, bo nie jest mi do niczego potrzebny. Jeśli formacje miałyby działać, w co nie wierzę to działają na wykresach minimum godzinnych. Jestem realistą i nie potrafię uwierzyć w to, że Fibonacci i pochodne jemu mają jakiekolwiek stałe odzwierciedlenie na rynku, zresztą tłumaczyłem ci to już wcześniej.

Często widzisz dobra sytuację, ale czekasz na potwierdzenie w formacjach harmonicznych, a przez to okazje przepadają. Długo tak dawałem się frajerować właśnie na poziomach Fibo i Wolfe Waves, aż w końcu postanowiłem z tego wszystkiego zrezygnować i zacząłem zarabiać.

Generalnie nie daj się omamić tym, że takie rzeczy działają na małych interwałach. Niby w sieci istnieje pełno filmików, w których zapewniają, że Wolfe Waves to 95% skuteczności nawet na najmniejszych interwałach. Nic z tego.

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

sobota 29 mar 2014, 11:30

Wishermil - ładne wyniki jak na tydzień gry. Dość dużo musisz ryzykować, ale przy takiej skuteczności jakiej osiągasz to możliwe. Też jestem zwolennikiem tak zwanego - czystego spojrzenia na wykres bez zbędnych komplikacji. Na jakich ustawieniach masz RSI ?

no avatar
jacekr77
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 11:09

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 06 kwie 2014, 16:30

Wishermil - na jakiej platformie inwestujesz bo chyba tylko dwie mają opcje 300 sekundowe które możesz otworzyć w dowolnym momencie, 24option i optek ? No i poziomy RSI dość skrajne, przynajmniej tak mi się wydaje, chyba że jakoś go modyfikowales. wybacz ciekawość ale gdzie szukać poziomów 10/90 RSI? Najniższy znalazłem około 15 a najwyższy jakieś 84. Chyba że powinienem zapytać na jakich parach walut dzialasz?

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 07 kwie 2014, 08:46

jacekr77 pisze:Wishermil - na jakiej platformie inwestujesz bo chyba tylko dwie mają opcje 300 sekundowe które możesz otworzyć w dowolnym momencie, 24option i optek ? No i poziomy RSI dość skrajne, przynajmniej tak mi się wydaje, chyba że jakoś go modyfikowales. wybacz ciekawość ale gdzie szukać poziomów 10/90 RSI? Najniższy znalazłem około 15 a najwyższy jakieś 84. Chyba że powinienem zapytać na jakich parach walut dzialasz?
Powinieneś spytać na jakich parametrach RSI gram. :)

no avatar
jacekr77
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 11:09

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 07 kwie 2014, 10:30

No właśnie - na jakich parametrach :) Zresztą w moim poście użyłem zwrotu "chyba że go modyfikowałeś", ale pytania nie zadałem :)

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 07 kwie 2014, 14:48

jacekr77 pisze:No właśnie - na jakich parametrach :) Zresztą w moim poście użyłem zwrotu "chyba że go modyfikowałeś", ale pytania nie zadałem :)
RSI mam na na parametrach: 2. Do tego używam stochastica i bollinger bands.

no avatar
Grzegorzmo
Posty: 11
Rejestracja: piątek 03 sty 2014, 21:06

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 25 maja 2014, 15:08

Hej Wishmail może wymienimy sie swoimi strategiami ja gram na rsi 20-80 i fibo 61,8 z 1000 euro zrobilem 10 tyś ale ostatnio coś szwankuje moze razem cos doskonałego stworzymy .
ps co znaczy rsi na 2 (2 okresy ) ja mam na standardowe 14 i na jaikm time frame grasz 1 min czy 5 min swieczki( jak chcesz odezwij sie na priv)

no avatar
Krystian29
Posty: 1
Rejestracja: sobota 26 lip 2014, 18:14

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 28 lip 2014, 12:41

Witaj WISHERMIL. Jestem nowy na tym forum comparic. Od pewnego czasu
intesuję się opcjami binarnymi. Gdy przeglądałem forum przeczytałem Twoje
posty. Mozesz zdradzic swoja tajemnice sukcesu. Wiem ze pewnie doszedles do
tego sam. Ale powiedz prosze powiedz jak ustawic i jak interpretowac RSI
Scholistic itd.
Prosze daj odpowiedz

no avatar
androlo
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 09 wrz 2014, 20:49

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 15 wrz 2014, 23:18

cosik ucichlo
jak wam idzie

no avatar
damianpe
Posty: 4
Rejestracja: piątek 23 sty 2015, 10:13

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 29 sty 2015, 11:27

Panowie, Witam,

Experyment z Autochartistem rozpoczalem jeszcze zanim trafilem na to forum, ciesze sie, ze o tym dyskutujecie, postaram sie szybko przeczytac wszystko co jest tu napisane, ale mam pytanie :

jak zalatwiliscie sobie pelne wersje autochartista ??

rejestracja u brokera forex bez depozytu ?? a moze demo wystarczy ?? u ktorego brokera ??

Pozdrawiam
Damian

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 29 sty 2015, 11:47

DEmo u FXDD dawało dostęp do całego. Na pewno jakiś broker się znajdzie jeśli tam się coś zmieniło.

Poza tym można poszukać brokera z Autochartist dającego darmowy bonus na początek na konto real. Będziemy mieć wtedy konto rzeczywiste i jeszcze jakieś drobne za free.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
damianpe
Posty: 4
Rejestracja: piątek 23 sty 2015, 10:13

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 29 sty 2015, 15:13

Dzieki, mam to !!

no avatar
jungli
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 16 sie 2015, 16:21

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 17 sie 2015, 09:41

Witam szanowne grono,

Zagrywa ktos te metode jeszcze?
Chetnie posledze wykresy online, jestem dostepny praktycznie kazdego dnia od rana do wieczora przed monitorem.

Aktualnie testuje kilka wskaznikow na wykresie:

RSI 10/90/4 z alertem,
BB,
BB alert i FX5
MFI i DEM 4.

Wydaje mi sie, ze rozszerzenie tego o powyzsze daje duzo wiecej sygnalow na zagrania przy nie spelnionych do konca warunkach zalozenia strategii. Wystarczy sledzic trend...

Chetnie podyskutuje na zywo z osobami, ktore siedza przy mt4 za dnia:)

pozdrawiam serdecznie

no avatar
Drozd21
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 07 lip 2016, 10:44

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 07 lip 2016, 15:44

Witam! Ma ktoś pomysł w jaki sposób otrzymać dostęp do Autochartist ? FXDD nie ma na liście , a darmowe konto otwarte u samego Autochartist wygasa po 2 tygodniach? Co w takim razie? Gdzie założyć konto aby uzyskać dostęp?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości