System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

ODPOWIEDZ
no avatar
Dragos
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 11 lip 2013, 14:53

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 25 lip 2013, 14:22

WItam

Jak tam postępy w pracy nad trzecią częścią strategii ? :)
Jak traktujecie przeciwstawne sygnały z autochartist (np na jednym przedziale czasowym znalazł jedną formację i mówi do góry, a na innym przedziale mówi w dół dla tej samej pary) ?


pozdrawiam

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 25 lip 2013, 14:34

Dragos pisze:WItam

Jak tam postępy w pracy nad trzecią częścią strategii ? :)
Jak traktujecie przeciwstawne sygnały z autochartist (np na jednym przedziale czasowym znalazł jedną formację i mówi do góry, a na innym przedziale mówi w dół dla tej samej pary) ?


pozdrawiam
Autochartist ma być bardziej jak drogowskaz, który pokazuje jak poruszają się dane pary. Oczywiście sygnały też są i można je brać, ale z założenia ma to pomagać rozeznać się w sytuacji.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 29 lip 2013, 07:58

Akhh, jaką platformę najbardziej polecasz do obserwowania wykresów do binarek ? I na jakim interwale według Ciebie najlepiej oglądać? Patrząc, że planuje się grać na opcjach 30 i 60 minut.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 29 lip 2013, 08:07

maciek9180 pisze:Akhh, jaką platformę najbardziej polecasz do obserwowania wykresów do binarek ? I na jakim interwale według Ciebie najlepiej oglądać? Patrząc, że planuje się grać na opcjach 30 i 60 minut.

MT4 będzie najprostszy, albo Protrader 2, którego ma Alior.

Demo do MT4 można założyć np. w FxSalt bo tam nie jest ograniczone czasowo dopóki jest aktywne.

15m i 30m tak jak z Autochartist wystarczy do obserwacji. Autochartist pokazuje kierunek i to co się na rynku dzieje, a samemu zawsze warto sobie narysować na wykresie, żeby wchodzić po możliwe najlepszej cenie w binarki.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 29 lip 2013, 08:58

Dzięki za pomoc. Alior na swoim Pro Trade'rze ma też towary i akcje spółek czy same pary walutowe? Bo jeszcze mam pytanie odnośnie tego czy na tych platformach można dostać także wykresy towarów i akcji ? Czy istnieje platforma, która skupia w jednym miejscu i akcje, towary i pary walutowe?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 29 lip 2013, 09:01

maciek9180 pisze:Dzięki za pomoc. Alior na swoim Pro Trade'rze ma też towary i akcje spółek czy same pary walutowe? Bo jeszcze mam pytanie odnośnie tego czy na tych platformach można dostać także wykresy towarów i akcji ? Czy istnieje platforma, która skupia w jednym miejscu i akcje, towary i pary walutowe?

Najwięcej ma GKFX. http://comparic.pl/brokerzy-2/gkfx/

Niestety żeby mieć dostęp do wszystkich trzeba założyć konto real.

Dostępnych jest ponad 400 akcji z 8 różnych państw, ponad 100 par walutowych, indeksy, towary.

Być może już wkrótce na Comparic.pl będzie można analizować wykresy popularnych par walutowych, indeksów oraz topowych akcji bezpośrednio ze strony. W bardzo przystępny sposób.

Prace trwają.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 31 lip 2013, 06:41

Akhh czy myślisz, że użycie taktyki do binarek opartej na wyłapywaniu pojedynczych Pinbarów na przykład w interwale 30 minut i granie na odwrócenie w następnym okresie po wyłapaniu pinbara czyli w kolejnej świecy 30 minutowej ma jakiś głębszy sens? Czy mi się tylko wydaje (po analizie historycznej wykresów), że to może dać dość dobre statystyki ? Wystarczyłby minimalny ruch w drógą stronę, bez względu na to o ile pipsów, bo w sumie naszym zadaniem jest tylko określenie kierunku. Pytam, gdyż jako trader z doświadczeniem pewnie gdzieś tam kiedyś myślałeś nad takim czymś. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 31 lip 2013, 06:48

maciek9180 pisze:Akhh czy myślisz, że użycie taktyki do binarek opartej na wyłapywaniu pojedynczych Pinbarów na przykład w interwale 30 minut i granie na odwrócenie w następnym okresie po wyłapaniu pinbara czyli w kolejnej świecy 30 minutowej ma jakiś głębszy sens? Czy mi się tylko wydaje (po analizie historycznej wykresów), że to może dać dość dobre statystyki ? Bo na pewno się zastanawiałeś nad takim czymś. Pozdrawiam
Ja zastanawiam się od jakiegoś czasu nad czymś podobnym, ale do wykorzystania na opcjach Binary 1-100 w Anyoption.

Tam jest tak, że powiedzmy opcja wygasa za 15minut. Cena bazowa to X. Jeśli cena w tym momencie to X + 10pipsów wtedy zwrot z opcji PUT jest np 300%, a jeśli ruszy się jeszcze więcej to może być i 1000%.

Stąd byłoby to niejako wyszukiwanie pin barów, ale przed stworzeniem się ;) Czyli raczej granie na oporach/wsparciach/danych na powrót po wybiciu.

Samo granie pin barów myślę, że może mieć sens, ale znowu w połączeniu ze wsparciami/oporami lub np jakimiś formacjami z Autochartist - typu kanał cenowy etc. Jeśli pin bar powstaje po odbiciu/przebiciu jakiegoś ważnego poziomu to wzrasta prawdopodobieństwo chwilowego odwrócenia.
Natomiast granie na bin bary "w powietrzu" może być gorzej z trafialnością.

Pozostaje Ci tylko spróbować na demo/na sucho przez pewien czas i zobaczyć jak to wychodzi.

Jeśli byś np. założył jakiś dziennik to zawsze może ktoś coś dodać od siebie.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

piątek 02 sie 2013, 22:13

A czy jest jakiś broker\platforma która oferuje wykresy spółek i indeksów? (jakoś bezpłatnie, na przykład na koncie demo, nie tak jak w GKFX gdzie trzeba mieć rachunek real) Bo do forexu wystarczy mi MT4 od Fxdd'a.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

sobota 03 sie 2013, 08:49

maciek9180 pisze:A czy jest jakiś broker\platforma która oferuje wykresy spółek i indeksów? (jakoś bezpłatnie, na przykład na koncie demo, nie tak jak w GKFX gdzie trzeba mieć rachunek real) Bo do forexu wystarczy mi MT4 od Fxdd'a.
Ciężka sprawa, żeby było wszystko na platformie demo.
Trwają prace jak wspominałem, żeby bezpośrednio na Comparic można było sprawdzać sobie wykresy najpopularniejszych indeksów i spółek razem z analizą techniczną.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

sobota 03 sie 2013, 20:26

A brokera z opcjami binarnymi, który oferuje świeczki w różnych interwałach do swoich instrumentów też chyba nie ma nie?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 04 sie 2013, 07:34

maciek9180 pisze:A brokera z opcjami binarnymi, który oferuje świeczki w różnych interwałach do swoich instrumentów też chyba nie ma nie?
Markets World, ale nie polecam bo mają strasznie dziwne zasady jeśli chodzi o zwrot z opcji. Zwroty są płynne, zmieniają się dosłownie co kilka sekund i może być przez chwilę i 95% zwrotu, a zaraz pojawi się 60%.

Strasznie dziwne.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

wtorek 06 sie 2013, 20:57

Nie ma innego brokera oprócz TopOption, który ma w swojej ofercie walutę PLN?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

wtorek 06 sie 2013, 21:03

maciek9180 pisze:Nie ma innego brokera oprócz TopOption, który ma w swojej ofercie walutę PLN?

Raczej nie. Z tych najlepszych nie ma. TopOption jest całkiem dobrym brokerem jeśli chodzi o ofertę. Do tego regulowany broker, chyba że coś innego Ci u nich nie odpowiada?
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

wtorek 06 sie 2013, 21:11

Tzn, wszystko gra w sumie, tylko chodzi mi o bonus dodawany przez brokera (tam dają mi 20% zaledwie, a u innych 100%) i kwotę maksymalnej jednej transakcji (nie, że chcę szaleć tylko chcę spróbować strategii, nad którą myślę - jeśli coś z niej wyjdzie oczywiście napiszę na forum), ale i tak podsumowując TopOption prezentuję się najlepiej ze wszystkich.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

wtorek 06 sie 2013, 21:17

maciek9180 pisze:Tzn, wszystko gra w sumie, tylko chodzi mi o bonus dodawany przez brokera (tam dają mi 20% zaledwie, a u innych 100%) i kwotę maksymalnej jednej transakcji (nie, że chcę szaleć tylko chcę spróbować strategii, nad którą myślę - jeśli coś z niej wyjdzie oczywiście napiszę na forum), ale i tak podsumowując TopOption prezentuję się najlepiej ze wszystkich.
Bonusy generalnie nie są najważniejsze i tak trzeba je wyrobić. Jak coś to postaram załatwić Ci coś indywidualnie wyższego. Zależy wiadomo od pierwszej wpłaty - im większa tym łatwiej coś wynegocjować ;)

Jakbyś był zainteresowany to pisz.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Yigrashill
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: wtorek 30 lip 2013, 09:13

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 07 sie 2013, 08:12

Marcin, a patrzyłeś jak Autochartist sprawdza się z ichimuku na mt4 ? Wydaję mi się że może byś wiele potwierdzających wybić.
Nawet same ichimuku, może dać dobre sygnały.

Ogólnie pewnie dziś wieczorem założę konto w Top, ale mam pytania:
Czy wszystkie opcje z 85% zwrotem ? (obliczyłem że trzeba mieć minimum 55% skuteczność aby wyjść na plus.)
Czy opcje z 85 mają inne przedziały czasowe niż 15 min ?
Czy jest w top, demo ?
Czy w trzecim artykule dotyczącym, tej metody mógłbyś rozpisać trochę precyzyjnie te godziny handlu.

PS. Może nie do końca wbiłem się w dobry temat, żeby nie było !offtop! przepraszam !ops!

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 07 sie 2013, 08:55

Yigrashill pisze:Marcin, a patrzyłeś jak Autochartist sprawdza się z ichimuku na mt4 ? Wydaję mi się że może byś wiele potwierdzających wybić.
Nawet same ichimuku, może dać dobre sygnały.

Ogólnie pewnie dziś wieczorem założę konto w Top, ale mam pytania:
Czy wszystkie opcje z 85% zwrotem ? (obliczyłem że trzeba mieć minimum 55% skuteczność aby wyjść na plus.)
Czy opcje z 85 mają inne przedziały czasowe niż 15 min ?
Czy jest w top, demo ?
Czy w trzecim artykule dotyczącym, tej metody mógłbyś rozpisać trochę precyzyjnie te godziny handlu.

PS. Może nie do końca wbiłem się w dobry temat, żeby nie było !offtop! przepraszam !ops!
85% mają opcje góra/dół na EUR/USD i EUR/JPY. 81% to GBP/USD i AUD/USD.
można grać do max godziny naprzód lub do zamknięcia dnia.
Czyli teraz jest 9:54, czas platformy to 7:54
i możemy grać:
8:00
8:15
8:30
8:45
23:00

Autochartist generalnie może być pomocny bo pokazuje nam automatycznie formacje, których możemy sami nie widzieć. I może nam albo potwierdzić sygnał, albo np. powstrzymać nas przed transkacją pokazując jakąś formację, której nie zauważyliśmy.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Damsx6
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: niedziela 11 sie 2013, 17:02
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 11 sie 2013, 17:18

Witam,

Chciałem się zapytać jak wygląda realizacja 3 części Autochartista? Nie ukrywam, że od kilku tygodni intersuje się opcjami binarnymi ( póki co gram "na sucho" i testuje różne strategie ) i w niedługim czasie mam zamiar zacząć grać na TopOption, a wszelkie Twoje porady i wskazówki zawarte na stronie są bardzo przydatne, i co najważniejsze - skuteczne :) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 11 sie 2013, 20:16

Damsx6 pisze:Witam,

Chciałem się zapytać jak wygląda realizacja 3 części Autochartista? Nie ukrywam, że od kilku tygodni intersuje się opcjami binarnymi ( póki co gram "na sucho" i testuje różne strategie ) i w niedługim czasie mam zamiar zacząć grać na TopOption, a wszelkie Twoje porady i wskazówki zawarte na stronie są bardzo przydatne, i co najważniejsze - skuteczne :) Pozdrawiam
Witaj

Obecnie pokazuję strategię Trend Follower z tego względu, że jest typowo automatyczna i sygnały są dość jasne. Autochartist jest bardzo pomocny, z czego się cieszę jednak typowo automatycznie nie da się go używać.

Myślę nad trzecią częścią, ale ona jakby powstaje w trakcie tradingu, obserwacji autochartist na bieżąco jedynie pod kątem Opcji Binarnych.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości