System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

wtorek 09 lip 2013, 16:15

Z 24Option jest jeden problem. Minimalna transakcja to 24USD.

Porównując do do minimum 10zł w TopOption to drugie jest bezkonkurencyjne. Obejrzałem również nowości brokerskie i są delikatnie gorsze. Ale będę trzymał rękę na pulsie jak tylko pojawiać się będize nowy broker zobaczymy czy może będą chcieli zachęcić stopami zwrotu.

Jak znajdzie się taki z 90% od razu będę informował.

A na razie ograniczyłem sobie ilość par do tych gdzie płacą najlepiej:
EUR/USD i EUR/JPY - 85%
GBP/USD i AUD/USD - 81%

W 24Option jest nieco lepiej
EUR/USD, GBP/USD, EUR/JPY - 85%
GBP/JPY - 83%

Nauczyć się grać w TopOption zbudować portfel i przenieść się do 24Option taki powinien być plan ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

wtorek 09 lip 2013, 21:20

Cenne spostrzeżenia. Może jednak, jeśli nie polsko-języczni brokerzy to właśnie zagraniczni zaoferują odpowiednio wysoką stopę zwrotu w końcu na większości par.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 10 lip 2013, 18:09

maciek9180 pisze:Cenne spostrzeżenia. Może jednak, jeśli nie polsko-języczni brokerzy to właśnie zagraniczni zaoferują odpowiednio wysoką stopę zwrotu w końcu na większości par.

Generalnie wszyscy brokerzy są spoza polski a jedynie niektórzy mają wersje PL swoich stron, chociaż tak naprawdę to wersja angielska też nie powinna nikomu sprawić trudności w obsłudze - jedynie co najwyżej wypełnienie rejestracji (zawsze pomogę - a jak będzie potrzeba stworzę przewodnik).

Na razie poprawa będzie następować powoli. Widzę, że jeden z nowych brokerów oferuje również po 85% zwrotu.

Spostrzeżenia kolejne to 24Option zmienia niekorzystnie zwroty wieczorem aż do około 8 naszego czasu. TopOption również, ale jest sporo lepiej bo okres krótszy i zmiany mniej niekorzystne.

I tu po raz kolejny właśnie można zobaczyć na ile ważne jest dobranie brokera do stylu gry.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 11 lip 2013, 08:20

Tzn. to jest oczywiste w sumie, tylko chodziło mi o brokerów nie tyle polskich bo takich nie ma, tylko właśnie Polsko-języcznych, ale nie do końca precyzyjnie się wyraziłem. Ogólnie chyba TopOption jak na razie jest liderem na tym rynku pod wieloma względami.

no avatar
Luki
Posty: 40
Rejestracja: czwartek 11 lip 2013, 10:28

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 11 lip 2013, 10:47

Witam Wszystkich!
Jestem nowicjuszem jeśli chodzi o inwestowanie, choć przyznam, iż intryguje mnie to od zawsze. Około miesiąc temu natknąłem się na Opcje Binarne i zacząłem szukać jakichś info i tak trafiłem na portal Comparic.pl i na to forum. Założyłem konto na Exbino oczywiśćie w pierwsze 4 dni z 250 Eur zrobiło się 970Eur co mnie jeszcze bardziej nakręciło na tego typu inwestycje, lecz jak to mówią nic w przyrodzie nie ginie i w kilka kolejnych dni zostało mi 68 Eur. :) Zacząłem szukać strategii i od 2 dni testuję "na sucho" strtegię z Autochartistem. Gram też "na sucho" na polecanym TopOption tymi parami walut któryh nie ma na Exbino, i muszę przyznać iż mam więcej strat niż zysków na szczęście tylko na papierze jak narazie. Czy ktoś wyciągał już jakieś wnioski jeśli chodzi o tę strategie? Może jakaś podpowiedź od bardziej doświadczonych kolegów co mam zrobić, żeby inwestycje przynosiły zyski?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 11 lip 2013, 10:55

Luki pisze:Witam Wszystkich!
Jestem nowicjuszem jeśli chodzi o inwestowanie, choć przyznam, iż intryguje mnie to od zawsze. Około miesiąc temu natknąłem się na Opcje Binarne i zacząłem szukać jakichś info i tak trafiłem na portal Comparic.pl i na to forum. Założyłem konto na Exbino oczywiśćie w pierwsze 4 dni z 250 Eur zrobiło się 970Eur co mnie jeszcze bardziej nakręciło na tego typu inwestycje, lecz jak to mówią nic w przyrodzie nie ginie i w kilka kolejnych dni zostało mi 68 Eur. :) Zacząłem szukać strategii i od 2 dni testuję "na sucho" strtegię z Autochartistem. Gram też "na sucho" na polecanym TopOption tymi parami walut któryh nie ma na Exbino, i muszę przyznać iż mam więcej strat niż zysków na szczęście tylko na papierze jak narazie. Czy ktoś wyciągał już jakieś wnioski jeśli chodzi o tę strategie? Może jakaś podpowiedź od bardziej doświadczonych kolegów co mam zrobić, żeby inwestycje przynosiły zyski?
Na razie przede wszystkim nie ryzykować. Zawsze trzymaj się zasad zarządzania kapitałem i nie ryzykuj więcej niż 1-2% kapitału w jednej transakcji.

Co do Autochartist to ma być taki automatyczny "wspomagacz" tradingu. Pokazuje formacje analizy technicznej, wsparcia, opory. Można powiedzieć, że myśli za nas. Dodatkowo wprowadziliśmy mu parametry, które dodatkowo zwiększą szanse powodzenia.

Na razie spokojnie.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Luki
Posty: 40
Rejestracja: czwartek 11 lip 2013, 10:28

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 11 lip 2013, 11:07

Właśnie z tym trzymanie się zasad jest najgorzej :) ale to chyba kazdy początkujący tak ma. z inwestowaniem 1-2%kapitału też już teraz ciężko choć jak już teraz inwestuje to tylko za pomocą kreatora opcji gdzie zaznaczam największe bezpieczeństwo zwrotu w przypadtku porażki,(10%zysku-80%gwarancji) ponieważ na exbino najmniejsza wartość inwestycji to 25Eur więc zostały mi 2 inwestycje.

W Autochartist jest parametr "interwał"- 15min,30min itd. Czy to oznacza, że od momentu wystąpienia sygnału prawdopodobnie przez te 15 min będzie sygnalizowany spadek bądz wzrost?(w zależności jaki jest sygnał)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 11 lip 2013, 11:39

Luki pisze:Właśnie z tym trzymanie się zasad jest najgorzej :) ale to chyba kazdy początkujący tak ma. z inwestowaniem 1-2%kapitału też już teraz ciężko choć jak już teraz inwestuje to tylko za pomocą kreatora opcji gdzie zaznaczam największe bezpieczeństwo zwrotu w przypadtku porażki,(10%zysku-80%gwarancji) ponieważ na exbino najmniejsza wartość inwestycji to 25Eur więc zostały mi 2 inwestycje.

W Autochartist jest parametr "interwał"- 15min,30min itd. Czy to oznacza, że od momentu wystąpienia sygnału prawdopodobnie przez te 15 min będzie sygnalizowany spadek bądz wzrost?(w zależności jaki jest sygnał)

Interwał to na jakim okresie czasu wyszukuje sygnałów. Inne będą się tworzyć na 15minutowym a inne na 1 godzinowym np.

Spadek/wzrost jest tam zaznaczony jako poziom. Natomiast nie tylko same sygnały są ważne, pomagają też w poglądzie na rynek formacje, które dopiero się tworzą.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 14 lip 2013, 21:39

Witam ponownie, Akhh jak tam idą sukcesy na binarkach, dalej wszystko pozytywnie? Jakieś nowe ciekawe spostrzeżenia na temat ostatniej części do strategii związanej z Autochartistem? Choć to pewnie wymaga czasu, żeby to wszystko do kupy miało konkretny sens.

Widziałem, że pojawił się nowy dział 'Trading na żywo', będziesz wrzucał wstępne analizy od Poniedziałku do Piątku? Czy raz na jakiś okres, jak pozwoli Ci czas?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 15 lip 2013, 06:03

maciek9180 pisze:Witam ponownie, Akhh jak tam idą sukcesy na binarkach, dalej wszystko pozytywnie? Jakieś nowe ciekawe spostrzeżenia na temat ostatniej części do strategii związanej z Autochartistem? Choć to pewnie wymaga czasu, żeby to wszystko do kupy miało konkretny sens.

Widziałem, że pojawił się nowy dział 'Trading na żywo', będziesz wrzucał wstępne analizy od Poniedziałku do Piątku? Czy raz na jakiś okres, jak pozwoli Ci czas?

Pozdrawiam

Będę wrzucał wtedy kiedy pozwoli mi czas.

Piątek miałem znakomity. 18 transakcji z czego 14 trafnych.

Autochartist jest już skonfigurowany, teraz wystarczy na jego podstawie podejmować decyzje, oraz po prostu go obserwować bo pomaga w rozeznaniu rynku. Często osobom doświadczonym również.

Do 3 i ostatniej części staram się zbierać przykłady, dlatego to trwa.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 15 lip 2013, 07:56

Ok, to super skuteczność. Czekam z niecierpliwością na ostatnią część w takim razie, na przykłady abym mógł je wnieść do swojej gry, sądzę, że na pewno pomogą dość średnio zaawansowanym użytkownikom jak ja. Ja dzięki Twojej strategii i programowi zwiększyłem skuteczność znacznie na 31 pozycji trafione są 24 przy 7 nietrafionych co daje skuteczność 77% ( z ostatniego tygodnia). Natomiast bez podglądu do Autochartista, opierając się na własnych przewidywaniach moja skuteczność wynosiła: trafionych 10 na 29 pozycji, czyli skuteczność niecałe 35%.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 15 lip 2013, 08:06

maciek9180 pisze:Ok, to super skuteczność w sumie. To czekam z niecierpliwością na ostatnią część w takim razie, na przykłady abym mógł je wnieść do swojej gry. Ja dzięki Twojej strategii i programowi zwiększyłem skuteczność znacznie na 31 pozycji trafione są 24 przy 7 nietrafionych co daje skuteczność 77% ( z ostatniego tygodnia). Natomiast bez podglądu do Autochartista, opierając się na własnych przewidywaniach moja skuteczność wynosiła: trafionych 10 na 29 pozycji, czyli skuteczność niecałe 35%.

To ja się ogromnie cieszę. Jeśli tylko do tego wybierać będzie pary ze zwrotem 80% + to więcej nie trzeba. Moja skuteczność była dokładnie taka sama.

Cieszę się ogromnie, że pomogłem. Teraz tylko trzymać podobną skuteczność - nawet niższą i wystarczy.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Dragos
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 11 lip 2013, 14:53

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 15 lip 2013, 14:58

Witam Wszystkich

Wow imponujące wyniki :)

A jak dobieracie czas opcji do sygnałów z autochartista tak by nie przedobrzyć ? Też sprawdzam i często mam tak, że cena idzie w kierunku podanym w autochartist, a potem zaczyna zawracać, a ja dalej siedzę w opcji :( i muszę zamykać przed czasem z minimalnym zyskiem.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 15 lip 2013, 15:02

Dragos pisze:Witam Wszystkich

Wow imponujące wyniki :)

A jak dobieracie czas opcji do sygnałów z autochartista tak by nie przedobrzyć ? Też sprawdzam i często mam tak, że cena idzie w kierunku podanym w autochartist, a potem zaczyna zawracać, a ja dalej siedzę w opcji :( i muszę zamykać przed czasem z minimalnym zyskiem.

pozdrawiam
Jeśli jest przebicie poziomu nie warto się spieszyć.

Bardzo często cena wraca i testuje przebity poziom. Czyli po prostu wraca do niego. Wtedy warto dopiero otworzyć pozycję. Czasami straci się okazję, ale lepsze to niż otwarcie po gorszej cenie. Tutaj skuteczność jest najważniejsza.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Flymen
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 21 lip 2013, 09:48

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 21 lip 2013, 09:52

Witam,

Bardzo ciekawy artkuł - czytam od samego początku. Gratuluje również wyników ;-) Jednak mam problem z założniem konta na www.autochartist.com - próbowałem wielkokrotnie jednak nie udalo się, strona jakby stoi w miejscu.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 21 lip 2013, 10:20

Flymen pisze:Witam,

Bardzo ciekawy artkuł - czytam od samego początku. Gratuluje również wyników ;-) Jednak mam problem z założniem konta na http://www.autochartist.com - próbowałem wielkokrotnie jednak nie udalo się, strona jakby stoi w miejscu.

Może stoi w weekend. Natomiast zakładając demo u brokera FXDD - lub u innego nie ma to większego znaczenia, chociaż wiadomo że część nie daje do dema wykresów na żywo. Wystarczy, że zalogujesz się zgodnie z instrukcją, którą podawałem w artykule, nie musisz już nic zakładać na stronie Autochartist.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Luki
Posty: 40
Rejestracja: czwartek 11 lip 2013, 10:28

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 24 lip 2013, 09:14

Witam!
Mam problem z zalogowaniem się na stronę autochartist.
Zamiast programu pojawia się strona reklamowa z różnymi lokatami. Czy ktoś też ma ten sam problem?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 24 lip 2013, 09:44

Luki pisze:Witam!
Mam problem z zalogowaniem się na stronę autochartist.
Zamiast programu pojawia się strona reklamowa z różnymi lokatami. Czy ktoś też ma ten sam problem?
Jeśli masz konto w FXDD wystarczy wejść na:

http://fxdd.autochartist.com

i tam w login wpisać swój mail.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Luki
Posty: 40
Rejestracja: czwartek 11 lip 2013, 10:28

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 24 lip 2013, 10:23

Właśnie tak zawsze działało i teraz przestało.
Czy jest możliwe, żeby zmniejszyli liczbę dni konta demo? Zakładałem na 90 dni a nie minął nawet miesiąc.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 24 lip 2013, 10:33

Luki pisze:Właśnie tak zawsze działało i teraz przestało.
Czy jest możliwe, żeby zmniejszyli liczbę dni konta demo? Zakładałem na 90 dni a nie minął nawet miesiąc.
Raczej nie jest to możliwe - dla pewności ściągnij MT4 FXDD (przyda się i tak do analiz) i spróbuj się zalogować.

Jeśli nie zadziała pozostaje otworzyć nowe demo ;/
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości