System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 18 wrz 2013, 15:21

Klikacie login w prawym górnym rogu na stronie głównej.

Następnie z listy brokerów wybieracie FXDD.

Później pokazuje się info żeby podać maila na jakiego się zarejestrowało konto i nie wchodzi?
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Pawel
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 16 wrz 2013, 10:54

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 18 wrz 2013, 15:46

Akhh pisze:
Pawel pisze:A czy mógłby ktoś spróbować założyć konto na dodatkowy e-mail i sprawdzić, czy będzie wtedy możliwość zalogowania się do autochrista? już próbowałem z różnych komputerów, używałem różnych przeglądarek i założyłem z 4 konta demo na różne maile i nadal efekt ten sam... Nie mogę zalogować się do autochrista...
Wszystkie kroki dokładnie zgodnie z instrukcją wykonujesz?

Logujesz się na stronę autochatist po wybraniu z listy brokera - czyli nie na stronie głównej? Bo jeśli na głównej to nie da się zalogować. Tam wejdzie tylko login z autochartist. Najpierw zgonie z instrukcją trzeba wybrać brokera.

Tak! wykonuje wszystko dokładnie z instrukcją, loguje się z Fdxx : http://fxdd.autochartist.com/aclite/jsp/FXDDLogin.jsp i po wpisaniu maila, na który przyszło potwierdzenie założenia konta w FDXX i dostałem maila z potwierdzeniem rejestracji : "Your demo account has been successfully registered." i niestety przy próbie zalogowania wyskakuje na białym tle komunikat: "

The system could not complete your request." zrzut ekranu tego okna w załączniku
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 18 wrz 2013, 16:09

Nie mam pojęcia co to może być.

Spróbuję się dowiedzieć - może to coś ze strony FXDD. Spróbujcie założyć demo u innego z brokerów na liście w autochartist:

FxPro
G04X
FxPrimus

mają strony po polsku - nie wiem czy wszyscy działają na żywo. A ja w międzyczasie postaram się rozwiązać problem.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Pawel
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 16 wrz 2013, 10:54

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 18 wrz 2013, 16:12

Przepraszam za spam ale chciałbym wyjaśnić ten problem...
Zauważyłem, że w poradniku na screenie w miejscu położenia loga brokera FXDD znajduje się broker ALPHARI i o dziwo akurat do alphari można się zalogować wpisując nawet wymyślonego maila i loguje do autochartista... Jednak pytanie czy wtedy dane podawane przez autochartista i odczytywane formacje są poprawne i można skonfigurować i próbować w ten sposób skoro inaczej nie idzie? w załącznikach dodaje zrzuty ekranu miejsca występowania brokera przy pomocy którego udało mi się zalogować oraz ekran po zalogowaniu przez alphari.

Proszę o wypowiedź czy w ten sposób korzystając z autochartista (przez alphari- którego nie zakładałem) będzie tak samo skuteczne jak przy użyciu brokera FDXX, gdzie załóżyłem konto lecz nie mogę się zalogować

Z góry dziękuję i przepraszam za tyle postów!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 18 wrz 2013, 16:20

Witam

Absolutnie proszę się nie przejmować ilością postów. Forum jest po to żeby wyjaśniać wątpliwości.

Nie wiem skąd jest zmiana miejsc FXDD - Alpari. Jakieś przemeblowania ze strony samego Autochartist.

Jeśli uruchamia się normalnie proszę tylko spojrzeć czy wszystko jest na żywo, a nie opóźnione o 15m. Jeśli na żywo to nie ma różnicy.

Tak samo można sobie założyć darmowe konto testowe na samym autochartist i korzystać.

To, że podawałem FXDD do logowania wynika z tego, żeby wszystko było jasne krok po kroku. Broker nie ma żadnego znaczenia jeśli wszystko jest na żywo.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
laksior
Stały Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: środa 18 wrz 2013, 14:12
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Łódź

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 18 wrz 2013, 17:04

Dzięki Paweł, udało się wejść przez Alpari, nawet z adresem mailowym z kosmosu:)
Teraz tylko muszę ogarnąć co się tam dzieje.
Może ktoś z obeznanych forumowiczów na podstawie np. jakiegoś screena z autochartis opowie co możemy wywnioskować z podawanych informacji.
Jeśli tylko ja jestem zielony, to przepraszam:)
Hope it's not strategy or system... Phillip Nel

Awatar użytkownika
mathev19
Posty: 5
Rejestracja: środa 04 wrz 2013, 22:40
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Gdańsk

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 18 wrz 2013, 18:03

Korzystając z maila z FXDD niestety nie da się zalogować :bambam:
Natomiast mogę potwierdzić słowa Pawła, bez problemu można wejść z Alpari i to z wymyślonymi danymi. Niestety wykresy są chyba opóźnione o 15 min :weak:

Odnośnie samego artykułu.
Z tego co dobrze rozumiem te wszystkie procentowe wartości trafności formacji, par, godzin i interwałów zmieniają się a jeżeli się zmieniają to pewnie samo wyszukiwanie też trzeba aktualizować. Jeżeli tak to jak często? Codziennie?
Ostatnio zmieniony środa 18 wrz 2013, 18:08 przez mathev19, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 18 wrz 2013, 18:07

mathev19 pisze:Korzystając z maila z FXDD niestety nie da się zalogować :bambam:
Natomiast mogę potwierdzić słowa Pawła, bez problemu można wejść z Alpari i to z wymyślonymi danymi. Mało tego, wykresy nie są też opóźnione. :poser:

Odnośnie samego artykułu.
Z tego co dobrze rozumiem te wszystkie procentowe wartości trafności formacji, par, godzin i interwałów zmieniają się a jeżeli się zmieniają to pewnie samo wyszukiwanie też trzeba aktualizować. Jeżeli tak to jak często? Codziennie?
To są dane z ponad 2 lat, także zmiany nawet co miesiąc będą kosmetyczne.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
mathev19
Posty: 5
Rejestracja: środa 04 wrz 2013, 22:40
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Gdańsk

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 18 wrz 2013, 18:12

Akhh pisze:To są dane z ponad 2 lat, także zmiany nawet co miesiąc będą kosmetyczne.
Dzięki za odpowiedź. Czyli wychodzi na to, że raz na jakiś czas warto jednak zaktualizować wyszukiwanie.

Co do tego braku opóźnienia wykresów to się trochę pospieszyłem, sprawdziłem dokładnie i rzeczywiście jest opóźnienie 15 min !problem!

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 18 wrz 2013, 18:16

mathev19 pisze:
Akhh pisze:To są dane z ponad 2 lat, także zmiany nawet co miesiąc będą kosmetyczne.
Dzięki za odpowiedź. Czy wychodzi na to, że raz na jakiś czas warto jednak zaktualizować wyszukiwanie.

Co do tego braku opóźnienia wykresów to się trochę pospieszyłem, sprawdziłem dokładnie i rzeczywiście jest opóźnienie 15 min !problem!

To też nie do końca tak. Bo dane są od danego brokera i się różnią. Tak naprawdę to trzeba by zebrać dane od powiedzmy 10 największych brokerów. Policzyć wszystko. Odrzucić ekstrema z każdej strony (czyli statystyki odbiegające zbytnio in-minus i in-plus) następnie zsumować i podzielić. Wtedy wyjdzie jeszcze dokładniejszy wynik.

Natomiast ja zawsze mówię - lepiej działać na rynku i się uczyć niż zagłębiać się w teorię. Znam wielu traderów, którzy nie wiedza o rynkach prawie nic i zarabiają, a nie znam nikogo kto działa teoretycznie ma ogromną wiedzę i zarabia.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
mathev19
Posty: 5
Rejestracja: środa 04 wrz 2013, 22:40
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Gdańsk

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 18 wrz 2013, 18:26

Akhh pisze:Natomiast ja zawsze mówię - lepiej działać na rynku i się uczyć niż zagłębiać się w teorię. Znam wielu traderów, którzy nie wiedza o rynkach prawie nic i zarabiają, a nie znam nikogo kto działa teoretycznie ma ogromną wiedzę i zarabia.
Dokładnie tak jak piszesz. Nic tak nie uczy jak własna porażka. Dlatego sam pograłem trochę na koncie demo a od wczoraj obracam już rzeczywistymi pieniędzmi. Jestem również w trakcie czytania książki Eldera "Zawód Inwestor Giełdowy"

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak najlepiej dobierać interwał na podstawie danych z autochartist? Bo z tego co sam zauważyłem z tym to różnie bywa i ten czas jest płynny

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 18 wrz 2013, 18:29

mathev19 pisze:
Akhh pisze:Natomiast ja zawsze mówię - lepiej działać na rynku i się uczyć niż zagłębiać się w teorię. Znam wielu traderów, którzy nie wiedza o rynkach prawie nic i zarabiają, a nie znam nikogo kto działa teoretycznie ma ogromną wiedzę i zarabia.
Dokładnie tak jak piszesz. Nic tak nie uczy jak własna porażka. Dlatego sam pograłem trochę na koncie demo a od wczoraj obracam już rzeczywistymi pieniędzmi. Jestem również w trakcie czytania książki Eldera "Zawód Inwestor Giełdowy"

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak najlepiej dobierać interwał na podstawie danych z autochartist? Bo z tego co sam zauważyłem z tym to różnie bywa i ten czas jest płynny

Generalnie jeśli gramy na 15m z Autochartist to raczej nie mniej niż godzina. Dlatego właściwie grywalne na Opcjach jest tylko 15m i 30m. Formacje z H4 to już właściwie zagrania na dni.

Tylko jedna sprawa - sygnałów z Autochartist nie warto grać w ciemno. Czyli jest sygnał otwieramy pozycję. Warto spojrzeć ile cena oddaliła się od tego gdzie miał być sygnał. Jeśli dużo warto zaczekać na cofnięcie się ceny.
Niestety ja bardzo bym chciał żeby to było takie proste i żeby można było zarabiać automatycznie, ale niestety od myślenia nic nas nie zwolni.


Bardzo dobra droga - grać, grać, grać - na demo, nie ryzykować własnych pieniędzy.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
mathev19
Posty: 5
Rejestracja: środa 04 wrz 2013, 22:40
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Gdańsk

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 18 wrz 2013, 18:38

Akhh pisze:Tylko jedna sprawa - sygnałów z Autochartist nie warto grać w ciemno. Czyli jest sygnał otwieramy pozycję. Warto spojrzeć ile cena oddaliła się od tego gdzie miał być sygnał. Jeśli dużo warto zaczekać na cofnięcie się ceny.
Niestety ja bardzo bym chciał żeby to było takie proste i żeby można było zarabiać automatycznie, ale niestety od myślenia nic nas nie zwolni.


Bardzo dobra droga - grać, grać, grać - na demo, nie ryzykować własnych pieniędzy.
Jeżeli wszystko działo by się automatycznie to każdy naokoło byłby milionerem a sama gra nie przynosiła by żadnej satysfakcji.
Ja traktuję Autochartist bardziej jako pomoc przy identyfikacji formacji, których z racji mojego niewielkiego stażu, niekiedy nie potrafię poprawnie rozpoznać.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 18 wrz 2013, 18:41

mathev19 pisze:
Akhh pisze:Tylko jedna sprawa - sygnałów z Autochartist nie warto grać w ciemno. Czyli jest sygnał otwieramy pozycję. Warto spojrzeć ile cena oddaliła się od tego gdzie miał być sygnał. Jeśli dużo warto zaczekać na cofnięcie się ceny.
Niestety ja bardzo bym chciał żeby to było takie proste i żeby można było zarabiać automatycznie, ale niestety od myślenia nic nas nie zwolni.


Bardzo dobra droga - grać, grać, grać - na demo, nie ryzykować własnych pieniędzy.
Jeżeli wszystko działo by się automatycznie to każdy naokoło byłby milionerem a sama gra nie przynosiła by żadnej satysfakcji.
Ja traktuję Autochartist bardziej jako pomoc przy identyfikacji formacji, których z racji mojego niewielkiego stażu, niekiedy nie potrafię poprawnie rozpoznać.
Dokładnie o to chodzi. I wbrew pozorom przydaje się również osobom doświadczonym. Nikt nie jest robotem i nie dojrzy mnogości formacji na wielu instrumentach.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
mathev19
Posty: 5
Rejestracja: środa 04 wrz 2013, 22:40
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Gdańsk

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 18 wrz 2013, 18:49

Akhh, dzięki za wszystkie odpowiedzi. Już człowiek jest trochę mądrzejszy !smail!

Awatar użytkownika
laksior
Stały Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: środa 18 wrz 2013, 14:12
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Łódź

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 30 wrz 2013, 20:32

Panowie, w kwestii wyjaśnienia bardzo prosiłbym o wytłumaczenie mi kilku rzeczy.
Poniżej przedstawiam screena z autochartist z narysowanymi strzałkami.
Obrazek

Strzałka nr 1:Czym rózni się "AUDUSD FX FUTUTRE" od zwykłego "AUDUSD"?

Strzałka nr 2: Jeśli dobrze rozumiem to w momencie kiedy zapala się trójkącik na czerwono czy zielono powinniśmy wejść w opcję...jeśli się mylę bardzo proszę o sprostowanie.

Strzałka nr 3: Status "Completed" pojawił się wraz z zapaleniem trójkącika przy strzałce nr 2. A co oznacza status "Breakout"? Czy też powinniśmy wchodzić w opcję?

Ostatnie pytanko, bo może nie doczytałem, na jaki czas wchodzimy w opcję? 10, 15, 30 minut?

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź dla zielonego człowieka:)
Hope it's not strategy or system... Phillip Nel

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

wtorek 01 paź 2013, 07:00

1. Właściwie niczym - futures są brane z CME - rynku regulowanego. A FX jest OTC czyli nieregulowany. Ale generalnie różnice są kosmetyczne.

2. To nie jest takie proste. Zasadniczo tak - ale trzeba przyglądać się czy przypadkiem cena nie oddaliła się za bardzo. Bo może być zakończona jakaś formacja, ale w trakcie tych 10minut zanim zakończy się świeca 15 minutowa cena może się oddalić znacząco od poziomu i prawdopodobieństwo dalszego ruchu się zmniejsza.
Ja radzę zawsze zaczekać na korektę i udany test poziomu sygnalnego.

Czyli mamy jakiś opór. Cena go przebija - a my czekamy jak wróci i odbije od niego, dlatego żeby otworzyć możliwie najkorzystniej.

3. Breakout - to przełamanie poziomu. Completed jest przy formacjach Analizy Technicznej, Breakout przy wsparciach i oporach.

4. Przy 15m powinno się wybierać jak najdłuższe opcje. To też zależy od formacji. Autochartist raczej powinien wspomagać nasz trading nie służyć do ślepego otwierania pozycji.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Overpower
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 03 paź 2013, 00:55

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 03 paź 2013, 01:06

Witam !

aż się specialnie zalogowałem ! :D

Przede wszystkim chciałbym Panu podziękować za tą strategie! Wielkie ukłony ! w dzisiejszych czasach mało kto jest na tyle dobrą osobą która by się chciała dzielić z innymi :)
Czekam z niecierpliwością na 3 cześć! i dorzucam swoją prośbę o wrzucenie jej !

Jeżeli chodzi o czas w "Hour of Day" to przypuśćmy, że o godzinie 12 ( u nas 11 ) jest największy % Percentage. To tylko o tej godzinie zasiadamy przed komputerem(tego samego dnia? <-- jeśli tak to tutaj sie rodzi pytanie skąd niby Autochartist podaje dany % w ogóle przed daną godziną która jeszcze nie miała miejsca ?) i wyszukujemy formacji ponieważ o tej godzinie jest najlepszy % i największe prawdopodobieństwo ?? (oczywiście + pary itd. wszystko zgodnie z strategią)(bo tak to zrozumiałem) ////

Czy raczej posługując się tymi danymi zasiadamy do opcji na dzień następny ? czy może coś źle łapie ?

Prosze mi wybaczyć takie pytania ... no ale nowy jestem i się uczę dopiero :(


Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za odpowiedź !
Say my name,
Heisenberg
•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
You're god dammed right.....

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 03 paź 2013, 07:05

Witam

Z czasem jest u mnie niezwykle krucho. Myślę, że listopad, a później koniec grudnia kiedy na rynkach będzie spokojnie pozwoli mi nadrobić pewne zaległości. Mógłbym to zrobić na szybko, ale wolę porządnie wszystko przygotować.

Dane co do skuteczności danych formacji są brane z całego okresu - teraz już ponad 2 lat w przypadku FXDD. Formacje takie jak głowa z ramionami występują może kilka razy w tygodniu max na wszystkich parach i okresach czasowych. Grać opłaca się w godzinach o największej skuteczności, natomiast wybierając jedną godzinę może się zdarzyć, że przez cały tydzień nie będzie sygnału.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Overpower
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 03 paź 2013, 00:55

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 03 paź 2013, 21:07

ok czyli "Hour of Day" to % tylko z obecnego dnia...... a dnia następnego się zmieniają ? czy jest to brane raczej z dłuższego okresu czasu ? -- sorki za głupie pytanie ale chce mieć pewność.


----------

Właśnie sprawdziłem, że najlepsze godziny to 6 rano(76%), 8 (74%), 9 (73%), 10 (72%), 12 (71%), 13 (72%). Mam rozumieć, że jutro o 6 rano było by najlepiej na wyłapywanie formacji? (oczywiście przez reszte godzin też)
Say my name,
Heisenberg
•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
You're god dammed right.....

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości