System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

piątek 04 paź 2013, 06:04

Overpower pisze:ok czyli "Hour of Day" to % tylko z obecnego dnia...... a dnia następnego się zmieniają ? czy jest to brane raczej z dłuższego okresu czasu ? -- sorki za głupie pytanie ale chce mieć pewność.


----------

Właśnie sprawdziłem, że najlepsze godziny to 6 rano(76%), 8 (74%), 9 (73%), 10 (72%), 12 (71%), 13 (72%). Mam rozumieć, że jutro o 6 rano było by najlepiej na wyłapywanie formacji? (oczywiście przez reszte godzin też)

Są one brane z długiego okresu czasu, dlatego aktualizacji danych nie ma co robić częściej niż np. raz na kwartał.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Overpower
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 03 paź 2013, 00:55

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

piątek 04 paź 2013, 11:23

Ok dzięki wielkie ! :)

wciąż czekamy na 3 część poradnika ! :)
Say my name,
Heisenberg
•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
You're god dammed right.....

no avatar
konarix
Posty: 6
Rejestracja: środa 09 paź 2013, 13:18

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 09 paź 2013, 20:03

Witam.

Proszę o wyjaśnienie strategii gry z Autochartistem, ponieważ jak na razie jest tu doskonale wytłumaczony sam program, ale nie za bardzo jak nim grać opcje.

Jeżeli program podaje alarm o formacji na świeczkach 15m to na jaki czas należy grać opcje? Na 60min?

Bardzo proszę o jakieś przykłady ze screenami jak to jest w wątku o Trend Followerze.

Dziękuję.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
jacek151
Posty: 11
Rejestracja: czwartek 10 paź 2013, 05:44
Lokalizacja: Katowice

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 10 paź 2013, 05:48

Na początek chciałbym wszystkich przywitać bo jestem nowy na forum.
Mam pytanko co do Autochartista, jakie parametry zaznaczyć żeby szukał odpowiednich okazji??

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 10 paź 2013, 06:03

Konfigurację Autochartist można znaleźć w artykułach: http://comparic.pl/listing-category/opc ... ochartist/

Co do samego rozgrywania - Autochartist ma pomagać, natomiast samemu trzeba reagować na sytuację.

Napiszę 3 część jak tylko będę miał więcej czasu - mam nadzieję w listopadzie.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
konarix
Posty: 6
Rejestracja: środa 09 paź 2013, 13:18

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 10 paź 2013, 06:48

Do listopada to zdążę wyzerować swoje konto ;-)

Dzięki za ogrom pracy włożony w poradniki.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 10 paź 2013, 06:56

konarix pisze:Do listopada to zdążę wyzerować swoje konto ;-)

Dzięki za ogrom pracy włożony w poradniki.
Pozdrawiam.

To spokojnie nie ryzykuj. Rynki nigdzie nie uciekają - pograj na demo, testuj strategie. Celem zawsze powinno być zarabianie w długim terminie, dlatego nie ma co się spieszyć.

P.S: opublikowałem analizę One Touch - dzięki za zdopingowanie :happy:
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
konarix
Posty: 6
Rejestracja: środa 09 paź 2013, 13:18

Re: Odp: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazi

czwartek 10 paź 2013, 16:10

To może któryś z forumowiczów pochwali się jak grać opcje z wykorzystaniem alertów z Autochartista ?
Najbardziej interesuje mnie na jakim przedziale czasowym grać opcje, biorąc pod uwagę sygnały ze świec, analizę na m15 i m30?

Proszę o wybaczenie, ale wcześniej grałem na forexie i ten czas opcji jest dla mnie zupełną abstrakcją :-) TP/SL były prostsze, ale i bardziej zabójcze ;-)

Czy w opcjach nie jest kluczowym, któryś ze wskaźników dynamiki?
Chyba przede wszystkim od niego zależy czy dana opcja nam wejdzie w określonym czasie, bo co z tego, że poprawnie określimy kierunek jeśli, źle określimy czas?

Kurde, chyba ciężko przesiąść się z forexa na opcje :-\

Pozdrawiam.

Wysyłane z mojego IDEOS S7 Slim za pomocą Tapatalk 2

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 10 paź 2013, 16:12

15m powinno się dobierać do 30-60minut.

Przesiąść się z samego FX na Opcje nie jest tak trudno. Wystarczy wykorzystać to czym się grało, pamiętając że kluczem jest cena otwarcia pozycji.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Overpower
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 03 paź 2013, 00:55

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 10 paź 2013, 16:36

Dzięki Autochartistowi póki co na 6 zagrań 4 Win 2 Lose... więc jak na początek jest bardzo dobrze. Tak jak autor powiedział... on ma tylko pomagać.
Jak zobaczę ciekawe ustawienie to nie wchodzę od razu do gry. Czekam na np. potwierdzenie, przebicie, retest itd. Gram tylko w najlepsze godziny i nigdy nie dłużej. Poza tym! pamiętajcie, że Autochartist też się myli i pomimo, że pokazuje nam super ustawienie i w dodatku jakość tego ustawienia jest bardzo wysoka... a tutaj psikus i świeczki lecą w przeciwnym kierunku .... więc radzę czekać cierpliwie na rozwój wydarzeń.

Drogi Akhh powiedz mi... bo ja najbardziej wypatruje formacji zbliżających się do końca lub najlepiej zakończonych(bo widać, że np. był piękny retest i cena zaczyna się wznosić(tak jak przewidział program) <-- w takich przypadkach mamy większą pewność, że formacja się sprawdziła i wtedy najchętniej wchodzę do gry.... no ale czy dobrze robię ? Pytam specjalisty !

Ja osobiście oglądając ustawienia na interwale 15-30min ustawiam moje wejście na 3 godziny by mieć święty spokój. Czasami cena może jeszcze chwilę się powachać i myślę, że 30-60 minut gry to za mało no ale niech się wypowie Akhh i bardziej doświadczeni.

Pozdrawiam ! :)
Say my name,
Heisenberg
•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
You're god dammed right.....

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 10 paź 2013, 16:38

Bardzo słuszne i ciekawe podejście. Generalnie formacja zawsze powinna być potwierdzona.

Cała koncepcja Price Action - chyba najbardziej popularna na rynkach, opiera się na wyznaczeniu poziomów (lub formacji) - to robi za nas Autochartist i zagraniu dopiero po jej potwierdzeniu - czyli odbiciu/przebiciu i reteście.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
konarix
Posty: 6
Rejestracja: środa 09 paź 2013, 13:18

Re: Odp: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazi

czwartek 10 paź 2013, 17:42

Dzięki overpower. Wiedziałem, że Walter White powie coś mądrego ;-)
Czyli okres 3h uważasz za najbardziej optymalny dla m15 i grasz przede wszystkim po retestach przebić/odbić.

PS.
Jak będziesz coś zagrywa to wrzuć tu proszę krótkie info.

Dzięki.
Pozdrawiam.

Wysyłane z mojego IDEOS S7 Slim za pomocą Tapatalk 2

Awatar użytkownika
Overpower
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 03 paź 2013, 00:55

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 10 paź 2013, 21:01

3 godziny + - można 2 można 4 ... wedle uznania. Warto sprawdzić w MT4 długość z jaka leci odbicie. Sprawdzamy ile trwało i do tego czasu dodajemy tak z godzinkę dwie.. ale to nie jest jakas złota zasada. Ja po prostu wole dać więcej czasu by cena mogła spokojnie się ukształtować. To dotyczy nie tylko m15 ale również m30. Póki co praca ... jak tylko będe miał wolne to coś zagram.
Say my name,
Heisenberg
•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
You're god dammed right.....

Awatar użytkownika
jacek151
Posty: 11
Rejestracja: czwartek 10 paź 2013, 05:44
Lokalizacja: Katowice

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

sobota 12 paź 2013, 14:46

Pochwali się ktoś wynikami osiągniętymi dzięki tej tej strategii??

Awatar użytkownika
zouza
Posty: 20
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 13:25
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-wa

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

wtorek 03 gru 2013, 21:24

Odświeżam :)

Wdrażam się w OB od jakiegoś czasu. Od niespełna tygodnia walczę z Trend Follower, natomiast wydaje mi się, że Autochartist może być świetnym uzupełnieniem, nawet jeśli da +5% do skuteczności. Wiedzy tak jak pieniędzy - nigdy za dużo.

A skoro mamy grudzień, to nieskromnie zapytam, kiedy możemy się spodziewać part3 ? :)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 04 gru 2013, 07:57

Przed świętami będę musiał usiąść i napisać. Na razie zamiast odrobinę mniej pracy to już dochodzę do 14h przed komputerem... trzeba to ograniczyć ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
jacekr77
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 11:09

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 23 mar 2014, 11:17

Temat umarł ?

Czy jest jeszcze możliwość "dostania" autochartist'a jako program a nie plugin u jakiegoś brokera na koncie demo ? Mam wrażenie że dostępny jest tylko plugin do MT4 natomiast Autochartist tylko przy kontach real. Od niedawna interesuję się OB ale potrzebuję więcej wiedzy. Chciałbym pooglądać wykresy sam i wyszukiwać formacje jak i też zobaczyć co mi wskaże Autochartist. Pewnie 3 części artykułu nie będzie ?

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 23 mar 2014, 17:52

Dam Ci dobrą radę i uchronię Cię przed zmarnowaniem sześciu miesięcy.

Przestań doszukiwać się czegokolwiek, bo na zdrowy rozum narzędzia typu: Fibonacci, oparte na nim formacje harmoniczne i tym podobne, nie mają żadnego sensownego zastosowania. Jak akurat wskazania się sprawdzą, to zwolennicy takich czarów jednym chórem krzyczą: oooo! Piękny Gartley. A jak się nie sprawdzi: ooo! Przecież od razu widać, że tutaj było niedociągnięcie i formacja była niepełna.

Jeśli coś takiego działa, to raczej na zasadzie samospełniającej się przepowiedni. Włącza się myślenie: Świeca przecina z góry 61,8 - może być odwrót. Pomyślało kilkanaście tysięcy traderów.

Zainteresuj się porządnymi narzędziami, które faktycznie mają zastosowanie.

Żadna dogłębna analiza matematyczna, czy jakiś złoty środek Fibonacciego, czy jakieś formacje harmoniczne nie są domeną profesjonalnego inwestora. Poczytaj sobie, jak kilku noblistów z dziedziny ekonomii zbankrutowało na rynku walutowym.

Czym dłużej będziesz szukał "strategii", tym dłużej będziesz amatorem. - słowa Sebastian Joba.

Możesz sięgać do narzędzi bardziej przyziemnych - Ichimoku, ale przede wszystkim kierować się trendem. Otwierać opcje na korektach. Sam szukałem pomysłu na siebie, stosując między innymi strategie zawarte na tym forum. Wszystkie o kant dupy otłuc. Wchodziły na zasadzie szczęścia i tylko ograniczały mój umysł.

Od kiedy mam w MT4 czysty wykres, RSI - odnotowuje stałą skuteczność na poziomie 80%.

Czym więcej narzędzi, tym bardziej się ogłupiasz. Przypomnij sobie ile razy myślałeś żeby wejść, ale się zawahałeś, a gdybyś wszedł to byś zarobił. Nie wszedłeś, bo zapewne jeden z dziesiątki wskaźników nie upewniał cię w twoim przekonaniu. Natomiast ile razy wszystkie warunki były spełnione, wskaźniki ułożyły się idealnie, a opcja była przegrana.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 24 mar 2014, 08:32

jacekr77 pisze:Temat umarł ?

Czy jest jeszcze możliwość "dostania" autochartist'a jako program a nie plugin u jakiegoś brokera na koncie demo ? Mam wrażenie że dostępny jest tylko plugin do MT4 natomiast Autochartist tylko przy kontach real. Od niedawna interesuję się OB ale potrzebuję więcej wiedzy. Chciałbym pooglądać wykresy sam i wyszukiwać formacje jak i też zobaczyć co mi wskaże Autochartist. Pewnie 3 części artykułu nie będzie ?

Tak jak w instrukcji Autocharist najlepszy jest z poziomu strony www

Tam można sobie go dowolnie konfigurować.

Co do części 3 to uważam, że 2 pierwsze w sumie wyczerpują temat jesli chodzi o konfigurację i zastosowanie Autochartist. To jest taki drogowskaz, ktory pokazuje co się potencjalnie może wydarzyć na rynku. Formacje AT, wsparcia, opory etc.

Sam mam Autochartist wlączony bo często czegoś się nie zauważy,a program pokaże to z automatu.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Damsx6
Stały Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: niedziela 11 sie 2013, 17:02
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

wtorek 25 mar 2014, 11:36

Dorzucę jeszcze swoje 3 grosze w tym temacie.

Drogi Jacku, sam kiedyś interesowałem się OB, szukałem strategii, wskaźników, świętego graala, próbowałem to wszystko połączyć, dostosować, ale nic to nie dało. Naprawdę szczerze Ci radzę nie marnuj czasu na szukanie systemu. On działa z reguły na potrzeby filmu, bądź artykułu,a jeżeli już działa to i tak po pewnym czasie daje ujemny zysk. Najlepszym wskaźnikiem jest cena. Polecam poczytać na temat analizy technicznej, świec japońskich, poziomów wsparcia i oporu. Być może zainteresujesz się takim rynkiem jak Forex :) Przede wszystkim musisz sam wykazać inicjatywę, nie możesz czekać na gotowy sygnał.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości