System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

poniedziałek 24 cze 2013, 18:01

Tutaj ukaże się link do Equity Magazine, w którym opisuję system oparty o Autochartist do Opcji Binarnych.
Mam nadzieję, że go rozwiniemy.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 26 cze 2013, 12:32

Equity Magazine z systemem już jest. Więcej tutaj: http://comparic.pl/listings/system-do-o ... na-wenusa/

Zachęcam do czytania, wypowiadania się i testowania systemu.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 30 cze 2013, 09:45

Witam, w moim przypadku tak jak pisałem w temacie One Touch - jestem raczej nowicjuszem w temacie opcji binarnych. W ostatnim Equity Magazine (nr22) pisaliście Państwo o systemie gry na opcjach binarnych 15 i 30 minutowych w oparciu o program Autochartist. Jedno z ostatnich zdań artykułu to "Wystarczy jeszcze skonfigurować program i otrzymamy gotowe sygnały do otwarcia pozycji". W związku z tym mam pytanie, czy można liczyć tutaj na jakiś tutorial jak skonfigurować ten program, w oparciu na grę na parach wspomnianych w artykule: USD/JPY; EUR/USD; AUD/USD; GPB/USD; GPB/JPY; EUR/JPY w oparciu o podane w artykule formacje z najwyższą skutecznością, aby otrzymywać ostateczne alerty?
Czy takie informacje są dla Państwa jako doświadczonych inwestorów zbyt oczywiste i każdy czytelnik raczej robi to sam ?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 30 cze 2013, 18:36

maciek9180 pisze:Witam, w moim przypadku tak jak pisałem w temacie One Touch - jestem raczej nowicjuszem w temacie opcji binarnych. W ostatnim Equity Magazine (nr22) pisaliście Państwo o systemie gry na opcjach binarnych 15 i 30 minutowych w oparciu o program Autochartist. Jedno z ostatnich zdań artykułu to "Wystarczy jeszcze skonfigurować program i otrzymamy gotowe sygnały do otwarcia pozycji". W związku z tym mam pytanie, czy można liczyć tutaj na jakiś tutorial jak skonfigurować ten program, w oparciu na grę na parach wspomnianych w artykule: USD/JPY; EUR/USD; AUD/USD; GPB/USD; GPB/JPY; EUR/JPY w oparciu o podane w artykule formacje z najwyższą skutecznością, aby otrzymywać ostateczne alerty?
Czy takie informacje są dla Państwa jako doświadczonych inwestorów zbyt oczywiste i każdy czytelnik raczej robi to sam ?

Witam.

W tym tygodniu postaram się przedstawić krok po kroku konfiguracje, dokładne dobranie funkcji autochartist etc.

To co przedstawiłem w Equity Magazine to zarys, wiadomo że nie da się wszystkiego przedstawić na łamach pisma, natomiast tutaj będzie to możliwe. Również liczę na uwagi, pomysły etc.

Postaram się też poszerzyć konfigurację o większą ilość par i możliwych sygnałów.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 30 cze 2013, 19:07

Dziękuję za odpowiedź, będę czekał z niecierpliwością. Od jakiegoś czasu śledzę serwis comparic.pl i naprawdę robicie kawał świetnej roboty i pomagacie sądzę wielu nie tylko początkującym inwestorom w przebrnięciu różnych wartościowych tematów, dzięki własnej jak widać obfitej i profesjonalnej wiedzy. Jeśli tylko będę mógł coś wnieść od siebie to chętnie napiszę, choć wątpię, żeby było to coś na co Państwo nie wpadniecie sami !smail! . Pozdrawiam

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

środa 03 lip 2013, 09:37

Zaczynamy.

Do gry wybieram brokera TopOption

Ma on wiele par walutowych do wybory, konta w złotówkach, minimalny depozyt to równowartość 100USD i jest brokerem regulowanym.


Pierwszy krok to założenie bezpłatnego konta demo w FXDD, żeby można było się logować do Autochartist.

Robimy to przez LINK

Następnie wchodzimy na stronę www.autochartist.com i tam klikamy "Login" w prawym górnym rogu.

Następnie wybieramy brokera z listy czyli FXDD i logujemy się e-mailem podanym w czasie logowania i mamy nasz Autochartist do dyspozycji.

Teraz pozostaje drugi krok czyli wybranie odpowiednich formacji, par walut oraz konfiguracja samego programu.

Screeny są dostępne w artykule: http://comparic.pl/listings/opcje-binar ... t-czesc-1/
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
daydreamer
Posty: 1
Rejestracja: środa 26 cze 2013, 15:01

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 04 lip 2013, 15:11

Tak apropo brokera FXDD i Autochartist'a na koncie demo to nie jest tak, że dostajemy opóźnione info w stosunku do konta realnego?
Dla np brokera FxPro znalazłem takie info: "Dostęp do programu AutoChartist jest darmowy dla wszystkich klientów FxPro. Osoby posiadające rachunki realne otrzymują informacje w czasie rzeczywistym, natomiast klienci z rachunkami demonstracyjnymi z opóźnieniem o 5 świec."
W FXDD do konta demo na 100% dostajemy dostęp do konta w czasie rzeczywistym?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

czwartek 04 lip 2013, 16:38

daydreamer pisze:Tak apropo brokera FXDD i Autochartist'a na koncie demo to nie jest tak, że dostajemy opóźnione info w stosunku do konta realnego?
Dla np brokera FxPro znalazłem takie info: "Dostęp do programu AutoChartist jest darmowy dla wszystkich klientów FxPro. Osoby posiadające rachunki realne otrzymują informacje w czasie rzeczywistym, natomiast klienci z rachunkami demonstracyjnymi z opóźnieniem o 5 świec."
W FXDD do konta demo na 100% dostajemy dostęp do konta w czasie rzeczywistym?
Na Autochartist puszczonym z demo, mam dokładnie te same świece, które mam z MT4. Widać zależy od brokera. Już się przestraszyłem....
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

piątek 05 lip 2013, 10:49

Opublikowałem drugą część systemu:
http://comparic.pl/listings/opcje-binar ... t-czesc-2/

Wybór parametrów i pełna konfiguracja Autochartist.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 07 lip 2013, 07:36

Szkoda, że strona comparic.pl nie działa :?: , jakieś prace remontowe może ?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 07 lip 2013, 08:03

maciek9180 pisze:Szkoda, że strona comparic.pl nie działa :?: , jakieś prace remontowe może ?

U mnie wszystko działa.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 07 lip 2013, 10:13

Aha, to może mam problem z przeglądarkami bo u mnie na żadnej nie mogę załadować strony od paru dni.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 07 lip 2013, 17:12

maciek9180 pisze:Aha, to może mam problem z przeglądarkami bo u mnie na żadnej nie mogę załadować strony od paru dni.

To dziwne. Spróbuj CTRL + R. Nikt się nie skarżył oprócz Ciebie, żeby coś nie działało.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

niedziela 07 lip 2013, 21:32

Coś mam z proxy nie tak chyba, ale już doszedłem do ładu i mi się ładuje normalnie, sorry za !offtop!

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

wtorek 09 lip 2013, 06:21

Dawno tak przyjemnie i skutecznie mi się nie tradowało jak na Opcjach Binarnych. Chyba już nigdy skalpować nie będę inaczej jak na tym instrumencie.

Da się rozegrać każdy setup. Podejście pod opór i kilkukrotne odbijanie od niego w wąskim przedziale. Świetnie za każdym razem możemy to grać i wystarczy nam przedział 10 pipsów żeby za każdym razem zarobić. Na normalnym rynku to niemożliwe. Bo jak wreszcie wybije to stracimy pewnie zysk z całych 5-6 razy łapania bo te 3-5 pipsów. A tutaj stracimy co najwyżej raz.

Do tego Autochartist podpowiadający setupy. Piękna sprawa.

Obrazek


EUR/JPY. Autochartist podpowiada trójkąt. Widać ile razy tam można było zagrać podczas ataku na opór - przynajmniej kilka i żaden nie zakończył by się stratą. Teraz również można było pięknie zagrać.

Ale idźmy dalej z tą parą:

Obrazek

Mamy kanał i jeszcze wsparcie - jak cena podejdzie warto zagrać CALL

A tutaj efekt:

Obrazek


Była jeszcze wczoraj przepiękna konsolidacja na GBP/JPY. Można było grać kilkanaście razy!:

Obrazek


Ciekawe ataki na wsparcie były też na USD/CHF - również dało się zagrać kilka razy za każdym razem trafnie - dopiero za około 10 razem wsparcie to zostało rpzebite. Dla mnie bomba ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

wtorek 09 lip 2013, 08:30

Gratuluję wyników, ja jako nowicjusz osobiście czekam na ostatnią część strategii do autochartista ;)

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

wtorek 09 lip 2013, 08:44

maciek9180 pisze:Gratuluję wyników, ja jako nowicjusz osobiście czekam na ostatnią część strategii do autochartista ;)

Tworzę ją w między czasie, ale koncepcja mi się troszkę zmienia - system nie będzie raczej półautomatyczny, raczej Autochartist służyć będzie pomocą i przedstawianiem rynku, tak żeby wiedza do tradingu potrzebna była jak najmniejsza.

Wielkim plusem TopOption jest to, że minimalna wartość transakcji jest 10zł co pozwala przy 500zł na koncie grać bardzo rozsądnie z ryzykiem 2% na transakcję.

Jednak życzyłbym sobie brokera z 95% zwrotem z Opcji Binarnej. Myślę, ze kiedyś nas to czeka. Wtedy wystarczy 52% skuteczności żeby zarabiać, a przy 60-70% to będą duże zyski.

Na razie 80% i 85% dla EUR/USD na TopOption jest dobre, ale wymaga od nas około 60% skuteczności.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

wtorek 09 lip 2013, 09:25

Ogólnie moim okiem pół amatora chyba TopOption jest pod wieloma względami lepsze od exbino, lepsze stopy zwrotu w zwykłych opcjach binarnych, w One Touch'ach są takie same jak w exbino, mają więcej możliwości wypłat środków na różne portfele internetowe. Łatwo jest się z nimi skontaktować, po rejestracji od razu jest się przypisywanym do odpowiedniego account managera, który dba o wszystko i daje do siebie numer telefonu.

Nawiązując do opisanej przez Ciebie wcześniej strategii uważam, że z pomocą tego 'magicznego' programu skuteczność 60% jest do osiągnięcia.

Co do 95% stopy zwrotu z opcji binarnej - to oby takie się w końcu pojawiły u brokerów - lepiej dla graczy.
Myślę, że mogą wyjść z taką stopą zwrotu ponieważ to zachęca do grania, a jednak większość z grających to amatorzy, którzy liczą na łatwy i prosty zysk (bo tak opcje binarne są przedstawiane w internecie poprzez choćby "banalnie" prostą strategię 'SimpleTrade', która w tak wąskim wycinku czasu jaki przedstawia wykres na platformie naprawdę rzadko jest skuteczna) nie mając pojęcia o zarządzaniu kapitałem i innych ważnych aspektach, które poruszałeś w swoim poprzednich artykułach - co prowadzi do bardzo szybkiego wyzerowania depozytu.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

wtorek 09 lip 2013, 09:33

maciek9180 pisze:Ogólnie moim okiem pół amatora chyba TopOption jest pod wieloma względami lepsze od exbino, lepsze stopy zwrotu w zwykłych opcjach binarnych, w One Touch'ach są takie same jak w exbino, mają więcej możliwości wypłat środków na różne portfele internetowe. Łatwo jest się z nimi skontaktować, po rejestracji od razu jest się przypisywanym do odpowiedniego account managera, który dba o wszystko i daje do siebie numer telefonu.

Nawiązując do opisanej przez Ciebie wcześniej strategii uważam, że z pomocą tego 'magicznego' programu skuteczność 60% jest do osiągnięcia.

Co do 95% stopy zwrotu z opcji binarnej - to oby takie się w końcu pojawiły u brokerów - lepiej dla graczy.
Myślę, że mogą wyjść z taką stopą zwrotu ponieważ to zachęca do grania, a jednak większość z grających to amatorzy, którzy liczą na łatwy i prosty zysk (bo tak opcje binarne są przedstawiane w internecie poprzez choćby "banalnie" prostą strategię 'SimpleTrade', która w tak wąskim wycinku czasu jaki przedstawia wykres na platformie naprawdę rzadko jest skuteczna) nie mając pojęcia o zarządzaniu kapitałem i innych ważnych aspektach, które poruszałeś w swoim poprzednich artykułach - co prowadzi do bardzo szybkiego wyzerowania depozytu.

Zadałem sobie trud i przejrzałem wszystkich brokerów Opcji Binarnych wymienionych w raporcie Forex Magnates. Na tą chwilę jeśli chodzi o opcje high/low TopOtption jest najlepsze, co niestety nie nastraja optymistycznie na najbliższą przyszłość. Konkurencja dopiero powoli będzie iść w kierunku TopOption, a to znaczy że dużo czasu minie zanim pojawią się wyższe stopy zwrotu.

Ciekawie wygląda jeszcze 3 brokerów - oferują czasami po 85-90% niestety przeplatają to 70%. Zdecydowanie lepiej mieć stałe 80% niż raz 85% - 90% a czasami 70%. Natomiast to jest jakaś jaskółka i jak zobaczę w TopOption 85% wszędzie i 90% na EUR/USD to już będzie coś. Do tego brokerzy będą dążyć konkurencja wymusi takie rozwiązania. Pytanie kiedy.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: System do Opcji Binarnych - artykuł z Equity Magazine

wtorek 09 lip 2013, 12:32

Grzebiąc dalej, kontaktując się z zagranicznymi traderami Opcji Binarnych oraz brokerami wyszło, że 24Option jest bardzo zadowalające jeśli chodzi o stopy zwrotu.

85% w tym momencie jest na 3 parach: EUR/USD, GBP/USD, EUR/JPY oraz 83% na GBP/JPY.
Dodatkowo pojawiają się również zwroty po 89% na tych parach.

Warto grać na zwrotach 85% ponieważ wtedy wystarczy trafić 6 na 11 transakcji żeby być na plus, czyli 54,5%

Przy 89% jest to 9 razy na 17 czyli 53%.

Warto wybierać jedynie pary z największym zwrotem.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości