Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

ODPOWIEDZ
no avatar
Timbriadus_Kartemus
Stały Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: środa 11 wrz 2013, 10:13

Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

piątek 18 paź 2013, 18:13

Nowicjusz w świecie opcji binarnych- dziennik konkursowy.

Od 2 lat inwestuję na rynku Forex.W przyszłości chciałbym zostać zawodowym traderem. Rynek Forex jest dla mnie biletem do lepszego świata- nieograniczonych możliwości, wolności i absolutnej niezależności. By zarabiać pieniądze potrzebuje wyłącznie laptopa z dostępem do internetu i konta u brokera. Zawodowych traderów nic nie ogranicza- nie mają nad sobą wkurzającego szefa, nie ograniczają ich widełki płacowe, nie posiadają sztywnych godzin pracy i nie muszą nawet wychodzić z domu by zarabiać. Dla mnie profesjonalny trading oznacza wolność i niezależność. Mieszkam gdzie chcę, pracuję kiedy chcę i robię co chcę- ta wizja sprawia, że jestem w stanie całkowicie poświęcić się doskonaleniu swoich tradingowych zdolności, które w przyszłości sprawią, że ta wizja stanie się kiedyś realna, że zmaterializuje się w świecie realnym. Wierzę, że jeżeli czegoś bardzo pragniemy, i poświęcamy się całkowicie realizacji naszego pragnienia, naszego celu to ten cel wcześniej czy później osiągniemy. Dlatego już teraz oczami wyobraźni widzę siebie jako zawodowego tradera, który odniósł sukces.Wierzę, że kiedyś ta wizja się urzeczywistni.

Tak jak wcześniej napisałem od 2 lat aktywnie inwestuję na rynku Forex jednak w świecie opcji binarnych jestem absolutnym nowicjuszem. Kilka dni temu na stronie Comparic.pl przeczytałem o konkursie opcji binarnych. Zainteresowałem się tematem ze względu na niesamowicie wysokie nagrody. 10.000 pln za pierwsze miejsce zrobiło na mnie wrażenie i uznałem, że warto spróbować swoich sił w tym konkursie. Jestem absolutnym nowicjuszem ale udział w konkursie będzie mnie motywował do zgłębiania wiedzy i opracowania jakiejś skutecznej strategii.

Być może za jakiś czas okaże się, że opcje binarne bardziej mi odpowiadają niż typowe inwestowanie na giełdzie Forex.Im bardziej zagłębiam się w temat tym więcej plusów dostrzegam. W opcjach binarnych podejmujemy tylko JEDNĄ DECYZJĘ tymczasem w typowym tradingu tych decyzji podejmujemy znacznie więcej. Musimy ustalić gdzie postawić Stop Lossa, gdzie ustawić TP, czasem kiedy kurs zawraca musimy zdecydować czy zamknąć zlecenie czy dalej trzymać.W opcjach binarnych wszystko wydaje się o wiele łatwiejsze i prostsze. A ja lubię prostotę i łatwość.Muszę przyznać, że często sobie nie radziłem z emocjami i przedwcześnie zamykałem transakcje a później pojawiał się żal do samego siebie, kiedy zauważyłem jakie zyski przechodziły mi koło nosa.Dlatego opcje binarne wydają się naprawdę łatwiejsze i prostsze.

Bardzo podoba mi się też opcja One Touch, która potrafi przynieść nawet 700% zysku.Wystarczy określić czy przynajmniej jeden raz w trakcie trwania opcji kurs osiągnie dany poziom.

W poniedziałek zaczynam swoją przygodę z opcjami binarnymi.W tym oto dzienniczku konkursowym będę się dzielił wszystkimi swoimi przemyśleniami, wnioskami. Będę także zamieszczał screeny swoich transakcji i próbował je szczegółowo analizować, będę starał się zbudować swoją własną strategię i za jakiś czas przekonamy się wszyscy czy mi się to udało.

Zapraszam do przeglądania mojego dzienniczka konkursowego.

no avatar
Timbriadus_Kartemus
Stały Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: środa 11 wrz 2013, 10:13

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

poniedziałek 21 paź 2013, 12:10

Jestem nastawiony na dalsze wzrosty na EUR/USD aczkolwiek aktualnie spodziewam się odreagowania piątkowych wzrostów i nie wierzę w to, że kurs "z marszu" przebije 1.3710. Moim zdaniem EUR/USD spadnie teraz do okolic 1.3600 być może nawet troszeczkę niżej (20-30 pipsów) i dopiero w tych okolicach będę otwierał opcję UP.

Dlatego moja pierwsza w życiu opcja to PUT na EUR/USD.Zagrywam za 50$.W tym tygodniu będę zawierał tylko jedną opcję dziennie dlatego zdecydowałem się na taką dużą kwotę.Jeżeli w kolejnych tygodniach zdecyduję się na zwiększenie otwieranych dziennie opcji to kwota zostanie automatycznie zmniejszona.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Timbriadus_Kartemus
Stały Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: środa 11 wrz 2013, 10:13

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

wtorek 22 paź 2013, 12:04

Konkurs został wstrzymany, jego ponowny start nastąpi 4 listopada dlatego chcąc nie chcąc muszę się wstrzymać z publikowaniem kolejnych tekstów.Chciałem tylko napisać, że zawarta wczoraj moja pierwsza transakcja na opcjach binarnych zakończyła się sukcesem.

no avatar
Timbriadus_Kartemus
Stały Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: środa 11 wrz 2013, 10:13

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

poniedziałek 04 lis 2013, 20:53

Ponieważ tylko 3 osoby, spełniły warunki wyznaczone przez sponsora konkursu firmę Exbino (wpłata na konto min 600 PLN) dlatego konkurs został wstrzymany i przesunięty w czasie.Dosyć dobrze wykorzystałem ten czas ponieważ wyrobiłem bonus konkursowy ( w wysokości 250 PLN)


Po wyrobieniu bonusa okazało się, że mam na koncie 1.719 PLN a więc mój profit wyniósł +1.119 PLN co daje w zaokrągleniu +185%. Całkiem przyzwoity profit. Zleciłem wypłatę środków.I tutaj niemiła niespodzianka, wpłatę zrobiłem z konta Skrill Moneybookers tymczasem poinformowano mnie, że wypłat na Skrill nie realizują..trochę dziwna polityka- wpłaty przyjmują ale wypłat na to konto nie realizują- pierwszy raz się spotykam z czymś takim..wypłaty tylko na konta bankowe i w dodatku są realizowane tylko w poniedziałkowe popołudnie a więc będę czekał cały tydzień aż zostanie dopiero zlecona moja wypłata+ kilka dni realizacji. Słabo to trochę wygląda..Korzystam z konta Skrill Moneybookers ponieważ wpłaty i wypłaty są dzięki temu realizowane w kilka minut tymczasem dziwna polityka firmy Exbino sprawia, że na pieniądze będę czekał pewnie koło 10 dni..To jedyny minus Exbino jaki udało mi się wychwycić.Właściwie jest jeszcze jeden- brak możliwości inwestowania w opcje binarne przez smartfona. Większość brokerów forexowych daje swoim klientom możliwość inwestowania przez smartfona tymczasem brokerzy opcji binarnych takiej opcji nie przewidzieli tymczasem rynek smartfonów rozwija się w potwornym tempie..Myślę, że w ten sposób broker opcji binarnych sporo traci..Jestem przekonany, że gdyby brokerzy opcji binarnych umożliwili swoim klientom inwestowanie przez smartfona to obrót na opcjach binarnych wzrósłby i tym samym wzrosłyby zyski brokera.

Tak jak wcześniej pisałem jestem nowicjuszem w świecie opcji binarnych.Wiedziałem, że czasem o powodzeniu czy niepowodzeniu danej opcji będzie decydowała 1/10 pipsa. Wydawało mi się, że broker będzie tutaj miał niesamowite możliwości do manipulowania i oszukiwania klienta. Słyszałem o tym, że brokerzy forexowi potrafią robić takie rzeczy i klienci skarżyli się na różne dziwne świece, które pojawiały się na platformie danego brokera forexowego podczas gdy u innego takich świec nie było. Oczywiście te dziwne świece sprawiały, że im wycinało SL.

Zanim zacząłem inwestować w opcje binarne byłem przekonany, że brokerzy opcji binarnych będą korzystać z takich nieczystych i nieuczciwych zagrań zwłaszcza, że tutaj czasem decyduje 1/10 pipsa..Tymczasem broker Exbino pozytywnie mnie zaskoczył.Nie ma mowy o jakichś manipulacjach czasem o wygraniu decydowało 0.5 pipsa czy 0.9 pipsa. Jestem całkowicie i w 100% pewien, że broker Exbino uczciwie traktuje swoich klientów.Za to wielki plus.

Podsumowując brokerowi Exbino należy się wielki plus za fajny bonus konkursowy, uczciwe traktowanie klienta, fajną platformę na której nowicjusz sobie spokojnie radzi. Małe minusy za dziwną politykę związaną z wypłatami i strasznie długie oczekiwanie na wypłatę środków i mały minus za to, że klient nie ma możliwości zawierania opcji korzystając ze smartfona.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Timbriadus_Kartemus
Stały Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: środa 11 wrz 2013, 10:13

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

wtorek 05 lis 2013, 10:58

Najbardziej opłacalne jest inwestowanie w opcje binarne 15 minutowe na parze walutowej EUR/USD gdzie Exbino daje nam 85% zysku. Większość opcji jakie otworzyłem podczas wyrabiania bonusu konkursowego to opcje z zyskiem 85%. Ponieważ konkurs odbywa się na platformie DEMO a nie na realnym koncie więc postanowiłem spróbować stworzyć jakąś skuteczną strategię dla opcji jednominutowych gdzie Exbino daje tylko 67-71 % zysku.

Będę przez jakiś czas testował swoją strategię dla opcji jednominutowych i za jakiś czas okaże się, czy grając tą prostą strategią da się zarobić na opcjach jednominutowych.
Strategia jest bardzo prosta- znajdujemy na interwale M1 lub M5 wyraźny ruch w danym kierunku i podpinamy się pod ten ruch.
jednominutowa nr 1 wykres.JPG
Widać wyraźny ruch ceny w górę , podpinam się pod ten ruch i opcja kończy się sukcesem.
jednominutowa nr 2 wykres.JPG
Tutaj jeden z moich programików, którego używam daje mi sygnał o korekcie (czerwona linia) zagrywam więc jednominutową opcję DOWN i opcja kończy się sukcesem
jednominutowka 3 4 wykres.JPG
Wyraźny silny ruch w górę.Otwieram dwie opcje UP, jednak jedna z tych opcji mimo, że w początkowej fazie dawała zysk to jednak na kilka sekund przed zakończeniem opcji nastąpiła cofka i opcja zakończyła się porażką.Oczywiście później kurs dalej podążał w górę.

Otworzyłem 4 opcje jednominutowe 3 opcje wygrane 1 przegrana .Skuteczność 75%
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Timbriadus_Kartemus
Stały Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: środa 11 wrz 2013, 10:13

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

wtorek 05 lis 2013, 12:27

Edit poniedziałkowego wpisu.

Oczywiście jest możliwość inwestowania przez smartfona- coś mnie przyćmiło jak robiłem tamten wpis (jest możliwość ponieważ nie ma żadnego programu który musielibyśmy pobrać a inwestujemy przez stronę www).W takim razie kolejny wielki plus.Jedynym minusem Exbino są wypłaty środków z konta.

Jeżeli Exbino zrobi coś w tymi wypłatami to będzie dla mnie osobiście idealnym brokerem opcji binarnych.

no avatar
marcin82
Posty: 40
Rejestracja: niedziela 06 paź 2013, 11:20

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

środa 06 lis 2013, 00:26

co prawda to chyba nie jest temat do rozwijania w folderze dziennika, ale są programy na smartfony. ma je chyba większość brokerów, w tym exbino (https://play.google.com/store/apps/deta ... oid.exbino). osobiście uważam używanie takich programików za robienie przysługi brokerowi poprzez nabijanie im pieniążków (niestety, ale wykresy u brokerów OB są po prostu tragiczne i bez zewnętrznego narzędzia do analizy gramy w zasadzie w ciemno...), ale to tylko moje zdanie;)

no avatar
Timbriadus_Kartemus
Stały Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: środa 11 wrz 2013, 10:13

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

środa 06 lis 2013, 10:18

Marcin82 zgadzam się z tym co napisałeś, jednak mam na smartfonie ( pewnie większość osób ma taki dostęp) dostęp do mobilnych wersji platform chociażby BossaFX czy Go4X gdzie mam normalne wykresy świecowe na wszystkich dostępnych interwałach + kilka oscylatorów, średnich itp.Mogę więc wyszukać okazję do zagrania właśnie na tych platformach a następnie wejść na stronę Exbino i otworzyć opcję binarną.

Świetna sprawa ponieważ możemy wtedy inwestować jadąc autobusem, pociągiem czy nawet leżąc na plaży.Większość osób podróżując autobusem czy pociągiem nudzi się bezmyślnie patrząc przez okno tymczasem taką podróż możemy wykorzystać do wyszukiwania fajnych okazji i inwestowania w opcje binarne.

no avatar
Timbriadus_Kartemus
Stały Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: środa 11 wrz 2013, 10:13

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

środa 06 lis 2013, 12:11

Ciąg dalszy testu prostej strategii dla opcji jednominutowej.
dzień 2 wykres 1.JPG
USD/JPY wyraźny ruch ceny w górę.Podpinam się pod ten ruch otwierając 3 opcje binarne UP



2 opcje wygrane , 1 zakończona zwrotem stawki. Skuteczność 100% ?

Łącznie po 2 dniach: 7 opcji - 5 wygranych-1 zwrot stawki-1 przegrana
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Timbriadus_Kartemus
Stały Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: środa 11 wrz 2013, 10:13

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

środa 06 lis 2013, 12:20

Ponieważ cena na wykresie EUR/USD dwukrotnie odbiła się od wsparcia otworzyłem opcję UP z czasem zakończenia 23:00
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
laksior
Stały Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: środa 18 wrz 2013, 14:12
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

środa 06 lis 2013, 13:47

Kolego, jeśli mógłbyś dawać bardziej czytelne screeny swoich wykresów byłoby łatwiej je analizować.
Hope it's not strategy or system... Phillip Nel

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

środa 06 lis 2013, 17:16

Widzę, że łączysz 1-minutówki z grą na dłuższy termin. Ciekawe podejście. Pytanie co okaże się być bardziej skuteczne.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Timbriadus_Kartemus
Stały Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: środa 11 wrz 2013, 10:13

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

czwartek 07 lis 2013, 12:13

Wczorajsza opcja binarna na EUR/USD z czasem wygaśnięcia 23:00 zakończyła się sukcesem.Jak pewnie większość zauważyła otworzyłem tą opcję z kwotą 50$ podczas gdy na jednominutówkach inwestuję tylko 20$. Tak właśnie zamierzam obstawiać.Skupiam się na testowaniu prostej strategii dla opcji jednominutowych ale od czasu do czasu jak pojawi się jakaś okazja będę inwestował 50$ w opcje z dłuższym czasem wygaśnięcia.Jak już wcześniej pisałem z takich opcji korzystałem podczas wyrabiania bonusu konkursowego i zakończyło się to pełnym sukcesem w postaci profitu +1.119 PLN. Łatwiej jest osiągnąć sukces gdy zysk wynosi 85% trudniej kiedy zysk jest w przedziale 67%-71% (w przypadku opcji jednominutowych) wtedy musimy mieć po prostu większą skuteczność..
EURUSD opcja.JPG
Wczorajsza opcja binarna EUR/USD z czasem wygaśnięcia 23:00
7 listopada wykres.JPG
GBP/JPY wyraźnie widać, że cena podąża i będzie podążać w jednym kierunku czyli w górę otwieram opcje binarne zgodne z kierunkiem w jakim podąża cena czyli opcje UP


7 listopada transakcja 1.JPG
To jest konto DEMO więc mogę sobie pozwolić na zawieranie większej ilości opcji, pewnie przy realnej gotówce nie otworzyłbym tylu transakcji.
7 listopada transakcja 1 podsumowanie.JPG
Podsumowanie
7 listopada transakcja 2.JPG
Kolejne trzy opcje zagrane zgodnie z kierunkiem ruchu ceny
7 listopada transakcja 2 podsumowanie.JPG
I kolejne podsumowanie zawartych transakcji
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Timbriadus_Kartemus
Stały Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: środa 11 wrz 2013, 10:13

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

piątek 08 lis 2013, 00:48

Na zakończenie dnia postanowiłem zagrać na EUR/USD kilka opcji jednominutowych DOWN
EURUSD na zakończenie dnia wykres.JPG
Poprawnie przewidziałem kierunek ruchu aczkolwiek moje opcje zakończyły się zanim w ogóle zaczął się ten gwałtowniejszy ruch ceny w dół. Dlatego dwie z opcji, które otworzyłem zakończyły się zwrotem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Timbriadus_Kartemus
Stały Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: środa 11 wrz 2013, 10:13

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

piątek 08 lis 2013, 11:03

Wykres GBP/USD interwał M5
dzień 4 wykres przed zawarciem transakcji.JPG
Postanowiłem otworzyć kilka opcji zgodnych z kierunkiem przewidywanego ruchu ceny czyli opcje binarne UP
dzień 4 transakcja 1.JPG
Otworzyłem jedną taką opcję , po zakończeniu kiedy okazało się, że opcja jest wygrana dorzuciłem jeszcze dwie opcje UP
dzień 4 transakcja 1 podsumowanie.JPG
Tradycyjnie podsumowanie zawartych opcji
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Timbriadus_Kartemus
Stały Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: środa 11 wrz 2013, 10:13

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

wtorek 12 lis 2013, 18:10

1 listopada złożyłem dyspozycję wypłaty u brokera Exbino i dzisiaj 12 listopada wreszcie pieniążki wpłynęły na moje konto.Swoją opinię o tym brokerze zamieściłem w jednym z wcześniejszych wpisów w tym dzienniczku konkursowym (konkurs odbywa się na koncie demo u Exbino). Jeden, jedyny maleńki minus Exbino dostało ode mnie za przelewy ale jeśli komuś nie zależy na szybkich przelewach zwrotnych to śmiało mogę mu polecić brokera Exbino. Zrobiłem wypłatę ponieważ padł mi komputer stacjonarny i postanowiłem kupić nowy ale możliwe, że za jakiś czas zdecyduję się na ponowny przelew funduszy do tego brokera.Nie ukrywam, poszło mi całkiem nieźle i podczas gry na realnej walucie jak i na koncie konkursowym demo gdzie również mam profit.Na realnym koncie uzyskałem +185 % a na koncie demo mam ponad +30%. Śmiało mogę więc za jakiś czas dokonać ponownej wpłaty i bawić się dalej..Na razie jednak zamierzam stworzyć sobie fajne stanowisko traderskie. Do nowego komputera stacjonarnego wybrałem kartę graficzną, która pozwala na podpięcie nawet 4 monitorów.Być może w przyszłości jeden z tych monitorów będzie mi stale wyświetlał stronę Exbino :)

Poniżej dowód na to, że broker Exbino wypłaca wygrane.Mimo wszystko jest spora grupa brokerów opcji binarnych, którzy kantują swoich klientów i nie wypłacają wygranych.Unikajmy takich brokerów jak ognia i dokonujmy depozytów tylko na konta tych już sprawdzonych, uczciwie traktujących swoich klientów.Strona Comparic.pl poleca nam sprawdzonych brokerów i nie żałuję, że dzięki nim wybrałem brokera Exbino ponadto uzyskując specjalny bonus, który dosyć szybko wyrobiłem.
exbino przelew.JPG
Zyski z inwestowania w opcje binarne u brokera Exbino - tak trzymać!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Timbriadus_Kartemus
Stały Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: środa 11 wrz 2013, 10:13

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

poniedziałek 18 lis 2013, 16:53

W ciągu ostatnich dni zawarłem kilka transakcji ale ich nie opisałem na blogu.Postaram się w najbliższym czasie zawierać więcej transakcji i je szczegółowo omawiać. Po 18 dniach testów na koncie demo mój stan konta wynosi:
stan konta konkurs.JPG
Spadek liczby zawieranych ostatnio transakcji miał związek z zakupem komputera. Strasznie dużo czasu poświęciłem na przeglądanie recenzji i testów różnych części komputerowych. Ostatecznie wydałem na komputer 3.500 PLN a więc do tej kwoty jaką otrzymałem od Exbino musiałem jeszcze dołożyć 1.800 PLN. Za samą obudowę zapłaciłem prawie 700 PLN ale uparłem się, że muszę mieć obudowę całkowicie ofiltrowaną i solidną. Wybrałem Cooler Master Cosmos SE http://www.youtube.com/watch?v=Uq_lp87zyo0 (1.35 minutowy trailer ).

Teraz kiedy zakup komputera mam już za sobą mogę znowu skoncentrować się na konkursie i zawieraniu kolejnych zyskownych transakcji.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Timbriadus_Kartemus
Stały Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: środa 11 wrz 2013, 10:13

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

wtorek 19 lis 2013, 17:04

Świeżutkie transakcje sprzed kilku dosłownie minutek.
19 listopad wykres.JPG
Nie trzeba wielkiej inteligencji by widząc taki układ świec przewidzieć, że zaraz zaczną się spadki i zdecydować się na zawarcie kilku opcji DOWN..
19 listopad transakcja 1.JPG
Pierwsza opcja to opcja jednominutowa - jak widać wygrana
19 listopad transakcja 2 i 3.JPG
Dorzucam dwie kolejne opcje DOWN tym razem 15 minutowe dające aż 85% zysku. Obie trafione.
19 listopada podsumowanie.JPG
I tradycyjne już podsumowanie dzisiejszych transakcji zawartych na koncie demo w ramach konkursu organizowanego przez Comparic.pl

Powiem szczerze, że trochę mi się już nudzi gra na koncie demo..

profit konto realne: +185 %
profit konto demo : + 44%
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Timbriadus_Kartemus
Stały Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: środa 11 wrz 2013, 10:13

Re: Nowicjusz w świecie opcji binarnych-dziennik konkursowy

wtorek 19 lis 2013, 17:21

Na koniec dorzuciłem jeszcze jedną 15 minutową opcję DOWN.
19 listopad transakcja 4.JPG
Transakcja podobnie jak pozostałe wygrana. EASY GAME
EASY GAME
EASY GAME
EASY GAME
EASY GAME
EASY GAME
EASY GAME
EASY GAME
EASY GAME
EASY GAME
EASY GAME
EASY GAME
EASY GAME
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości