Price Action Nial Fuller w OB

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zouza
Posty: 20
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 13:25
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-wa

Price Action Nial Fuller w OB

poniedziałek 20 sty 2014, 15:45

Hej wszystkim.

Ostatnie tygodnie mojego bytowania z OB właściwie bardzo mocno odbiegają od strategii dotychczas testowanych. Działania są mixem tego, co pokazują BOBK czy TF plus różnego rodzaju analiz.
Regularnie czytam tygodniowe spojrzenie na rynki Niala i zaczynam zaczytywać się w artykuły nt Price Action.
Niby forexowe, ale generalnie do zapożyczenia moim zdaniem do OB.

Czy ktoś z Was gra w ten sposób?

mam nadzieję, że rozwinie się ciekawa dyskusja. Daleka jestem od entuzjazmu po jednym dniu, natomiast wiem, że podziała to zachęcająco do udzielania się w temacie :)

Dziś póki co 4:0 dla mnie.

Moim ogromnym problemem jest dobór czasu otwarcia opcji. Dobieram to intuicyjnie patrząc na wykres w danych interwałach, natomiast odnoszę wrażenie, że fakt, iż nie popłynęłam przez to mimo, że obróciłam depo już kilkanaście razy to po prostu fart.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Price Action Nial Fuller w OB

poniedziałek 20 sty 2014, 16:21

Price Action jak najbardziej. Osobiście uważam, że testy wsparć/oporów na małych TF posłużyć mogą do otwierania pozycji z dużą skutecznością.

Cena często jest zamknięta między jakimiś poziomami i potrafi wielokrotnie je testować. Na OB każdy taki test to zarobek. Szczególnie można coś takiego wykorzystać na płaskim rynku. Często taki rynek jest po sesji w Londynie (po 17 naszego czasu). Warto wtedy się przyglądać.

Na pewno na dłuższy termin też można pograć. Np. stawiając na zamknięcie pod koniec tygodnia/dnia po sygnale price action.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
zouza
Posty: 20
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 13:25
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: W-wa

Re: Price Action Nial Fuller w OB

poniedziałek 20 sty 2014, 19:48

Póki co zauroczyłam się Pin Barem, którego szukałam na różnych interwałach. Od 15M po 1H.
Niby nie chwal dnia, ale.. no właśnie - ALE :)

Wciąż czuję, że wiem NIC. W głowie powolutku rodzi się pomysł odbycia szkolenia..
Pół roku zainteresowania tematem. Od września depo obrócone naście razy, a saldo bez większych zmian.
Niby sukces, że go nie wyzerowałam, ale to taka rzeźba w g... Chcę tych regularnych 10% :bigsmile:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości