Opcje 60 sekundowe

ODPOWIEDZ
no avatar
myrmidon
Posty: 1
Rejestracja: sobota 06 wrz 2014, 14:36

Opcje 60 sekundowe

sobota 06 wrz 2014, 16:55

Witam wszystkich.Jestem nowy na forum,ale w temacie opcji binarnych siedzę już ponad rok.Moja przygoda zaczęła się od opcji godzinowych,kreator opcji i takie tam długoterminowe... Najlepsze wyniki jednak uzyskiwałem właśnie na 60s. Przerabiałem kilka własnych systemów i niektóre wydawały się być obiecujące ale jak to wiadomo czas weryfikuje wszystko...
Obecnie gram w TopOptions,wcześniej Opteck i Exbino.Nie korzystam z MT4. Przyzwyczaiłem się do NetStation i tam sobie eksperymentuje !smail!
Jak gram:
Przede wszystkim staram się unikać pór w których ogłaszane są jakieś ważne dane ekonomiczne.Obserwuję wykresy 30 lub 15 sekundowe i 2min. Gram z trendem;średnie ruchome,RSI,StochRSI i jeszcze inne ale żeby precyzyjnie wejść generalnie czekam na przebicie linii korekty.Gram na wszystkich dostępnych parach ale najczęściej na EUR/USD.Nie zawsze się udaje,ostatnio to raczej tracę ale inwestuję niewiele bo po 5zł. Niemniej jednak trafiają się serie 15 trafień pod rząd i myślę że to nie jest zbieg okoliczności... Szukam osób które graja podobnie bo może się jeszcze czegoś nauczę.W załączniku przykładowe wyniki(oczywiście te lepsze :wink: )
Pozdrawiam wszystkich i proszę o kontakt na priv.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
Tymon
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 13 lip 2014, 13:10

Re: Opcje 60 sekundowe

niedziela 07 wrz 2014, 12:15

Witam,

Wygląda to bardzo obiecująco... sam miałem krótki epizod z 60sek.
Przy dobrych wiatrach w dzień zrobiłem z 250$ ----->1000$
tylko potrzeba troche spokoju i analizy zachowań wykresów.

pozdrawiam
binarne-zarabianie.blogspot.com
Zarabiaj na Opcjach Binarnych

no avatar
dolek6
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 15 maja 2014, 08:19

Re: Opcje 60 sekundowe

wtorek 16 wrz 2014, 13:29

Jestem w trakcie testowania pewnej strategii, która zapowiada się dość obiecująco. Co prawda dopiero od kilku dni ale zdążyłem dzięki niej podwoić już swój depozyt.
Ostatnich dzisiejszych 10 zagrań:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Opcje 60 sekundowe

wtorek 16 wrz 2014, 13:36

Jeśli chodzi o osoby początkujące (ale nie tylko) radzę spróbować zagrań dłuższych. 60sekund to krókti czas i wiele mogą tutaj złego zrobić emocje. Poza tym w tak krótkim okresie czasu ruchy cen są bardziej losowe i narażone na niewielkie losowe wahania niż na wykresach dziennych. Stąd warto przyjrzeć się dłuższym okresom.

Gratuluję wyników!
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Opcje 60 sekundowe

piątek 26 wrz 2014, 10:40

Akhh pisze:Jeśli chodzi o osoby początkujące (ale nie tylko) radzę spróbować zagrań dłuższych. 60sekund to krókti czas i wiele mogą tutaj złego zrobić emocje. Poza tym w tak krótkim okresie czasu ruchy cen są bardziej losowe i narażone na niewielkie losowe wahania niż na wykresach dziennych. Stąd warto przyjrzeć się dłuższym okresom.

Gratuluję wyników!
Brednie.

Wskaźniki działają tak samo jak na innych interwałach. Wystarczy dorwać dobrą strategię i granie na 60 sekundach jest możliwe. Więcej zależy od ułomności platformy na której się gra, np. TopOption i 60 sekund to strzał w stopę. Jednak granie na platformach normalnych, opartych o oprogramowanie TechFinancials jest możliwe i przynosi efekty.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Opcje 60 sekundowe

piątek 26 wrz 2014, 10:51

Ostre słowa.

Ja mam za sobą wieloletnie badania i faktyczny stan rynku - świece minutowe są o wiele bardziej chaotyczne niż świece dzienne. Łatwiej o losowe ruchy na tych świecach.

Jeśli chodzi o zakresy dzienne tutaj o manipulację etc. o wiele trudniej.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości