TopOption - 85% zwrotu z High/Low

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

środa 12 mar 2014, 18:34

Działanie strony jest fatalne i sam słyszałem ogrom obietnic o poprawie. Na razie nic z tego i działa to na szkodę brokera, bo dla klienta raz opóźnienie będzie na plus, raz na minus, ale zapamięta że coś było nie tak.

Grunt że wypłacają bez najmniejszych problemów.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

środa 12 mar 2014, 19:48

wiktol pisze:Witam miłośników opcji binarnych. chciałem dodać moje trzy grosze na temat TopOption. Bawię się tym już ponad pół roku z różnymi efektami ale jest jedna rzecz, która wyprowadza mnie z równowagi. Mianowicie chodzi o fatalne działanie strony transakcyjnej. Bo że broker ok to się zgadzam. Wypłaty bez zarzutu, szkolenia doskonałe, opieka również. Natomiast strona do bani. Próbowałem na różnych komputerach, pisałem o pomoc do supportu i nic. Nie tylko, że wolno chodzi, choć to wyklucza niektóre zagrania. Ale w moim przypadku potrafi mnie wylogować zupełnie niespodziewanie. Przygotowuje sobie transakcje, napięcie w zenicie, klikam apply i ... widzę stronę logowania albo jesze lepiej formularz zakładania konta :bigsmile: . Mimo, że stronę mam ciągle aktywną i ciągle coś klikam potrafi mnie wywalić nawet co kilkanaście minut. Do tego inne drobiazgi jak nie otwierają się wykresy do pozycji. brak odświeżania i cena strike nie zawsze się zgadza z ceną wejścia w pozycje. Mój opiekun twierdzi, że wie o tym i wielokrotnie interweniował ale bez skutku. Natomiast na przełomie roku wspominał o nowej stronie ponoć bombowej ale na razie nici. Dodam jeszcze, że strony innych brokerów działają u mnie bardzo dobrze.
Ciekaw jestem czy Koledzy zauważyli podobne dziwności u siebie.
Pozdrawiam i życzę samych zyskownych wejść. !Dobrze!
Wiktol
Co do działania strony to faktycznie nie jest za dobrze, mam takie same problemy, ale ogólnie da się przeżyć to jeszcze. Miejmy nadzieję, że uaktualnią stronę w miarę możliwości szybko. Natomiast najbardziej mnie osobiście denerwuje fakt zamieszczony na zdjęciach poniżej, ta sama godzina co do sekundy a wartość aktywa, w tym wypadku pary walutowej USD/CHF różni się dość znacznie. Pisałem w tej sprawie do swojego opiekuna, ale on twierdzi, że to normalne :o
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

no avatar
PiterEX
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 17 lut 2014, 11:20

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

środa 19 mar 2014, 11:04

oczywiście, że w TopOption to normalne...

Zatwierdzenie opcji po kliknięciu "Rozpoczęcie" trwa dość długo, gdzie cena potrafi się jeszcze zmienić, a jak wiadomo bywają różne sytuacje. Do tego odświeżanie platformy jest tragiczne co widać najbardziej w opcjach 60 sekundowych - wchodzę w opcję, mija 60 sekund, wyświetla się na zielono, po czym kilka sekund później jest jako TIE lub przegrana.

Jedyny plus platformy to niskie kwoty wejść w opcje...

Awatar użytkownika
Binary24
Posty: 42
Rejestracja: czwartek 02 sty 2014, 12:55
Kontakt:

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

środa 19 mar 2014, 11:18

Dzisiaj za pomocą Skrill dokonałem depozytu na TopOption w kwocie 100 złotych! Nie jest więc to równowartość 100$. Zastanawia mnie jak oni na tym zarabiają skoro jako jedyny wypłacalny broker mają takie niskie minimum wpłaty !dziwne! Każdy inny broker, który nie jest scamem, ma mimimum od 200$.
Największe forum o opcjach binarnych.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

środa 19 mar 2014, 11:58

Oni takie wpłaty monitorują i chcą dopłaty. Minimalna kwota tak naprawdę nie ma znaczenia - ważniejsza jest minimalna kwota transakcji. Jeśli jest wysoka (24 USD) wtedy żeby rozsądnie grać potrzeba tak naprawdę ponad 1000USD na koncie.

Niektórzy wychodzą naprzód i dają mniejsze kwoty przyciągając klientów.

TopOption ma za sobą markets.com dużego brokera Forex.

Nie są idealni, ale są wypłacalni, regulowani i lepsi od 99% innych brokerów OB.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Binary24
Posty: 42
Rejestracja: czwartek 02 sty 2014, 12:55
Kontakt:

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

środa 19 mar 2014, 14:41

To, że są wypłacalni i regulowani to wiem bo sam ich promuję, po prostu zdziwił mnie fakt, że można wpłacić tak mały depozyt - zrobiłem to specjalnie żeby sprawdzić czy to nie jakiś błąd w systemie czy tłumaczeniu ale okazało się, że jednak prawda. Co masz na myśli, twierdząc że "chcą dopłaty"? Nie wypłacę depozytu jeśli bym np wygrał coś obracając jedynie kwotą 100 pln?
Największe forum o opcjach binarnych.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

środa 19 mar 2014, 14:44

Binary24 pisze:To, że są wypłacalni i regulowani to wiem bo sam ich promuję, po prostu zdziwił mnie fakt, że można wpłacić tak mały depozyt - zrobiłem to specjalnie żeby sprawdzić czy to nie jakiś błąd w systemie czy tłumaczeniu ale okazało się, że jednak prawda. Co masz na myśli, twierdząc że "chcą dopłaty"? Nie wypłacę depozytu jeśli bym np wygrał coś obracając jedynie kwotą 100 pln?

Wypłacisz, jednak wtedy kontaktują się z klientem że nie ma wymaganego minimum. Wiadomo, że w praktyce różnie to bywa, bo mogą zauważyć dopiero podczas raportu miesięcznego, ale podobno to sprawdzają.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

wtorek 29 kwie 2014, 18:15

Od pewnego czasu zauważam, że TopOption zaczyna potężnie oszukiwać inwestorów. Rzecz tyczy się opcji wygasających po 60 sekundach. Bardzo często, gdy chcę wejść w opcje to jest jakieś opóźnienie - czasem nawet nie zatwierdza opcji, tylko wyskakuje jakiś błąd. Ponadto wynik nie pokrywa się z wynikiem, który mam na wykresie w MT4. Czy TopOption dysponuje jakimś swoim serwerem, gdzie można działać na MT4 i mieć pewność, że jest pełna synchronizacja z TopOption?

Dzisiaj potężnie straciłem, kilka razy przez brak możliwości otworzenia opcji - opóźnienia, a w konsekwencji jakiś error, a dwa razy przez dziwne rozbieżności między TopOption, a wykresem na MT4.

Często jest nawet tak, że opcja na TopOption nie rusza się przez cały okres jej trwania, a na MT4 ruchy świecy są zauważalne gołym okiem.

no avatar
Wishermil
Stały Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 11 mar 2014, 19:57
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

wtorek 29 kwie 2014, 19:06

Postanowiłem zapytać support TopOption o moje wątpliwości. Rozwiązaniem na zacinającą się platformę ma być to:
Dziękujemy za wybranie TopOption.com. Przekazujemy Panu podstawowe kroki rozwiązywania problemów na platformach TopOption.com:

1. Otworzyć przeglądarkę i platformę handlową.

2. Nacisnąć jednocześnie klawisze CTRL + SHIFT + DELETE.

3. Upewnić się, że opcje "Opróżnij pamięć podręczną", "Usuń pliki cookie oraz inne dane witryn i wtyczek" są zaznaczone.

4. Zaznaczyć "Wyczyść historię przeglądania".

5. Zamknąć przeglądarkę i uruchomić ją ponownie.

Jako przeglądarki internetowej prosimy używać Google Chrome lub Mozilla.

Ponadto, prosimy o zaktualizowanie programu Flash Player (można go znaleźć pod linkiem: http://get.adobe.com/flashplayer/).

Co więcej, prosimy wyczyścić pamięć programu Flash Player, poprzez kliknięcie na link: http://www.macromedia.com/support/docum ... ger07.html, a następnie wybranie "Delete All Sites".
Natomiast odpowiedzią na to, dlaczego pomiędzy tym co widzę na wykresie MT4 -> nawet MT4 pobranym i działającym na serwerach markets.com, a tym co mamy na wykresach TopOption jest różnica około 10 pipsów ma być to:
Cena notowania to cena, po jakiej TopOption sprzedaje instrument. Cena notowania jest oparta na zastrzeżonych algorytmach platformy i nie determinuje jej aktualna cena rynkowa.
Więcej informacji o wyliczeniach ceny w momencie wygaśnięcia można znaleźć na stronie Ceny w momencie wygaśnięcia.

no avatar
dolek6
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 15 maja 2014, 08:19

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

czwartek 12 cze 2014, 15:34

Korzysta może ktoś z was z ich sygnałów? Jeśli tak to jak z ich skutecznością? Opłaca się?

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

piątek 15 sie 2014, 10:18

Ogólnie TopOption działa wzorowo jeżeli chodzi o wypłaty, wpłaty, obsługę klienta, tylko problem pojawia się z ich zacinającą się i źle rozliczającą platformą. Natomiast można przetestować ich nowszy wynalazek (ten sam właściciel - (Safecap Investment) - www.optiontime.com . Wydają się mieć lepszą technologię, ale to wyjdzie w praniu.

no avatar
jordipl
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2014, 08:14

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

wtorek 23 wrz 2014, 11:50

Obrazek

o co chodzi?!

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

wtorek 23 wrz 2014, 11:59

To już niezłe jaja. Pisz do supportu bo masz ich pomyłkę jak na dłoni. Chyba, że zyskowną zmienią w stratną ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
jordipl
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2014, 08:14

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

wtorek 23 wrz 2014, 14:28

dla tych ze screenu to na szczęście większego wpływu nie miało, ale godzinę wcześniej straciłem przez takie coś i zastanawiam się czy w ogóle warto się bawić na tej platformie... bo, żeby za każdym razem screeny robić?!

no avatar
Siwy89
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 10 wrz 2013, 14:26

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

wtorek 23 wrz 2014, 19:52

Ja też tak miałem kilka razy, dlatego wypłaciłem stamtąd depozyt i przeniosłem się do Ctoption

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

środa 24 wrz 2014, 06:01

Nie ma na razie za bardzo alternatywy.

Brokerów regulowanych z PLN jest bardzo niewiele, a naprawdę tego powinniśmy szukać.

Regulowany - wiadomo bezpieczeństwo.
Złotówki - rozliczenie z US.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
jordipl
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2014, 08:14

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

środa 24 wrz 2014, 07:08

nie rozumiem tego problemu z US, mógłbyś rozwinąć?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

środa 24 wrz 2014, 07:13

Jeśli zarabiasz na rynkach nie w PLN tylko w innej walucie, musisz codziennie policzyć zysk stratę mnożąc swoje osiągnięcie np. w USD przez średni kurs tej waluty z NBP z dnia poprzedniego.

Tak trzeba zrobić ze wszystkimi dniami kiedy coś zarobiłeś/straciłeś.
Jeśli dużo grasz to może być to pewien problem ;)

Mi kilka lat temu zajęło cały tydzień zrobienie rozliczenia. Na FX są już skrypty do rozliczania, ale w OB nie liczyłbym na to, bo każdy broker ma troszkę inny system i raporty.
Dlatego konto w PLN jest takie ważne.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
jordipl
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2014, 08:14

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

środa 24 wrz 2014, 14:15

a nie można się podpierać po prostu przelewami od i z brokera na polskie konto?

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: TopOption - 85% zwrotu z High/Low

środa 24 wrz 2014, 14:23

jordipl pisze:a nie można się podpierać po prostu przelewami od i z brokera na polskie konto?
Życie byłoby wtedy piękne, ale nie można.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości