Optek - wygrywasz dostajesz bana

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

środa 08 sty 2014, 11:04

24Option to największy broker Opcji Binarnych bez Japonii.

To tak jak z FXCM - mieli dużo wpadek, ale jakoś nikt nie mówi że to scam.

Forex Peace Army jest dla mnie bardzo niewiarygodne bo służy do oczerniania się nawzajem - chyba że coś się zmieniło.

Z BdB problemów nie było. Dla mnie bardziej wiarygodne są fora na bardziej rozwiniętych rynkach (angielskie i dzięki uprzejmości Damiantrader francuskie). Tam nie było skarg na brokerów w ofercie.

Natomiast BdB wycofamy na tak zwany "wszelki wypadek". Z Opteck pierwsi informowaliśmy o problemach i odradzaliśmy brokera.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

środa 08 sty 2014, 17:38

Macierewicz: sami też tradujemy i staramy się być oraz informować na bieżąco jak sprawy wyglądają. Cieszę się, że przeprowadzasz własny tzw. research, a nie ufasz nam ślepo. Działając i starając się pogodzić traderów z brokerami narażamy się również na błędy i pomyłki - to normalne, wszak nie myli się tylko ten, kto nic nie robi - tak też było w przypadku głośnej plajty BrokerStars.
Kasa wiadomo jest ważna, zwłaszcza dla firmy, która nie może iść do MOPSu po zasiłek, do gminy po mieszkanie socjalne czy do jadłodajni na obiad, a ZUS ma w nosie czy Cię stać na składkę czy nie. Ma być stać i kropka. Stąd brokerzy w portalu. Staramy się jednak działać w obie strony i informować na bieżąco o tym co wiemy. Jeśli czegoś nie wiemy, to nie możemy Was o tym poinformować i nie jest to nasza złośliwość. Całe szczęście, że istnieje to forum, na którym Marciny i Macierewicz mogą trzymać rękę na pulsie !Brwoo!
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
Grzegorzmo
Posty: 11
Rejestracja: piątek 03 sty 2014, 21:06

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

środa 15 sty 2014, 21:11

Witam po dlugim oczekiwaniu udalo sie wyplacić pieniadze z opteck wiec jest ok Marcin pomogl i chwała mu za to

no avatar
investor
Posty: 4
Rejestracja: środa 12 lut 2014, 14:13

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

czwartek 13 lut 2014, 09:17

Grzegorz, tak z ciekawości zapytam, wypłacili wszystko co zarobiłes? czy tylko depozyt?

no avatar
piotr77
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 24 paź 2013, 02:48

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

niedziela 02 mar 2014, 22:09

ja w sumie przez jakis czas odpuscilem walke z opteck o wyplate wygranych srodkow, przenioslem sie na 24option, jutro bede robil wypalte i zobaczymy czy bedzie podobnie. Opteck to zwykli oszusci ktorzy nie wywiazuja sie ze swoich zobowiazan.

no avatar
Opteck
Przedstawiciel Brokera
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 30 cze 2014, 09:00

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

poniedziałek 30 cze 2014, 09:27

WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW,
Mam na imię Maria Kowalska i reprezentuję Opteck.
Na początku chciałam w imieniu Opteck przeprosić wszystkie osoby, które miały jakiekolwiek kłopoty z naszą firmą. Jeśli jeszcze ktokolwiek ma problemy z wypłatą pieniędzy bardzo proszę o kontakt na email - mariak@opteck.com lub skype - maria.opteck
W tej chwili nasza firma rozwija się i doskonali, wkrótce otrzymamy regulację i zapewniam wszystkich, że takie przypadki nie będą miały miejsca.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

poniedziałek 30 cze 2014, 10:15

Witamy na forum. Miło to słyszeć i liczymy na udaną współpracę !smail!
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
dakota
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 09 paź 2014, 21:40
Lokalizacja: kraków

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

wtorek 14 paź 2014, 01:03

Jest jedna prosta metoda na wszytkie nie regulowane pseudo strony, kturej sie nauczyłem grając na bukach :nie trzymajcie tam więcej niz 1-2k euro , za takie pieniądze nie będzie im sie opłacało psuć sobie reputacjii . Wystarczy założyć konto na netellerze/skrilu i systematycznie wypłacać wygrane, nie tracąc na przewalutowaniach
Brokerzy opcji binarnych nie działąją jak strony forexowe( zarabiające na spreadzie ) czy poker roomy(na rak'u czyli prowizji) działają jak kasyna lub buki czyli im więcej wygracie tym mniej zarobią a nawet stracą . Jest to prosty układ ktury powoduje wlasnie takie sytuacje .

Awatar użytkownika
Binary24
Posty: 42
Rejestracja: czwartek 02 sty 2014, 12:55
Kontakt:

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

wtorek 14 paź 2014, 11:08

To jest logiczne, myślę, że większość osób wie o tym żeby nie wpłacać dużych kwot na podejrzane strony. Nietrudno się też domyślić w jaki sposób zarabia broker na dłuższą metę. W dodatku te wszystkie promocje i bonusy na wyższe kwoty są właśnie po to by wpłacić więcej i więcej przegrać.

Ale z tego co akurat wiem, Opteck ma niedługo zdobyć regulację.
dakota pisze:kturej sie nauczyłem grając na bukach
To teraz pozostało Ci jeszcze nauczyć się ortografii. :joy:
Największe forum o opcjach binarnych.

Awatar użytkownika
maciek9180
Stały Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: sobota 29 cze 2013, 08:52
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Południe

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

wtorek 14 paź 2014, 14:23

Binary24 pisze:
dakota pisze:kturej sie nauczyłem grając na bukach
To teraz pozostało Ci jeszcze nauczyć się ortografii. :joy:
Z tym akurat ma problem wiele osób przeglądających ten dział forum :joy:

Awatar użytkownika
goniec
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 02 wrz 2014, 23:45
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: opcje binarne
Kontakt:

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

środa 15 paź 2014, 16:00

Ja myślę jednak, że brokerzy zarabiają zawsze - nawet jeśli my wygrywamy, bo dlaczego akurat powyżej 80% a nie 100%?

no avatar
pooraw
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 31 lip 2018, 15:17

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

sobota 04 sie 2018, 06:58

Marcin_N pisze:
czwartek 24 paź 2013, 15:25
Wpadłem dziś do nich na czata. Oto jaką odpowiedź usłyszałem:

info: at 6:25:03
Welcome to Opteck.com! We invite you to inquire about today’s special promotions! A trading expert will be assisting you momentarily.
info: at 6:25:09
You are now chatting with 'Sonia'
Marcin: at 6:25:09
Hi
Sonia: at 6:25:19
Welcome to Opteck.com, how may I help you?
Marcin: at 6:25:47
I wanted to ask, where is your headquarters, and what regulations are you under
Sonia: at 6:26:15
I will be happy to help you over the chat.
Sonia: at 6:26:36
As of yet, the process of Binary Option Platforms becoming regulated by the CYSEC has just begun, additionally, we are in the final stages of completing the procedure.
Sonia: at 6:26:44
The Opteck headquarters are in London, UK. We also have an accounting branch in Belize.
Sonia: at 6:27:25
Have you registered on our site?
Marcin: at 6:27:45
not yet
Marcin: at 6:27:55
I was thinking of it
Marcin: at 6:28:10
but then my collegue Piotr told me that you don't let people win
Marcin: at 6:28:25
and when they do, you block their accounts
Marcin: at 6:28:41
saying that "transactions are suspicious"
Marcin: at 6:28:52
so I wanted to ask you about that
Sonia: at 6:29:37
We can not change the prices on our site and we can not let or not let win somebody.
Marcin: at 6:30:01
right
Marcin: at 6:30:28
but if I win, i.e. 5000 euro, will you let me to withdraw it?
Sonia: at 6:31:59
Sometimes we block an account because people want to withdraw their money and they not send the documents. That is why we think that they are suspicious.
Sonia: at 6:32:05
Sure, sir.
Sonia: at 6:32:13
You can withdraw your money at any time. There are no commission fees, transaction fees or service fees for the first 2 withdrawals of every month. After which, you will be charged $25 per withdrawal.
Sonia: at 6:32:37
But after deposit we ask our clients to send us documents.
Sonia: at 6:32:46
As part of our commitment to fraud prevention and our compliance with international laws as issued we require the following documents:
Sonia: at 6:32:47
1. A copy of a government issued ID. This could be a passport, Driver's License or ID Card.
Sonia: at 6:32:47
2. Proof of address. This includes any utility bill such as electricity bill, water bill or wireless bill.
Sonia: at 6:32:47
3. If you invested via Credit Card, we require a copy of the credit card front and back (You may hide the first 12 numbers of the front of the card and the CVV from the back)
Sonia: at 6:32:47
Furthermore, please be sure to review and sign the terms and conditions contracts sent to you via digital signature.
Marcin: at 6:33:58
Ok, thank you for explanation.
Sonia: at 6:34:14
Can I assist you further?
Czy przeszedłeś ich procedury weryfikacyjne? Może gdzieś Ci ten szczegół umknął.
Solar power can reduce your electricity bil.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości