Optek - wygrywasz dostajesz bana

no avatar
piotr77
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 24 paź 2013, 02:48

Optek - wygrywasz dostajesz bana

czwartek 24 paź 2013, 03:03

Witam
przedstawie Wam moja przygode z OPTEK . Wplacilem 200 euro pozniej mila Pani namowila mnie zebym doplacil 800 euro to dostane bonus 800euro, tak tez zrobilem ( bonus warunkowy przy wykonaniu okreslonego obrotu) W ciagu 3 dni z 1000 euro zrobilem 5500euro i bez zadnej informacji mailowej lub telefonicznej podniesiono mi minimalny limit transakcji z 25euro na 250euro ( wiadomo dreszczyk emocji, mysleli ze pewnie poddam sie lub przegram) W ciagu kolejnych 2 dni dojechalem do 7200 euro i tu blokada konta ( przeciez to skandal jak moze ktos wygrywac, stwierdzili ze transakcje sa podejzane - no tak wkoncu kasa bedziesz szla w druga strone, jakbym przegrywal to nic podejzanego by nie bylo) Ich haslo reklamowe twoj sukces to nasz sukces to jest wrecz smieszne bo ja tego tak nie odczuwam. Mowilili ze blokuja na 2 dni a dzis zaczyna sie 4 dzien, oczywiscie kontakt utrudniony, ciezko sei porozumiec, zadnych szczegolowych wyjasnien. Bede inforomowal jak sprawa sie skonczy.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

czwartek 24 paź 2013, 05:23

Witaj Piotrze!

Dzięki, że zechciałeś założyć ten temat. Gratuluję świetnych wyników. W takiej sytuacji doradzałbym kroki zmierzające do wycofania depozytu i wygranej. W podobnych sytuacjach na Forex widziałem, że brokerzy wypłacali, żeby mieć klienta z głowy i żeby więcej już nie wygrywał u nich.

Trzymamy kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

czwartek 24 paź 2013, 06:36

Pisałem, że Opteck leci sobie w ich wątku: viewtopic.php?f=83&t=2084

Kilka tygodni temu wyrzuciłem ich ze strony kończąc współpracę z tym brokerem. O ile na początku było wszystko dobrze to później zaczęły dochodzić do mnie dziwne głosy i wolałem dmuchać na zimne.

Wypłać kasę od nich i idź do innego brokera - jest kilku dobrych, którzy nie pozwolą sobie na tego typu rzeczy.

Jeśli nie chcieliby wypłacić daj znać na marcin.wenus@comparic.p - spróbuję oficjalnie do nich uderzyć i wyjaśnić sprawę.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
piotr77
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 24 paź 2013, 02:48

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

czwartek 24 paź 2013, 14:32

Dzieki Panowie za rade, dalem juz u nich dyspozycje wyplaty i czekam, no i czekam, automatyczny mail przyszedl ze sie ze mna skontaktuja i jest cisza.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

czwartek 24 paź 2013, 14:36

piotr77 pisze:Dzieki Panowie za rade, dalem juz u nich dyspozycje wyplaty i czekam, no i czekam, automatyczny mail przyszedl ze sie ze mna skontaktuja i jest cisza.

Jak coś dawaj znać - będziemy działać. Po to jest portal żeby móc zrobić więcej niż samemu.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

czwartek 24 paź 2013, 15:25

Wpadłem dziś do nich na czata. Oto jaką odpowiedź usłyszałem:

info: at 6:25:03
Welcome to Opteck.com! We invite you to inquire about today’s special promotions! A trading expert will be assisting you momentarily.
info: at 6:25:09
You are now chatting with 'Sonia'
Marcin: at 6:25:09
Hi
Sonia: at 6:25:19
Welcome to Opteck.com, how may I help you?
Marcin: at 6:25:47
I wanted to ask, where is your headquarters, and what regulations are you under
Sonia: at 6:26:15
I will be happy to help you over the chat.
Sonia: at 6:26:36
As of yet, the process of Binary Option Platforms becoming regulated by the CYSEC has just begun, additionally, we are in the final stages of completing the procedure.
Sonia: at 6:26:44
The Opteck headquarters are in London, UK. We also have an accounting branch in Belize.
Sonia: at 6:27:25
Have you registered on our site?
Marcin: at 6:27:45
not yet
Marcin: at 6:27:55
I was thinking of it
Marcin: at 6:28:10
but then my collegue Piotr told me that you don't let people win
Marcin: at 6:28:25
and when they do, you block their accounts
Marcin: at 6:28:41
saying that "transactions are suspicious"
Marcin: at 6:28:52
so I wanted to ask you about that
Sonia: at 6:29:37
We can not change the prices on our site and we can not let or not let win somebody.
Marcin: at 6:30:01
right
Marcin: at 6:30:28
but if I win, i.e. 5000 euro, will you let me to withdraw it?
Sonia: at 6:31:59
Sometimes we block an account because people want to withdraw their money and they not send the documents. That is why we think that they are suspicious.
Sonia: at 6:32:05
Sure, sir.
Sonia: at 6:32:13
You can withdraw your money at any time. There are no commission fees, transaction fees or service fees for the first 2 withdrawals of every month. After which, you will be charged $25 per withdrawal.
Sonia: at 6:32:37
But after deposit we ask our clients to send us documents.
Sonia: at 6:32:46
As part of our commitment to fraud prevention and our compliance with international laws as issued we require the following documents:
Sonia: at 6:32:47
1. A copy of a government issued ID. This could be a passport, Driver's License or ID Card.
Sonia: at 6:32:47
2. Proof of address. This includes any utility bill such as electricity bill, water bill or wireless bill.
Sonia: at 6:32:47
3. If you invested via Credit Card, we require a copy of the credit card front and back (You may hide the first 12 numbers of the front of the card and the CVV from the back)
Sonia: at 6:32:47
Furthermore, please be sure to review and sign the terms and conditions contracts sent to you via digital signature.
Marcin: at 6:33:58
Ok, thank you for explanation.
Sonia: at 6:34:14
Can I assist you further?
Czy przeszedłeś ich procedury weryfikacyjne? Może gdzieś Ci ten szczegół umknął.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
piotr77
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 24 paź 2013, 02:48

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

czwartek 24 paź 2013, 17:44

Tak wszystkie dokumenty dostali, jak tylko dostali to zaraz zwrocili mi moja wplate 1000euro a teraz chce wycofac wygrane. Dzi sdzwonilem z 20 razy i nie mozna sie tam dodzwonic, prosilem mailowo o kontakt - tez brak telefonu lub chociazby maila od nich. Chyba bede musial ta sprawe zglosic do KNF bo troszke przesada z ich strony. Jesli cos by bylo nie tak z dokumentami to raczej by napisali a wszystko jest dobrze.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

czwartek 24 paź 2013, 18:00

piotr77 pisze:Tak wszystkie dokumenty dostali, jak tylko dostali to zaraz zwrocili mi moja wplate 1000euro a teraz chce wycofac wygrane. Dzi sdzwonilem z 20 razy i nie mozna sie tam dodzwonic, prosilem mailowo o kontakt - tez brak telefonu lub chociazby maila od nich. Chyba bede musial ta sprawe zglosic do KNF bo troszke przesada z ich strony. Jesli cos by bylo nie tak z dokumentami to raczej by napisali a wszystko jest dobrze.

KNF Ci nie pomoże bo nie mają nic do tego. Opteck nie jest zarejestrowany tam. Jak się nie odezwą podaj mi dane zwrócę się oficjalnie jako portal do nich i powiem, że jak coś to będziemy wszystko opisywać dokładnie.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Above
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 13 sie 2013, 19:15

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

niedziela 27 paź 2013, 18:35

sk**********o! Zgłosić do ich regulatora i na wszystkich forach polecam opisać sytuację. Albo niech przeproszą i wyjaśnią albo niech zwijają interes - bo po takich udokumentowanych rewelacjach nikt tam nie będzie szedł ze swoją KRWAWICĄ.

Poza tym Akhh jakich RZETELNYCH brokerów polecasz jeszcze raz spytam w takim razie. Istnieją w świecie opcji binarnych tacy którzy bez względu na wyniki nie robią problemów? Podam abstrakcyjną podkładkę: czy istnieje broker który ze względu nawet na kosmiczne wyniki nie poleci w kulki?

Dziękuję Comparic za ostrzeżenie. Wycofałem się jakiś czas temu z założenia u nich konta dzięki informacjom na Waszych stronach.

PS. Optec jest dobry w gębie (marketingu) i w panienkach, które wydzwaniają i trują dupę.

Pozdr.
"...It's amazing. You've got it all on only...three pages.
You know what would happen if this fell into the wrong hands?
...
You named me?!
Right there along with the rest of them?!..."

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

niedziela 27 paź 2013, 19:06

TopOption jest regulowany w UE -mają ścisłe procedury i w razie czego jest się do kogo zgłosić.

24Option walczy o regulację i jest największym brokerem OB na świecie. Minusem jest dość agresywny marketing i wydzwanianie dopłać Pan, dostaniesz bonus etc. W TopOpion tego nie ma.

Anyoption - najstarszy broker z własną technologią - również nie może sobie pozwalać na wpadki

Bank de Binary - kolejny z czołówki, swojego czasu mocno skoncentrowany na USA.

Tylko tych pokazuję na stronie - jeśli ktoś pyta o brokera, z OB staram się być bardzo ostrożny. To młody rynek i każdego trzeba przetestować. Tyle, że oczywiście wypadałoby u każdego dużo zarobić i dopiero można się wypowiedzieć.

Damiantrader obecnie bada opinie we Francji na temat brokerów OB za co bardzo dziękuję. Na pewno podzieli się swoimi uwagami z bardziej obytego rynku.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Above
Posty: 43
Rejestracja: wtorek 13 sie 2013, 19:15

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

poniedziałek 28 paź 2013, 00:08

Dzięki bardzo Akhh za informacje.
"...It's amazing. You've got it all on only...three pages.
You know what would happen if this fell into the wrong hands?
...
You named me?!
Right there along with the rest of them?!..."

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

poniedziałek 28 paź 2013, 07:01

Above pisze:sk**********o! Zgłosić do ich regulatora i na wszystkich forach polecam opisać sytuację. Albo niech przeproszą i wyjaśnią albo niech zwijają interes -
Nie są jeszcze regulowani. Można spróbować zgłosić na zasadzie, że może się uzyska jakąkolwiek pomoc prawną.
bo po takich udokumentowanych rewelacjach nikt tam nie będzie szedł ze swoją KRWAWICĄ.
Spokojnie, jeszcze nic nie jest udokumentowane.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
piotr77
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 24 paź 2013, 02:48

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

poniedziałek 28 paź 2013, 19:17

W piatek zadzwonila do mnie Pani z Opteck i jedyne co miala mi do przekazania to zebym czekal, zero konkretow. Tak mysle czy na ich fejsie tego nie opisac bo to co sie dzieje to skandal.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

poniedziałek 28 paź 2013, 19:38

Podała jakiś termin? Jeśli nie, to polecam samemu im wyznaczyć -> np. 10 dni roboczych wysyłając jasny sygnał, że po tym terminie podejmiesz kroki prawne. Ostatnio w ten sposób załatwiłem inną problemową sprawę, gdzie firma miała w nosie i czułem jakbym walił głową w mur. Przy takiej kwocie warto pomyśleć o zatrudnieniu prawnika na miejscu. W razie gdyby przerażały Cię kwestie językowe, to mogę pomóc w tłumaczeniu korespondencji.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
piotr77
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 24 paź 2013, 02:48

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

poniedziałek 28 paź 2013, 20:03

Nic nie podala, tylko zebym czekal, pytam na co to ona wlasciwie nawet na to pytanie nie potrafila odpowiedziec. Czekam do jutra , jak sie nie odezwa to jeszcze sprobuje sie do nich dodzwonic i uzyskac jakis konkret w sprawie.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

poniedziałek 28 paź 2013, 20:27

Może zbierają kasę dla Ciebie :facep:
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
piotr77
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 24 paź 2013, 02:48

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

wtorek 29 paź 2013, 21:42

Chyba masz racje , musza zbierac kase. Dzis rozmawialem z nimi tel i prosilem zeby przyslali mi na maila oficjalny powod blokady konta bo do tej pory go nie znam, dzwonilem z rana a jest po 21, tyle czasu minelo a oni nic nie wymyslili. Zastanawiam sie czy nie otworzyc na kilka osob kilka kont i dowalc im z 50 tys euro w tydzien - uwierzcie mi nigdzie nie jest to tak proste jak u nich. Nie wiem jakim cudem utrzymuja sie na rynku - moze wlasnie w taki ze nie wyplacaja.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

środa 30 paź 2013, 07:01

Odzywałem się do nich oficjalnie w Twojej sprawie - nie odpisali. Postraszę ich niedługo.

W jaki sposób jest to proste? Błędy w kwotowaniach, jakieś opóźnienia?
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
piotr77
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 24 paź 2013, 02:48

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

czwartek 31 paź 2013, 19:31

Mi przyslali maila automatycznego ze niby bedzi edo wyplaty, ale co to jest skoro nie odpowiedzieli na mojego gdzie im dalem 7 dni na zaplate. Dlaczego u nich latwo wygrywac a to dlatego ze bardzo szubko dokunujesz transakcji, nie ma opoznien, i nie leca w kulki jak inni z kurasami ( przyklad zommtrader - zaczalem wygrywac sporo i w pewnym momencie mimo tych samycgh zasad polowa mi transakcji szla na starty , okazlao sie ze dorzucali 2 pipsy do ceny rynkowej wiec w krotkim okresie jesli wiekszosc zamykalem na roznicy 0,5 pipsa to robi roznice i odpuscilem sobie ich, na TopOption 70% transakcji ktorych jestem pewien nie moge zawrzec , czyli siedzi tam taki jak ja i jak wie ze bedzie np . wzrost to go blokuja a jak spadek to mozesz spokojnei zawierac transakcje. Wracajac do Opteck gralem na opcjach wlasnych i trzymajac sie zelaznej zasady ze rsi na 3 przy minimum lub max, Stoch/RSI - 0 LUB 100 Stoch fast tez 0 lub 100 , przy czasei 15 minut masz tarfiejke ustawiajac na 5 czasem 10 minut na 80% , przy godzinie to juz 95% na wrzucisz 10 min lub 30 . Ja sobei strzelalem siedzac w pracy i czasem jak tylko widze ze kurs spelnia te wymagania to sobie zawieram transakcje. Nie jest dla mnie wazna ilosc transkacji tylko ich pewnosc a wiekszosc sam wiesz ni ewytrzymuja cisnienia i przy nieudanej chca sie odegrac co zeruje konto. Dlatego tak wazne jest ze to ty decydujesz od ktorego momentu bedzie trwalao powiedzmy te 5minut a nie platforma.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Optek - wygrywasz dostajesz bana

sobota 16 lis 2013, 08:14

Piotr - jak wyglada w tym momencie sprawa wyplaty?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości