ACE - Automotive Components Europe

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3248
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

ACE - Automotive Components Europe

wtorek 03 gru 2013, 20:08

ACE czyli Automotive Components Europe S.A. jest dostawcą komponentów samochodowych do systemu hamulcowego.

Na wykresie miesięcznym widać, że kurs bez zawahania pokonał szczyty z 2010 roku i znajduje się najwyżej od kilku lat. Być może zmierza do poziomów przed kryzysowych.
mn.JPG
W spojrzeniu dziennym widzimy, że trwa korekta ruchu wzrostowego, która jest absolutnie oczekiwana, gdyż akcje tej firmy w nieco ponad tydzień zyskały na wartości ok. 50%. Warto zatem poczekać na sygnały zakończenia ruchu korekcyjnego i przystąpić do zakupów.
d1.JPG
Skąd wziął się taki skok? Od pewnego czasu większość analityków podwyższa rekomendacje dla tej firmy. Dodatkowo eksperci prognozują, że ACE będzie w przyszłym roku znacznie szybciej powiększać zyski od reszty sektora motoryzacyjnego. Powodem ma być rozpoczęcie produkcji w nowym zakładzie w Czechach oraz spadające ceny surowców wykorzystywanych w procesie produkcji. Niezależnie od tego czy prognozy się sprawdzą, impuls do zakupów daje już sama prognoza i rekomendacja z wyższymi niż obecnie cenami docelowymi. Dodam także, że w przypadku spółki ACE możemy liczyć na dywidendę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Audaces Fortuna Iuvat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości