Integer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3248
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Integer

wtorek 14 sty 2014, 10:47

Integer.pl to czołowa polska grupa pocztowa i niezależny operator finansowy. Dominującą spółką w Grupie jest spółka giełdowa Integer.pl – lider na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. W skład Grupy wchodzą: Integer.pl, InPost, InPost Logistyka, InPost Finanse, Paczkomaty 24/7 oraz Integer.ua.
integer mn.JPG
Na wykresie miesięcznym widzimy, że kurs spółki pnie się do góry, aktualnie trwa pewna korekta, która może być okazją do zakupu dobrej spółki po niższej cenie.
integer d1.JPG
Na wykresie dziennym widać tak naprawdę siłę tej firmy. Korekta jest bardzo płytka i płaska. W tym samym czasie znacznie więcej traciły inne spółki z GPW. Większość spółek traci od grudnia ubiegłego roku, Integer w tym czasie porusza się w trendzie bocznym.
Pojawiają się rekomendacje z ceną docelową nawet powyżej 350 zł. O firmie często można usłyszeć w mediach, gdzie czasem nazywany jest nowym gigantem pocztowym, firmą która zastąpi Pocztę Polską. Jeżeli medialne doniesienia nie zaszkodzą spółce, wtedy gdy zakończy się korekta na całej giełdzie, Integer powinien dalej wzrastać, tak samo jak zyski firmy, które rosną nieprzerwanie od wielu lat.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Audaces Fortuna Iuvat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości