LST Capital

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3248
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

LST Capital

wtorek 14 sty 2014, 17:08

LST Capital prowadzi działalność inwestycyjną, głównie na rynku inwestycji niepublicznych, określaną jako venture capital, dotyczącą inwestycji w projekty inwestycyjne o wysokim potencjale wzrostu będące równocześnie w dość wczesnym stadium rozwoju, jak również określaną jako private equity, a dotyczącą przedsięwzięć już istniejących, rozwijających się w dużym tempie i wymagających dokapitalizowania w celu osiągnięcia dalszego wzrostu ich wartości.
mn.JPG
Na wykresie miesięcznym widoczny jest silny trend wzrostowy, który dotarł w okolice poprzednich szczytów. Zamiast gwałtownych spadków, mamy jednak bardzo płaską korektę, widoczną na wykresie dziennym. Może to świadczyć o sile trendu wzrostowego.
d1.JPG
Wykres dzienny przedstawia wspomnianą już płaską korektę, która przyjęła kształt konsolidacji między 1.80, a 2.30 zł. Brak mocnych spadków po dotarciu do kluczowego oporu, w czasie gdy cała giełda traci, może świadczyć o chęci kontynuacji trendu. Sygnałem do wzrostów byłoby wybicie kursu z konsolidacji.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Audaces Fortuna Iuvat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości