IDM SA

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3248
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

IDM SA

czwartek 23 sty 2014, 10:53

DM IDM oferuje pośrednictwo w obrocie papierami wartościowymi, zarządzanie aktywami oraz usługi z zakresu Corporate Finance. Broker specjalizuje się w usługach korporacyjnych, takich jak: operacje przekształceniowe, fuzje, przejęcia, transakcje na rynku niepublicznym, emisje papierów wartościowych, pierwsze oferty publiczne, programy opcyjnie dla menadżerów, hedging.
idm.JPG
Na wykresie miesięcznym widać, że spółka należy do tzw. spółek groszowych. Aktualnie możliwe są jedynie transakcje czysto spekulacyjne, a sygnał kupna w celu inwestycji na dłuższy termin pojawi się po przełamaniu narysowanej linii trendu spadkowego.
Wykres dzienny przedstawia sytuację wielu spółek groszowych, gdzie w zasadzie jedyną możliwościa jest spekulacja na dość krótki okres. W przypadku IDM szansą na zarobek jest kupno akcji po spadku do poziomu ok. 6-8 groszy i sprzedawanie po 10-12 groszy. Taka gra jest możliwa choć należy pamiętać, że kurs może spaść poniżej wspomnianych 6 groszy, widać to na wykresie D1, gdzie cena od zeszłego roku systematycznie osuwa się w dół.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Audaces Fortuna Iuvat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość