Mediatel

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3248
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Mediatel

wtorek 28 sty 2014, 14:30

mediatel mn.PNG
Wykres miesięczny spółki Mediatel pokazuje sytuację, w której mimo dynamicznego odbicia, kurs nie ma siły aby przełamać linię trendu spadkowego. Czym były spowodowane gwałtowne spadki i równie dynamiczny powrót – opiszę pod wykresem dziennym.
mediatel w1.PNG
Wykres o interwale tygodniowym pokazuje w przybliżeniu sytuację gwałtownego spadku kursu, który był spowodowany planami ogłoszenia bankructwa tej spółki.
mediatel d1.PNG
We wrześniu 2013 roku zarząd spółki wycofał z Sądu wniosek o upadłość. Kurs akcji dynamicznie odrobił straty. Powodem tak mocnych wzrostów była także informacja o powodzie rezygnacji z ogłaszania upadłości, jakim było przejęcie prawie 66% akcji przez spółkę Hawe.
Aktualnie na wykresie dziennym widzimy ruch spadkowy od czasu ocalenia firmy. Widoczne jest pewne wsparcie, które wraz z linią spadkową tworzy mały trójkąt, wybicie z niego dałoby sygnał kupna. Myślę jednak, że nie warto spieszyć się z zakupami, gdyż niewiele niżej znajduje się znacznie mocniejsze wsparcie, które tworzy początek luki cenowej jaka powstała w wyniku wielkiego wzrostu po ogłoszeniu przejęcia przez Hawe.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Audaces Fortuna Iuvat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość