Duon

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3248
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Duon

piątek 31 sty 2014, 14:44

Grupa Duon to podmiot dominujący Grupy Kapitałowej DUON, która prowadzi działalność w dwóch obszarach: Infrastruktura i obrót. W segmencie infrastruktury działalność grupy skupia się na dostawach gazu ziemnego sieciowego i skroplonego (LNG) poprzez sieci dystrybucyjne oraz stacje regazyfikacji gazu LNG. W segmencie obrotu grupa prowadzi sprzedaż gazu ziemnego i energii elektrycznej odbiorcom końcowym na zasadzie TPA, tj. poprzez sieci operatorów systemów przesyłowych i dystrybucyjnych.
duon mn.PNG
Na wykresie miesięcznym widzimy ostatnich ruch wzrostowy, trwający przez cały ubiegły rok. Aktualnie trwa korekta, która dotarła do strefy wsparcia, a na tym interwale tworzy się formacja młota (pin bar), która może sugerować koniec trzymiesięcznej korekty.
duon w1.PNG
Wykres tygodniowy pokazuje trend wzrostowy oraz ruch korekcyjny. Na tym interwale, dwie ostatnie świece tworzą prawie formację objęcia hossy, do jej utworzenia brakuje jeszcze dzisiejszych wzrostów. Byłby to świetny sygnał: na MN pin bar, na W1 formacja objęcia hossy.
duon d1.PNG
Na wykresie dziennym widać dokładnie całą sytuację. Należy zwrócić uwagę na wczorajszą sesję, która była najlepszą w całym ruchu korekcyjnym. Duże wzrosty mogę także świadczyć o zainteresowaniu kupujących w tym miejscu, a także za silnym wczorajszym impulsem mogą pójść kolejni kupujący. Jeżeli tak się stanie, będziemy mieli sygnał wzrostu na MN i W1.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Audaces Fortuna Iuvat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości