Wasko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3248
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Wasko

wtorek 04 lut 2014, 12:17

Wasko świadczy kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne i serwisowe na rzecz średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również instytucji, w tym operatorów telekomunikacyjnych, przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, instytucji finansowych oraz jednostek administracji publicznej. Wasko jest także dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz świadczy usługi związane z wdrażaniem, utrzymaniem i eksploatacją systemów informatycznych.
wasko mn.PNG
Na wykresie miesięcznym widać bardzo ciekawą sytuację. Notowania w ostatnim czasie wpisują się w formację klina, jeżeli doszłoby do wybicia górą to jednocześnie kurs pokonałby długoterminową linię trendu spadkowego, a także opór w okolicach 3 zł, widoczny na niższych interwałach. Powstałby bardzo mocny sygnał kupna, z najbliższym oporem w rejonie 4 zł.
wasko w1.PNG
Na wykresie tygodniowym widzimy wspomniany wcześniej opór w okolicach 3 zł oraz w przybliżeniu formację klina, z której prędzej czy później będzie cena będzie musiała się wybić.
wasko d1.PNG
Aktualnie na wykresie dziennym widać potencjalny początek ruchu wzrostowego – 2 dołki i 2 szczyty w układzie wzrostowym. Jest jednak za wcześnie aby prognozować, czy już ten ruch doprowadzi do wybicia ze wspomnianych formacji o linii trendu. Spoglądając szerzej na wykres dzienny, kurs porusza się mimo wszystko ruchem bocznym i na mocny sygnał kupna należy jeszcze poczekać.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Audaces Fortuna Iuvat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość