Talex

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3248
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Talex

wtorek 04 lut 2014, 14:58

Talex świadczy zaawansowane usługi informatyczne w zakresie integracji systemów, wdrożeń sprzętu komputerowego, realizacji projektów informatycznych. Oferuje również usługi outsourcingu IT w oparciu o własne, Centrum Przetwarzania Danych (Data Center). Działalność spółki to również dystrybucja i serwis sprzętu komputerowego. Swoje usługi oferuje na rynku instytucji finansowych, banków, dużych i średnich przedsiębiorstw.
talex mn.PNG
Na wykresie miesięcznym widzimy ostatnich ruch wzrostowy, który dotarł do ważnej strefy oporu.
talex w1.PNG
Wykres tygodniowy pokazuje, że kształt świec może sugerować zakończenie korekty. Duży pin bar na tym interwale wyznacza ostatni dołek, po tej świecy kurs zaczął rosnąć.
talex d1.PNG
Na wykresie dziennym widzimy, że w ostatnim ruchu wzrostowym większe wybicia w górę miały miejsce po wybiciach formacji klina lub trójkąta. Podobnie jest i tym razem, wczoraj został wybity duży klin, wybicie jest mocne (duża biała świeca). Na czerwono zaznaczyłem wsparcie, które tworzy m.in. luka wzrostowa. Lepiej byłoby kupić akcje bliżej tego wsparcia, żeby 10% SL znajdował się poniżej tej strefy. Z drugiej strony silne wybicie z formacji klina świadczy o przewadze kupujących i prawdopodobnie kurs nie spadnie już do wsparcia.

Spółka trafia do portfela spółek w trendzie wzrostowym z ceną kupna 14,14 zł oraz ze standardowym, początkowym SL wielkości 10%.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Audaces Fortuna Iuvat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości