North Coast

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3248
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

North Coast

czwartek 06 lut 2014, 15:22

North Coast zajmuje się importem do Polski produktów wytwarzanych przez 70 czołowych włoskich producentów markowych wyrobów spożywczych. Łączna liczba rodzajów towarów importowanych przez North Coast obejmuje ponad tysiąc pozycji.
north mn.PNG
Na wykresie miesięcznym można zaobserwować dość istotne wsparcie. Mimo, że układ dołków i szczytów w szerokim spojrzeniu pozostaje prospadkowy, to jednak cena znajduje się powyżej linii trendu spadkowego, a ostatni ruch wzrostowy wygląda silnie na tle np. poprzedniego takiego ruchu.
north w1.PNG
Na wykresie tygodniowym widzimy, że korektę do strefy wsparcia, a cały układ przypomina formację trójkąta, choć tak naprawdę nią nie jest (przynajmniej nie tak szeroki trójkąt jak na wykresie). Wykres W1 pokazuje, że znajdujemy się w ciekawym miejscu, z którego wybicie dałoby dobry sygnał kupna i jednocześnie zakończenia korekty.
north d1.PNG
Wykres z dziennym interwałem czasowym pokazuje, że formacja z wykresu W1 w przybliżeniu jest tak naprawdę formacją klina. Układ ten trwa już dość długo i wydaje się, że nadchodzi czas wybicia. Nie oznacza to, że musi to być mocne wybicie, równie dobrze kurs może po prostu poruszać się dalej bokiem, aczkolwiek bliskość wsparcia, korekta i omówiona formacja mogą skłaniać do zaryzykowania kupna akcji teraz, gdy cena znajduje się bardzo blisko strefy wsparcia.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Audaces Fortuna Iuvat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość