SMT

ODPOWIEDZ
no avatar
bziancio
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 09:35

SMT

wtorek 25 lut 2014, 14:28

Proszę również o analizę SMT.

Dziękuję !smail!

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3248
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Re: SMT

czwartek 27 lut 2014, 09:50

Grupa SMT S.A. jest holdingiem firm działających w trzech dynamicznie rozwijających się obszarach: komunikacji cyfrowej, innowacyjnych technologii oraz e-commerce. W ramach sektora komunikacji cyfrowej spółka oferuje produkty oraz świadczy usługi związane z marketingiem on-line. Kompetencje Grupy w obszarze innowacyjnych technologii obejmują outsourcing IT, a także tworzenie: aplikacji dedykowanych, oprogramowań na urządzenia mobilne, portali webowych oraz systemów GIS.
smt mn.PNG
Wykres miesięczny pokazuje trwający trend wzrostowy, który pokonał poziom poprzednich szczytów. Jesteśmy zatem na historycznych maksimach.
smt w1.PNG
Na wykresie tygodniowym można wyznaczyć lokalne, ale silnie wyglądające wsparcie. Jeżeli cena jeszcze raz spadnie do tego poziomu i pojawi się sygnał odrzucenia, będzie to oznaką siły trendu.
smt d1.PNG
Interwał dzienny wskazuje krótkoterminową linię trendu, przy której cena aktualnie się znajduje. W tym miejscu mogłoby nastąpić wybicie górą, aczkolwiek nie przywiązuję dużej wagi do tej linii. Ważniejsza jest strefa wsparcia i lepiej tam poszukać okazji do kupna. Ostatnie dwie sesje, a zwłaszcza wczorajsza były dość słabe dla całej giełdy, dlatego warto obserwować jak w tym czasie zachowywać się będą spółki w trendzie. Jeżeli nie nastąpi duża wyprzedaż w czasie gdy cała giełda traci, to będzie szansa na wzrosty, kiedy sytuacja na GPW ulegnie poprawie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Audaces Fortuna Iuvat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości